Lavi ide z jedného problému do druhého: jeho život plný divokých večierkov, rýchlych aút, ľahko odetých žien a milovaného futbalu sa zvrtne priam neuveriteľne. V svadobný deň zistí, že je otcom...Neprísť o svoju čerstvú manželku, postarať sa o syna,o ktorom ani netušil, uskutočniť prestup snov z TJ Vyšehrad vyššie – toto všetko sa od Laviho očakáva. Lavi sa nevzdáva, je síce stále ten istý „bývalý sparťanský“ hráč, tak trochu magor a šialenec, ale má na to!!! Neuchopiteľnému Lavimu (Jakub Štáfek) pomáha aj super schopný agent Jarda (Jakub Prachař) a nekonečnú podporu má v svojej „duty free“ priateľke–manželke Lucii (Šárka Vaculíková). (Magic Box)

Saur.us

Vyšehrad je stejně jako seriál plný skvělých seků ale zároveň je to tak strašně sexistický a puberťácký, že to někdy až bolí. ()

Batahst8

8/10. Nejzábavnější český film asi posledních dvaceti let. Ultimátně skvělá kadence vtipů, pár super natočených scén a boží camea. Štáfek je Bůůůůuh!!! ()

tyna97

No boha jeho. Marně dumám nad tím, jestli bylo horší toto nebo Kazma. 🙄 Smysl žádný, humor žádný. Nápad neoriginální. ()

Kopi1

Po dlouhém čekání jsme se konečně dočkali. Lavi se vrací tak, jak ho známe. Do toho mu ale přibude pro něj jedna nepodstatná věc - dítě. Výborný Jakub Jenčík se Štáfkem tvoří skvělou dvojici a dobře se doplňují. Samozřejmě největším lákadlem byl u Vyšehradu vždycky humor a i zde se velmi povedl a vtípků je dostatek a nejsou ani nějaké vynucené. Do filmu se dostala i velká porce sportovních hvězd, což cením. Příběh taky dobrý, sice je to čitelné, ale to nikoho nezajímá, když to funguje dobře a má to dobré tempo. Doufám, že bude mít fylm úspěch a že se dočkáme pokračování. ()

CaptainCzech

Oh yeah, tak tohle byla neskutečná jízda, která se přiřítila jako Lavina. Je tu spoustu šílených momentů, nekorektního humoru, easter eggů na sportovce a díky tomu všemu mé srdce pukalo nadšením. Mám rád kanální humor, tak jsem se bavil po celou dobu a to tak že jsem se smál jak protrženej. Nejdřív jsem myslel, že s příchodem syna film ztratí koule, ale naopak mi to hodně sedlo a servítky si nebrali ani s malým klučinou. Štáfek a všichni kolem něj předvedli skvělou práci od castingu, scénáře, hudby, režie až po herecké výkony a to já oceňuju. Konečně Česká komedie, která se může řadit k TOPu z let minulých. Za mě suverénní výkon v podobě 5* a těším se na pokračování, které je tu silně naznačeno a já jsem z toho nadšený. ()

Olík

Zklamání, které pobaví. Jako ta lavina tam byla, ale osobně bych tuhle penaltu zahrál na druhou stranu. Já bych to tam pral bodlem hlava nehlava. Klidně bych se udělal Poborskému do polívky nebo vyhonil Druláka na dámských záchodcích. Prostě padni kam padni….tohle je filmový Vyšehrad a všichni mi můžete. Linie (a z jistého uhlu pohledu ústřední linie) s Lavyho synem kromě několika vydařených gagů dává bohužel i prostor pro celý balíček tuctových klišé, které asi málo kdo v tomto případě čekal. Takže tady máme na jedné straně pochcaný bar v klubu Domino a na druhé kluka, který se přes veškeré rozepře přijde podívat na zápas svého biologického otce. Za mne se tento projekt měl držet pouze na jedné straně a rodinné tahání kapesníčků bych nechal jiným snímkům. ()

Evander

Filmové zpracování Vyšehradu není úplně snadné ohodnotit. Začátek mi přišel naprosto otřesný a nebyl jsem schopný se na film naladit. Na konci filmu jsem se místy i královsky bavil, takže pozitivum je, že se tento počin ve svém průběhu citelně zlepšuje. Humor je upřímně místy debilní až běda, ale vlastně jsem od tohoto snímku ani nic moc jiného nečekal, takže jsem v zásadě celkem spokojený. Na jedno zhlédnutí a pobavení se ve chvíli, kdy už nemám mozkovou kapacitu nad čímkoliv přemýšlet, je to asi dobré. 68% ()

mala_kea

Kravina roku konečně dobrouzdala do TV a spousta z nás, co zrovna v téhle blbině neshledávala povinnost navštívit na plátně, může zhodnotit, jak moc ujetý nástavec nejujetější tuzemský internetový seriál vlastně dostal. Tahle solidně přisprostlá komedie vlastně jako opravdu odpočinková věc nemá chybu, ale že bych se na ní chtěl někdy mrknout znovu, říct taky nemůžu. Pár džouků se neminulo účinkem a i jsem se místy fakt bavil, ale jako celek mi fekální vtípky nebo sexuální narážky nepřijdou zrovna vtipné v tak přehnané kadenci. ()

Hapretor

... přiznám ... hovadina, jak nevim co ... ale pobavilo víc, než jsem čekal ... lepší v tom, že je fylm zbytečně sprostý, ale tím místy opravdu až svým absurdním způsobem vtipný ... a není trapně nechutný ... což je velká výhoda a na rozdíl od mnohem asi dá se říct známejších a mnohem mnohem dražších émerických komedií ... viz Prcičky ... je to i takové brainwash příjemné a uspání ... total vypnuto zábava ... ()

