Blbý a ešte blbší: Ako sa stretli

• Slovensko Blbý a ešte blbší: Ako Harry stretol Lloyda (viac)

V roku 1986 sa to všetko začalo... V prvý deň na strednej škole je Harry Dunne (Derek Richardson) bezradný a hľadá niekoho, kto by mu pomohol, s kým by sa mohol kamarátiť. Ujme sa ho Lloyd Christmas (Eric Christian Olsen), ktorý býva v suteréne školy. Keďže skorumpovaný riaditeľ školy a jeho priateľka chcú získať niekoľkotisícový grand, robia nábor študentov do umelo zriadenej triedy - a Lloyd a Harry sú ľahkou korisťou. Pomôže im dostať sa z tohto podvodu krásna Jessica (Rachel Nichols)? (TV Markíza)

Koryntos

Před tímto filmem jsem viděla ,, parodii" na 7 trpaslíků, takže jsem byla nucena u tohoto veledíla zvednout hodnocení z jedné hvězdičky na 3*, protože ač se jedná o dvě konkurenční blbosti 7 trpaslíků to mírou stupidity nemohlo překonat. Docela mi tenhle filmek i polechtal bránici. Sice kvalit prvního snímku tenhle ,, skvost" nedosahuje ani omylem, prostě na Jima tenhle druhý maník nemá, ani omylem, to už byla lepší ta blond mánička,ale i tak to ušlo a stačilo mě to na 82 minut zabavit, ale podruhé se k dobrovolnému masochistickému mučeníčku, už rozhodně neuchýlím. ()

Lottr odpad!

Ani bych to nenazval komedií, jedná se spíš o jakýsi sled stupidit a velmi primitivních, buranských a trapných rádoby gegů. Smát se není čemu, ale znechuceně kroutit hlavou lze skoro nad vším. ()

solskjaer

Špatný pokus o pokračování perfektní komedie. Tvůrcům nepomohli ani podobné účesy a vizuálně podobní herci. Co ale odsuzuji nejvíce je naprostá scénářová nicota. Scénář je bezduchý a dialogy stojí a padají na holých vycucaných rádoby vtipných větách. Prostě všechno špatně. Toto pokračování nemělo vzniknout. ()

Smileface

Naprostá zoufalost. Za celý film jsem se jen jednou pousmál a to je na pokračování Blbý a blbější hodně málo. Herci ve vedlejších úlohách působí až amaterským dojmem.Jake a Lloyde sice vypadají tak trochu jako z prvního dílu, ale to je asi tak vše. Děj je ještě víc o ničem než ve většině podobných komedií a nuda vás užírá od hlavy až k patě po celých 85(naštěstí tak málo) minut. ()

fox171cz

Stupidní komedie u které jsem se nad její debilitou i pousmál, ale dalo se na to v nejhorších případech podívat, což můžeme připočítat filmu k dobru. Původní Blbý a blbější jsem zatím neviděl, tudíž nemohu srovnávat. ()

mikulíšek odpad!

Zatímco Blbý a blbější 1 je kultovní sofistikovaná stupidita s cíleně dávkovaným humorem, Blbý a ještě blbější předvádí další rozměr trapnosti, který je za hranicemi lidského chápání. Vydržel jsem se dívat asi do třetiny filmu s nadějí, že se z něj stane oplzlá high-school komedie s nahými nadry a problémy co s nimy, která i když nepředstavuje dostatečnou intelektuální potravu nabízí obvykle debilnost nižšího řádu. ()

MARTIN*I

Mam strašně rád jedničku, ale bohužel tohle už pro mě neni ta kultovní záležitost jménem Blbý a blbější... I když některé scény jsou úsměvné, celkový názor na tuhle záležitost je - stupidita ()

Mr.Floyd odpad!

Neskutočne trápny americký film plní nechutných typicky amerických vtipov plných sračiek (prepáčte za ten výraz), grciek a podobných úbohostí. Naozaj otrasné. ()

SjamK odpad!

Tohle nemá s výborným předchozím dílem absolutně nic společného. Nic horšího jsem už dlouhou dobu neviděla. ()

Revolver odpad!

Odpad všech odpadů a navíc zostuzení originálu. Citelně tady chybí dokonalé ksichty Jima Carreyho, citelně tady chybí Jeff Daniels, citelně tady chybí scénář a režie bratří Farrellyových, citelně tady chybí............ ()