Nepravdepodobná romanca dvoch  rôznych ľuďoch, ktorí hľadajú niečo skutočné vo svete, kde sú hodnoty založené na lajkoch a sledovateľoch. Vezmi si ma je moderný, milostný príbeh o celebritách, manželstve a sociálnych sieťach. (Cinemart SK)

M.i.k.e

ničím nevybočující, ale v jádru příjemná romantická komedie, která nepřekvapí, ale ani neurazí a svůj účel splní. Jennifer Lopez tu hraje prakticky samu sebe a plus mínus to co hraje vždycky,což platí i Owenu Wilsonovi.Dějově je to sice krajně nepravděpodobné, ale to se dá říct o spoustě podobně laděných komedií a věřím, že to co se děje tady je snem mnohých...60% ()

vydumnica

Budem teraz trošku porovnávať a to s jedným z mojich najobľúbenejších filmov A Star is Born. Tam sa mi páčila prirodzenosť a "obyčajnosť" hlavných hrdinov, úprimnosť, uveriteľnosť, jednoduchá krása. V MARRY ME mi toto všetko chýbalo - taká tá bezprostrednosť alebo neviem ako to nazvať. Tu som hlavnej dvojke neverila, že ostanú spolu, tým pádom tu romantický film pre mňa svoj účel nesplnil. Jennifer Lopez je megastar, ale pripadá mi, že si až príliš potrpí na svoj dokonalý zovňajšok, presne ako postava, ktorú hrá. Celá je taká nejaká umelá alebo vyumelkovaná, v každej jednej scéne dokonalo vyzerajúca. Práve tu by som porovnala s prirodzenou Lady Gaga v A Star is Born. Chémia medzi Gaga a Cooperom (wow!) sa nedá ani porovnať s JLo a Wilsonom. Ďalší môj problém je, že hudba a pesničky v Marry Me sa mi vôbec nepáčili, ale vôbec!!! Ani samotná skladba "Marry Me" a už vonkoncom nie "Church, Church", hlavne celá tá choreografia k tomu mi tam vadila. Toho Latino speváka nepoznám a nijako na mňa nezapôsobil. Rovnako ako aj JLo pôsobil na mňa tak povrchne a on ešte aj nesympaticky, neverila by som mu ani slovo. Ešte k Jennifer dodám, že pre mňa to nie je ani veľmi dobrá herečka ani speváčka, možno sa mohla dať radšej na modeling. K samotnému filmu by som už len povedala, že som už videla veľa lepších romantických filmov. Vo filmoch The Notebook a Titanic tiež predsa žena bola viac neobyčajná alebo povedzme bohatšia, a fungovalo to tisíckrát lepšie. Owen Wilson je  celkom fajn, ale mohol byť charizmatickejší.  Čiže mohlo to byť oveľa lepšie, ja osobne by som tam rada v hlavnej úlohe videla herečku a speváčku Mandy Moore, ktorá má naozaj okolo 35-ky, krajšie spieva, oveľa lepšie hrá a je prirodzene pekná. V konečnom dôsledku sa MARRY ME podobá skôr na nejaký Hallmark TV film a nie KINOfilm. Niektoré momenty sa mi páčili, ale bolo ich málo, aj na 3* primálo. Ešte dodatok: Nanešťastie som si vopred pozrela trailer a tak ma film ničím neprekvapil. ()

Aljak

Niečo na štýl Nothing Hill, ale v takom modernejšom a temperamentnejšom šate. Sklamaná Kat sa v afekte úplne náhodou ulakomí na úplne obyčajného muža Charlieho, a od tohto sa následne odvíja celý príbeh. Základ príbehu nie je nijako obzvlášť prevratný, a tak aj celý film pôsobí viacmenej rozprávkovým dojmom. Nebolo to zlé, ale bola to skôr taká bežná oddychovka s romantickou zápletkou a s množstvom klišé a schématizmu. Priznávam, že postavy ma až tak nebavili (ani som s nimi nesympatizoval), a taktiež dialógy boli také akési priemerné. Ale aspoň tie 2* si to zaslúži. ()

bourec

Rozhodně to nesplnilo moje očekávání. Sice sem tušil, vlastně spíš věděl, že hudebně to bude běs. A taky byl. Ale očekávání jsem měl spíš z příběhu a postav z rozdílného světa. A těšil jsem se na trochu ztřeštěnosti a humoru. Je to ale taková ta ulízaná romanťárna. Příliš nebavilo, a některý postavy mi dokonale lezly na nervy. 40%. ()