FeriusParfax

Ač jsem velký nesnášeč fotbalu, tak se mi fylm moc líbil. Rozesmál mě na celé kolo a u poslední hudby jsem si dobře zatancovala. Dokážu si představit, že nadšence do fotbalu musel bavit dvojnásob, protože chápali dvojnásob narážek na různé fotbalové situace. Fotbalu tu nebylo mnoho. Spíš se řešila Laviho rebelie a promiskuitní životní styl, který se dal těžko skloubit s výchovou malého synka (který mi ovšem dost vadil, protože vysvětloval zcela očividnou ironii a kazil tak většinu Laviho vtípků). Líbilo se mi podání fotbalistů tak, jak je většina lidí vidí a nenápadné narážky (viz tetování). Nekorektní humor mě potěšil a řezala jsem se smíchy. Ničeho se tu tvůrci nebáli. A to bylo super! To se musí ocenit. ()

geek.ondra

Všechno co bylo boží na seriálu je boží i tady. Od trefných herců přes stupidní gagy až ke geniálním narážkám na český fotbal. Jenom si troufnu říct že v celovečerní stopáží to není tak účinný jako v krátkých epizodách seriálu ale přesto to samozřejmě pobaví. Fenomén Lavi tak opět nabírá na síle takže bych se vůbec nedivil kdyby přišel za dva roky další film. 7,5/10 ()

dudunecek

Asi jsem čekal, že filmová stopáž, produkce a marketing si v mých očích obhájí to, proč by průměrnej webseriál z produkce polozapomenuté streamovací televize měl dostat celovečerní film. Bohužel je Fylm i nadále sérií random skečů, které sice nyní mají aspoň nějakej příběh, ale kdyby těch 105 minut rozsekali do 10 dílů, nikomu by to ani nepřišlo zvláštní. Jasně, že jsem se párkrát zasmál, ale to je prostě tim, že vtipů tam 150 za hodinu, takže se prostě občas Štáfek a Kopp trefí. Gratulace tvůrcům, protože dostali do kina tolik lidí, že jsem musel sedět v první řadě. Na dvojku si za dva roky už asi ale nezajdu. Ale pro fanoušky asi v pohodě. 4/10 ()

Hartigan

Občas dobrá prdel. Ale hlavně díky tomu, že jsem měl v sobě pár piv. Jinak je to samozřejmě trapný prcičkovskej humor pro lidi, co vidí smysl života ve vymetání barů, Assbookách a kurvení se. Geniální! Zvlástě po dvouleté koronakrizi. Zaručený úspěch. A přeji mu to. ()

Davidkkk

Nečekané filmové pokračování téměř šest let staré internetové minisérie Vyšehrad mě v mnohém potěšilo. Ačkoli jsem spíše predikoval, že tenhle Štáfkův fotbalový návrat nikdy neuvidím, jelikož propagační materiály mě spíš obtěžovaly, než že by mě nalákaly, nakonec jsem si do kina cestu udělal a asi to nejhezčí, co můžu o filmovém Vyšehradu říct je, že kvalitativně se drží na úrovni první poloviny seriálu – tedy těch prvních pěti epizod, které disponovaly výborně načasovanými vtipy a ještě nepostrádaly nějakou tu strukturu. Narozdíl od seriálu, celovečerák se v půlce nezvrtne v křečovitě trapnou zívačku. Štáfkova one man show baví do epilogu, a přestože je zde mnoho nesmyslných scén, kdy se dějí situace, jak kdyby byly úplně odstřihnuté od zbytku filmu, má to své kouzlo a průměrný český fanoušek se bude chlámat. Podstatná většina humorných projevů se točí kolem sexu, což po přibližně půl hodině přestane být jakkoliv inovativní a později už jsem se u nich ani nepousmál. A nutno poznamenat, že na tempu chrlení těchto vtípků film neubere. Silným příběhovým obloukem je vztahová terapie Laviho s nechtěným synem, kterého fenomenálně ztvárňuje desetiletý J. Jenčík, přičemž chvilkami přehrává i samotnou ústřední postavu. Škoda jen velmi typického klišoidního vyústění tradičního příběhu o otcovském spřátelení, které ničím nekonsternuje. Řeknu to jednoduše – zdali milujete Vyšehrad seriál podobně, jako skupina teenagerských pičusů, co vedle mě seděla v kině, u toho filmového budete vřískat radostí, smát se co každou minutu a rovnou si můžete připočíst o jednu hvězdičku navíc. Jestli je váš vztah k tomuto internetovému fenoménu stejný, jako ten můj, dostanete alespoň velmi nadprůměrnou a vřelou tuzemskou komedii roku. ()

Narayan

no nevím, zasmál jsem se asi dvakrát, zbytek filmu byl tak maximálně na občasné pousmání...čekal jsem o dost více nekorektnosti a srandy...jako možná je to mnou, že s přibývajícími léty odumírá můj smysl pro humor...na druhou stranu, sál byl plnej puberťáků, a že bych pozoroval/slyšel během promítání nějaké extatické záchvaty smíchu, to teda říct nemůžu. Dokonce i skupina 16-letých badboyů, sedící v řadě přede mnou, kde všichni byli pravděpodobně vypálení jak střešní taška, a kteří chytali záchvaty smíchu i u reklamy před filmem, se během filmu spíš nudili / chrápali. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva

29.08.2023

Stejně, jako měl snímek ONEMANSHOW: The Movie bezprecedentní první víkend, má nyní i bezprecedentní propad. Ačkoliv tak novému snímku Kamila Bartošky aka Kazmy už nikdo nevezme rekordní český otvírák… (viac)

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin