Deena se propadne do roku 1666 a odhalí pravdu o Sarah Fierové. V roce 1994 bojují její přátelé o život a budoucnost města Shadyside. (Netflix)

borec999

Zakončenie trilógie je pre mňa najslabším dielom. Úvod z 1666 ešte ako tak ujde a ukáže, že ak ste boli v danej dobe opačnej sexuálnej orientácie, prípadne niekomu nesympatický či nepohodlný, veľmi ľahko ste sa mohli dostať do spojenia s čarodejníctvom a paktovania s diablom. Druhá polovica zo súčasnosti prinesie štýlom  a spracovaním znova veľmi podobný zážitok ako jednotka a vlastne aj dvojka, ktorého som sa ja už po pozretí všetkých troch dielov v krátkom časovom obodbí, celkom prejedol. Na druhej strane sa musí uznať, že tých pár vrážd čo vo filme je stojí stále zato, dejovo sa to ukončí tak aby to malo hlavu a pätu a herci tiež hrajú relatívne okej. Za tieto aspekty udržím i trojku Fear Street na priemere i napriek tomu, že zážitok z nej som mal minimálny. 50% ()

iXtr3m3

Slušné zakončenie trilógie. Linka v najdávnejšej minulosti bola najmenej pútavá, ale zasa priniesla veľa vysvetlení. 1994 Part 2 priniesol celkom fajn záver, očakávaný, ale fajn. Ale opäť kurva LGBTQ ako sviňa a opäť mŕtve deti, ale všetko mimo záber. Už sa v tom zasranom Netflixe konečne rozhodnite, čo chcete, či chcete rozprávky pre deti, alebo skutočné slashery. Pretože schizofrenickejšie filmy, ako bola táto trojica, som dlho nevidel. A minimálne o hviezdu to pripravilo každú časť. Škoda, tak nabudúce, ak teda ešte nejaké nabudúce bude, pretože začínam byť na ten posratý homoNetflix pomaly alergický a držím palce, aby Disney+ a Apple TV s Amazanom a HBO Max zmietli konečne tieto buzny z trhu, alebo ich prinútili opäť robiť filmy a seriály pre väčšiny a nie pre menšiny. ()

J.F.B.

"Hang her! Hang the witch!" Po zklamání z Fear Street: 1978 se mi do poslední části vůbec nechtělo, ale překonal jsem se a ke svému překvapení jsem si ji nakonec i docela užil. Jistě, příběh je stupidní až na půdu, hororový žánr odjel na dovolenou na Bahamy (někdy v první třetině to nejspíše udělala i střihačka) a některé dialogy/monology byly nepochybně ukradeny ze stolu scénáristům Riverdale, ale těch skutečně mučivých momentů jako v táboře Nightwing naštěstí zas tolik nebylo. Ani oné přehnané šestákové vážnosti. Rok 1666 sice na takovou The VVitch v otázce historické atmosféry zdaleka neměl a absence čepců byla velmi iritující, ovšem díky pěkným přírodním lokacím, dlani darů lesa a troše staré dobré schovkobaby (plus Ashleymu Zukermanovi, který místy vypadal úplně jako Jake Gyllenhaal) to skoro nevadilo. Skoro. Následný návrat do devadesátek potěšil, přestože nálady prvního filmu se také nepodařilo zcela dosáhnout (vlastně na to nebyl ani dostatek času)... ale aspoň trocha jí tam byla. V rámci trilogie si tedy snímek zajistil "hezké" druhé místo – což z něj ale bohužel stejně nedělá dobré a uspokojivé finále...  (♪♫) (♪♫) (x) ()

666Carnage

Úctyhodné zakončení trilogie a vysvětlení všeho. Jsem spokojený s celou trilogií. Mix různých stylů hororu, ale převažuje můj oblíbený a to slasher. Jsou zde k vidění i dobré nápady. 80% ()

Corpsegrinder

No bohužel kvalita klesla znovu, první půlka odehrávající se v titulním roce mě nebavila a ta recyklace herců mi přišla idiotská, po návratu do 1994 se to ovšem znatelně zlepší a dostane se to víceméně na úroveň prvního filmu. Nejslabší část, ale aspoň smysluplně zakončeno. ()

HonzysKISS

Ačkoliv se jedná o nejslabší díl, tak zakončení trilogie není zase tak špatné. Smůla je, že jsme se všichni těšili na rok 1666, který v tom byl pouze první polovinu filmu. To mohlo být vážně dobré. Ve druhé části jde jenom o to, jak hlavního záporáka nahání, což je škoda. Vlastně to přestává být i zajímavé, když se ze srábotek stanou hrdinové. Aspoň že to vynahrazuje ten fajn příběh. Nebo ne fajn, příběh se na celé trilogii povedl opravdu výborně. Stačilo k tomu jenom o něco víc brutality a byl bych spokojený. I když úplný závěr, kde si nechávají tvůrci zadní vrátka je trapný. Každopádně bych chtěl někdy vidět slasher film s tím děckem, co má obří masku panenky a bassebolku.  40/100 ()