Streeper

Neočekávala jsem od toho nic velkého, jasný, je to převídatelný, tenhle typ romanťáren vidíme skoro každý měsíc, je to jako přes kopírák, ale navzdory tomu je to koukatelný. Já jsem si u toho krásně odpočinula, užívala jsem si to, film krásně utíkal. Ani jsem neměla potřebu sledovat kolik je hodin nebo kolik zbývá do konce, takže mě to opravdu bavilo. Možná bych jen trochu ubrala na těch písničkách a při svatební scéně na pódiu vypadala JLo jako napuchlá ryba, ale to přisuzuji špatně volenýmu závoji, jinak super romantická komedie, která pobaví. ()

Juto

Zápletka filmu je veľmi hlúpa a je iróniou, že tento film trpí neduhmi, z ktorých si robí srandu. Krikľavé umiestňovanie produktov, trápne zdieľanie života, propagačné hudobné videá a neúprosné sociálne komentáre odvádzajú z tohto filmu tempo, vďaka čomu pôsobí veľmi klinicky ako vykonštruovaný. Z postav som citil ako, keby boli z továrne na vzory: bezpečné, sterilné a nudné. Vôbec mi na nich nezáležalo. 2/10 ()

sir-dave

Nejsem úplně odborník na rom-com. Můj kamarád slovan1 je nechtěný král v tomhle, protože se na to musí dívat se svou ženou, ikdyž on sám by si dal raději jiný žánr a v jeho profilu se najde široký výběr tohoto typu. Od úvodních minut film dostává úplně jiný rozměr, když tam tančí polonahá J. Lo obklopená jeptiškami a zpívajíc dokola church church church... Trochu mi to i připomnělo dokument o Katy Perry, která nemá na nic čas, krom svých koncertů. Pointa je v náhodných setkáních, ty samy o sobě mají své kouzlo i v reálném životě. Nejděsivější je, že kdybych měl něco vyzdvihnout, tak výkon Lopez. ()

Copacabana

J Lo je hviezdou nielen ako speváčka, ale aj ako herečka. Dokáže svojou charizmou zaujať v každom filme v ktorom účinkuje. Je to velmi sympatická osôbka, ide mi z nej taká dobrota, úprimnosť a radosť zo života. Dejovo ma síce viac bavila Popoluška zo supermarketu, kde tiež hrala, tam som jej fandila, no aj Marry me hodnotím ako vydarený romantický počin. ()

viperDavid

Jestli hledáte další absurdní film s náznakem romantiky a s velkou dávkou sociálních sítí, jste tu správně. Začátek trapný a konec předvídatelný, ale sem tam i zábavný. Je to zbytečný film? určitě ano a jsou mnohem lepší, ale je tu to ale. Koukat se na to dá. ()

oveckaoa

Když se přenesete přes to, že koncept je vlastně píčovina (ženská se má vdávat a zjistí , že chlap jí byl nevěrný v dnešní době by to video šlo vymazat označit za fake navíc všichni rýpou jen do ní a nikdo do něho bylo by to naopak pak si najde náhodného chlápka co náhodou je rozvedený a nikoho nemá zde si to z toho dělá v jednu chvíli i srandu) tak je to kvalitní romantický  film. Chemie mezi nima funguje písně jsou povedené a děj odsýpá. Líbil se mě ten konec, že ta holka tu olympiádu nevyhrála , ale zbavila se trémy.   Písně jsou v pohodě jak ta hlavní tak ten ploužák na konci.  80 procent ()

elanius

(29/2022) / Človek čo videl aspoň dve romantické komédie pochopí po 5 minútach presne čo ho čaká. Ja to v podstate hodnotím pozitívne. Námet je totálne scifi, ale budiž, ak sa prispôsobíte, celkom sa podarilo príbeh okolo toho napasovať. Prekvapila JLo, fakt slušne zahrané, bez zbytočných okázalostí. Neurazilo. (6/10) ()

Pavlínka9

Silně předvídatelný film s paní Lopez...ale přesně proto jsem si to pustila, protože jsem se chtěla podívat na nádhernou ženskou, hezkou módu, vidět, jak to cca vypadá, když si nedokážete ani udělat smoothie a pobíhá kolem vás pořád kotel lidí....Nemám ráda hepáče a hádejte jak to dopadne? ;) ()

mkubalikova

Předvídatelná, mnohokrát viděná zápletka v popíkovém balení. Proč ale ne? Jennifer to sekne a Owen je velký sympaťák, takže jsem jim držela palce i u nohou. 70% ()

made1

Po shlédnutí traileru jsem se bála, že to bude hodně trapné. Ona bude hvězda, on trapný a hloupý. Nestalo se. On je učitel a je chytrý. Dva lidi, co by si k sobě za jiných okolností cestu nenašli. Takže: příjemné překvapení. ()