Blbý a ešte blbší: Ako sa stretli

• Slovensko Blbý a ešte blbší: Ako Harry stretol Lloyda (viac)

V roku 1986 sa to všetko začalo... V prvý deň na strednej škole je Harry Dunne (Derek Richardson) bezradný a hľadá niekoho, kto by mu pomohol, s kým by sa mohol kamarátiť. Ujme sa ho Lloyd Christmas (Eric Christian Olsen), ktorý býva v suteréne školy. Keďže skorumpovaný riaditeľ školy a jeho priateľka chcú získať niekoľkotisícový grand, robia nábor študentov do umelo zriadenej triedy - a Lloyd a Harry sú ľahkou korisťou. Pomôže im dostať sa z tohto podvodu krásna Jessica (Rachel Nichols)? (TV Markíza)

JohnnyD

Eric Christian Olsen skvelo napodobňuje Jima Carreyho a tam asi všetky klady končia. Je to tupé, bez humoru, s mizernou hudbou (stačí si spomenúť na geniálny soundtrack jednotky), postráda to inteligentnú absurditu pôvodného filmu, takmer vôbec tvorcovia nepracujú s mytológiou okolo Harryho a Lloyda (Frida Feltcherová len ako malé cameo?) a vlastne koniec koncov tu nie je prakticky nič, prečo by sa to oplatilo pozrieť, lebo i takí Shia LaBeouf, Eugen Levy, či Luis Guzman tu podávajú len priemerné výkony. Zbytočný film. ()

kingik

Ředitel Collins systematicky okrádá školu a chce získat stotisícový grant podmíněný založením zvláštní třídy, aby si mohl se svačinářkou Hellerovou koupit bydlení na pláži Waikiki. Harry s Lloydem jsou tedy zařazeni do zvláštní třídy. Od inspektora se dozví, že přijede sám zakladatel grantu, aby mu předal šek. A milý Harry s Lloydem překazí plány arogantnímu řediteli, a ještě se tak trochu zamilují do jedné slečny. Pobavil jsem se, ale zase ne nějak královsky, ale gagů je na skladě hodně a bylo poměrně z čeho vybírat. Navíc, Eric Christian Olsen a Derek Richardson jsou svým předlohám z předchozího filmu podobní a jejich mladší vydání Harryho a Lloyda táhne film velmi spolehlivě. ()

Frajer42

No, že by to bylo až o tolik horší než první díl to si teda nemyslím. Zahráno je to naprosto uboze. O tom žádná. Ale děj je správně praštěný. Se stopáží to tvůrci naštěstí nepřepískli a i přesto jsem měl během poslední dvacetiminutovky filmu dost. Nicméně, tu lze nalézt naprosto úchvatnou scénku s potenciálními hovny, která mě dostala. Ještě se mi celkem zamlouvala hláška, že holky jsou pro buzíky. Tím jsem bohužel vyčerpal to povedené. Zbytek je trapnost, trapnost a ještě větší trapnost. I když se k vám snaží humor protlačit ze všech stran, jako by byly zavřené dveře. Lepší hvězdička. ()

swamp

"Oh, my God. Shit everywhere. There's shit everywhere! Dammit! There's shit on the windows! Oh, my God! My house is full of shit! He shit everywhere! Look what he did! He shit all over the walls! There's shit everywhere!" Tak tohle každému leží v žaludku? :) Mno, ale podívat se na to dalo.. ()

Slarque odpad!

Účinkuje v tom sice pár herců, které jste mohli vidět dobře hrát ve slušných filmech. Ale tady nepředvádějí nic. A dávat jednu hvězdičku jen za to, že hlavní hrdinové opravdu vypadají jako mladší verze herců z prvního filmu, rozhodně nehodlám. Naprosto nevtipná trapárna. ()

Bauer odpad!

No tak tohle to je příšernost , nechutnost a totalní debilita!!!!! Neuvěřitelný!!!!Kdo neuvidí neuvěří.Na to jak sem se válel smichy u Blbý a blbější , tak u toho to filmu sem se 4 krát pousmál.Neuvěřitelně dementní snénář , příšerný herecký výkony.Kde proboha vyhrabali představitele Harryho a Llyoda??Nejspíš v krámě s dementama! .Nechci to vidět a ani o tom slyšet už nikdy v životě!! ()

matestlust

Trapnej pokus získat slávu na o mnoho mnoho mnoho zábavnějším,pro mě kultovním snímku s Jimem Carreym a Jeffem Danielsem.Hodina a půl trapných vtípků,trapných gagů a trapných herců.Troy Miller má kurva veliké sebevědomí,když čekal,že se toto ujme... ()

oLí odpad!

Kdyby v tomto případě byl záměr natočit parodii na parodii, pak bych dal i 4 hvězdy. Zahrát to špičkoví herci úmyslně tak, jako v tomhle filmu hráli ti dementi přirozeně, byla by to dobrá komedie. Původní BLBÝ A BLBĚJŠÍ je úplně jinde. ()

bouncer

No, tak to je docela trapas...škoda, že to nedopadlo, protože v těch hercích vězí docela komediální talent, ale s tím hrozným scénářem nic dělat nemohli. Tu hvězdičku zato, že jsem se párkrát zasmál, jen už nevím čemu a to jsem to viděl včera (možná těm sra*kám...jojo, fekální humor :-) ()

Marek1991

Táto komédia veľmi nevyšla. V pokračovaní som čakal opäť starých známych, no títo noví boli herecky horší. Scenár tiež nevyšiel a nebol vo všetkom múdry. Opäť v mnohom trápne a nechutné, no poznám horšie komédie a horšie filmy, tu sa dá miestami aj pobaviť a odpad by bol preto až veľmi krutý, snažili sa. ()