Henry007

Třetí díl je jednoznačně nejslabší z celé trilogie. Postrádá více znepokojujících momentů a výraznější napětí. Hlavní negativum vidím zejména v tom, že je zakončujícím dílem trilogie. Proto se roku 1666 věnuje pouze v první polovině, zatímco ta druhá slouží jako zakončení celé série. První půlka až na pár výhrad dobře funguje jako dobový horor z raného novověku, ke té druhé nacházím zejména negativa. Jako ukončení série je to solidní, protože uzavírá všechny dějové linie a odpovídá na položené otázky. Bohužel ale již nepřináší sérii nic nového, chybí ji překvapení, napětí a navíc ještě neorganicky lomí film na dvě po všech stránkách odlišné části. Finále navazuje na černohumornou atmosféru prvního dílu, ale nikoliv na drásavou první polovinu tohoto filmu. Předěl mezi oběma časovými liniemi přináší až příliš velký tonální zlom a daleko lépe by fungovaly jako oddělené epizody. Každopádně Netflix lze za tento projekt pochválit. Nasadit trilogii ve třech týdnech je něco, kam by se streamování mohlo ubírat a nabízí dobrou alternativu např. k šestidílným minisériím. ()

aLPaC

Bohužel série postupně uvadala a třetí díl je jasně nejslabším. Zvlášť rok 1666 a prdel USA narvaná všemi možnými menšinami působí jako pěst na oko. Ale ono je dnes vlastně prznění minulosti v USA trendem viz třeba černá Anna Boleyn. Na abych se vrátil k tomuto filmu. Poté, co se vrátíme zpět do roku 1994 a dozvíme se to "hrozivé" tajemství se to přeci jenom o trochu zlepší, ale ne nijak výrazně, takže lepší průměr je max, co se 3. část zasouloží. ()

Jugamaru

První část byla sračka, která otravovala lesbickou linkou. Druhá část ušla a měla dobré momenty a neotravovala tam lesbická linka. Ve třetí části si chtějí dvě pipky vylízat svoje hříšné mušličky a muckat si svoje mlsné jazýčky, to se samozřejmě nikomu nelíbí a proto na ně musí být hon. Vesměs by v tomhle nebyl problém, pokud by člověk netrpěl nějakou nemocí, nebo netrpěl dnešní debilitou. Všechno tu je dáno na sílu, aby se podporovala lesbická láska, stejně tak mučednická láska. Tohle já nebudu tolerovat, ať je to jakákoliv autorská vize, tak tuhle sračku ať vypráví svým vnoučatům a klidně ať je zdegeneruje. Řemeslně to je OK ale nestačí to ke 2* hlavně kvůli příšernému scénáři tak nudným lesbickým momentům které už ve mně vřely a byli opravdu na sílu. Příště něco, co nebude tak degeneračního a bude to něco ve stylu druhé části. ()

husokachna

"Sága" Fear street jde do finále, je třeba spojit linky, pointovat a překvapovat. A bohužel čím víc víme o prokletí Shadyside, tím méně zajímavá Ulice strachu je. Díky tomu u mě hraje prim první díl, který pořád ještě hrál s pár kartami neodhalenými a tak budil zdání tajemna. Tím, že se vše dozvíme, zbývá už jen povinnost dotáhnout věci do konce, potrestat hříšníky a předat nějakou katarzi. A i když se na to opět docela dobře dívalo, pointa se mi líbila, i když nebyla nijak překvapivá a rozdělení na dvě části podle mě film zachránilo, jde vidět, že ta nezávaznost a "pohodovost", kterou jsem u předchozích dílů chválil, brání většímu zainteresování a katarzi. A tak je třetí díl nakonec jen povinným zakončením a vyšuměním do ztracena a čtvrtý díl by byl už na škodu. Ale jako "horrorová" sága pro puberťáky to docela obstálo a má to svoje plusy. Zůstanu u třech standardních prokletí a nelituju času, protože jsem zrovna takový průměrný výplach potřeboval. PS: hledá-li někdo realističnost u filmu podle Stop hrůzy (lesbičky ve středověku, pane bože) a chce-li někdo, aby Netflix nedával všude černochy a asiaty, možná by měl hledat chybu hlavně u sebe a čučet na něco jinýho. ()

bozka10

Tak záverečný diel Fear Street,teda podliezol nadstavenú laťku poriadne hlboko.Infantilná lesbická love story, napätie nulové,atomsféra na bode mrazu,look inscenácie, miestami som mal pocit, že sledujem odkazy na staré Československé rozprávky ako Kráľ drozdia brada.Ľahko dobrodružný film pre deti a mládež.Je to škoda, pretože camping story v Part 2 pekne navnadil..nevydalo. ()

