Blbý a ešte blbší: Ako sa stretli

• Slovensko Blbý a ešte blbší: Ako Harry stretol Lloyda (viac)

V roku 1986 sa to všetko začalo... V prvý deň na strednej škole je Harry Dunne (Derek Richardson) bezradný a hľadá niekoho, kto by mu pomohol, s kým by sa mohol kamarátiť. Ujme sa ho Lloyd Christmas (Eric Christian Olsen), ktorý býva v suteréne školy. Keďže skorumpovaný riaditeľ školy a jeho priateľka chcú získať niekoľkotisícový grand, robia nábor študentov do umelo zriadenej triedy - a Lloyd a Harry sú ľahkou korisťou. Pomôže im dostať sa z tohto podvodu krásna Jessica (Rachel Nichols)? (TV Markíza)

Scraffy

Na odpad to nie je, ako to tu všetci hodnotíte. Mne sa to vcelku páčilo a to aj cez veľmi tupý a miestami trápnejší humor. Najlepšia scéna je určite, keď sa Harrymu roztopila čokoláda vo vačku a on od toho zašpinil celú kúpeľňu. To som sa od smiechu váľal po zemi. Inak ale film nič extra a herecké výkony tiež tak. ()

KryplXxX

Dávám jednu hvězdičku za jeden úsměv na začátku, i když by si tato bezduchá komedie nezasloužila ani jednu. Pokud se Vám líbil blbý a blbější, tak věřte, že tohle s předchozím dílem nemá nic společného mimo názvu a podoby dvou hlavních hrdinů. Vřele doporučuji vyhnout se tomuto filmu obloukem. ()

V.N. odpad!

"Výpotek" jak nazval tento film kolega Tosim je asi nejvýstižnější popis tohoto filmu. V tomto případě je tento výpotek navíc ještě setsakramentsky smrdutý. ()

Mire odpad!

Doslova a do písmena tragický film, na ktorom sa nezasmeje ani jedinec ktorý prešiel lobotómiou!! Toto nemá nič spoločné s kultovou komédiou z roku 1994 a neželám si aby sa s ňou tento paškvil akýmkoľvek spôsobom spájal!! ()

Cunami

Občas jsem se u toho filmu zasmála. Film musím ohodnotit 2 hvězdičkami, protože se mi skoro vůbec nelíbil. Nic moc zajímavý film. ()

Pitryx

No, mně to legrační nepřišlo. Oba nesympaťáci mi spíše lezli na nervy. Ale pár dobrých chvilek tam bylo. 20130929 nest ()

JosefTomas odpad!

Jak jsem dal u pokračování filmu Maska, tak zde musím udělat to samé, dávám odpad, vím sice, že ten film musel někdo natočit, ale to raději natočím jiný film, který si nepůjčuje jméno slavné značky, takže musím dát 0%, protože tu hlavně není Jim Carrey, který umí díky hereckým schopnostem zvednout kvalitu jakéhokoliv film, ve kterém hraje. 0% ()

boqvai. odpad!

Po dlouhé době dávám odpad a myslím, že zaslouženě. Jediná věc, která držela původní film na jakžtakž únosné úrovni, byla ústřední dvojka a ta tu chybí. Hodnocení je tedy jasné. ()

walkingdead odpad!

Díky podobným snímkům herecké umění Jima Carreyho ještě více vyniká. Jediné plus je, jak se tvůrcům povedlo namaskovat Olsena a Richardsona, aby byli podobní postavám Carreyho a Danielse z "originálu". Ale to je i na 1 hvězdu málo... ()

route60 odpad!

Blbý a ještě blbější nápad, scénař, režiser a mnoho jiných argumentú tuto hovadinu zahrabat hodně hluboko. Nefalšovaný ODPAD ()

mai odpad!

...prostě proč? -_- Myslím, že je blbost pouštět se do jakéhosi "pokračování" filmu, když jeho " první díl" nasadil tak obrovskou laťku s výbornými herci a vtípky, kterým se člověk zasměje...jestli tvůrci šli dobrovolně do filmu, který jim nic nevynese, nebo jsou opravdu tak jednoduší??! ()