Warhorr

Moc pěknej paskvil z toho udělali. Zfetovaná černá horákyně políže frndu ještě zfetovanější pastorovi dcery. No a pohroma je na světě. Správně, Sarah Fierová byla v 17.století lesba, je na tom snad něco překvapujícího ? Abych od toho upustil. V první půlce filmu se přeneseme o 300 let zpět do malé osady a můžeme vidět všechny naše představitele jak zaujmou role jednotlivých postav. Samožřejmě ten, který byl zmrd v Nightwingu v předešlém díle, tak je zmrd i tady. Logicky přece ne vole ? Celkově mě ale první půle nudila krom scény z kostela. Druhá se opět odehrává v současnosti kdy se tajemství rozkrývá a vygraduje to finálem v obchoďáku, no děs. Po velmi slušném prvním dílu, parádním druhém, přijdou tvůrci s tímhle ? No nasranej jsem neskutečně. Celé rozuzlení zápletky mě vůbec nenadchlo, žádný wow effect se nedostavil. Skvělý soundtrack jako dřív už si tady neužijeme, gore se sice místy drží ale žádná sláva to není. Prostě totálně zazděná trilogie. Přesně tohle jsem naposledy zažil u Vyvolený-Rozpolcený-Skleněný. První dva díly absolutní bomba a třetí průser s finálem na parkovišti. V tomto díle se opravdu projevily lacinný Stopy hrůzy. ()

ViktorEl

Moje očakávania boli zbytočné, aj keď má táto časť sľubný začiatok po návrate do roku 1994 to stratí absolútne všetko, čo má dobrý horor obsahovať a vracia sa k začiatkom série, kde jedna trápna scéna strieda druhú. Rozuzlenie celkom prekvapilo, ale to nestačí. Film sa proste utápa vo vlastnej absurdite. Dvojka za mňa teda ostáva najlepšou časťou, ale tak či onak sa k tejto sérii už asi nevrátim. 40% ()

Untentrauer

Z ulice strachu - 1.část jsem měl fakt radost, protože dokázali natočit film tím starým béčkovým stylem. Ale tenhle díl se tak moc nepovedl, že jsem měl veliký problém to dokoukat. Je na tom jasně vidět ta chuť autorů zasadit děj do 17.století...Takový potenciál, jaký nabízí tato doba, která je ideální pro horory, bohužel však nedokázali absolutně využít. Závěrečný díl je tak tím nejhorším z trilogie. ()

Aurus

No pro mě nejlepší díl této hororové série od Netflixu. Příběh je velmi dobrý, povedený a zábavný, postavy jsou zde nejvíc sympatické, hudba je výborná, atmosféra a napětí tu jsou skvělé, lokace jsou zájímavé a skvělé a kamera filmu je fakt super. No za mě 7/10. ()

Darren98

Naprosto úžasný závěr, a nejzábavnější mysteriózní horor jaký znám! Vše co ve druhém díle chytalo potenciál se tady krásně přeměnilo v maximální využití nastavených základů z prvního dílu. Nejpůsobivější mi v trojici dějových linií přijde fakt, že v roce 1666 zároveň roste pocit, že vše do budoucna zaklapne, a zároveň se zjevuje hlas, varující před rozporem stran, kterým fandíme; dokud se vše neprotne ve vrcholné půlce a nezakotví naši loajalitu konkrétnímu cíli v tomto perfektně koherentním příběhu. 90% ()

BOURQUE

Záverečná časť trojdielneho Netflixovského hororu „Fear Street“ sa snaží byť najkomplexnejším (spojenie troch časových línií) a najvýraznejším, nie vždy sa mu to darí. Jednotlivé kúsky „veľkého príbehu“ sa dostanú na svoje miesta, ale nad niektorými riešeniami (možno zbytočne) krútim nad hlavou (jednoduché „brány“ malých predajní v pláze dokážu zbrzdiť nemŕtvych vrahov?). Myslím si, že celý príbeh by sa nemusel rozdeliť na tri samostatné filmy, stačil by jeden (max. dva). Takmer všetky tri filmy siahajú do 120 minútovej pasáži, podľa mňa zbytočne. Každopádne oceňujem snahu režisérky zaujať a červený bod pre Netflix, že medzi jednotlivými časťami neuplynul vždy jeden rok, ale vždy len jeden týždeň. Moje hodnotenie tretieho filmu je vlastne aj celkovým priemerným hodnotením všetkých častí príbehu. Slabučká a krehká trojica hviezd. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Lyžař

Po Vriskotu a Vesnici prislo rozuzleni. Az na fakt, ze to cele pro me vlastne neni polozene na dostatecne silnych zakladech, i tenhle posledni dil neni zly :) parkrat jsem si rikal “to jste mohli ve scenari napsat o chlup jinak, uveritelnejc”, ale co.. ()