Nepravdepodobná romanca dvoch  rôznych ľuďoch, ktorí hľadajú niečo skutočné vo svete, kde sú hodnoty založené na lajkoch a sledovateľoch. Vezmi si ma je moderný, milostný príbeh o celebritách, manželstve a sociálnych sieťach. (Cinemart SK)

John80

Príjemná komédia o popovej hviezde v hlavnej úlohe so Šarmantnou J.Lo a jej zamilovanosti do jedného so svojich fanúšikov , potom či zažije sklamanie u svojho bývalého priateľa 3* ()

Maximilianus

Ďalší extrémne uveriteľný prípad (aj keď napríklad v prípade Nicolasa Cagea to celkom platí), ale aspoň pesničky boli fajn. Všetko ostatné taký slabší priemer. 5,8/10. ()

Likan7

Nepříliš zdařilá romantická (ne)komedie, která má ale jeden vyloženej triumf. Owen Wilson, pokud se nepitvoří, umí zahrát velmi pěkně a divák se k němu hned přimkne. Tady je až neuvěřitelný, že tahle tlučhuba je tak sympatická. K tomu jim s JLO funguje chemie a i když je to klišé na klišé, odpočinkový sobotní film to je ideální. Nemá to prakticky žádný překvapení, od začátku do konce se jde rovně po kolejích, ale to jsem přesně čekal, takže zbývalo se jen na tuhle hru naladit. A i když ty popovky mohli být vyloženě lepší, je to prostě fajn film. Přítelkyně nadšená. ()

Trixinka

Možná, kdyby ústřední dvojici hráli o něco mladší herci, mohlo to dopadnout lépe a uvěřitelně. Jak to celé asi dopadne tušíte už od začátku, film jede v klasické šabloně (seznámení, oťukávání, zamilování, malinké neshody, usmíření), chování postav místy nelogické (táta malé dcery si jen tak na koncertu vezme zpěvačku - ha ha). Celkově se jedná romantický film (komedie moc ne) na jedno deštivé odpoledne, ale jinak spíše podprůměrné dílko. ()

aninaji

Nový Notting Hill se bohužel nekoná...Naopak, tento film je mu na hony vzdálený. Je to nudné, místy patetické, tak jak to v amerických filmech bývá. S jiným obsazením by to třeba šlo....možná. Jennifer Lopez není výjimečná zpěvačka, natož herečka, ale aspoň se na ni dobře kouká. Owen Wilson vedle ní působí hooodně povadle. Paradoxně jsem celý film přemýšlela, jestli si před natáčením nedopřál pár kosmetických procedur. Jako pár na mě ti dva působí, i přes stejný věk, nesourodě a celý příběh jako totální sci-fi. ()

gemi

Pohodový, ale až bolestně průměrný film, a to a ve všech ohledech. Oživují jej jen písničky DžejLou, která tady ve svých dvaapadesáti letech hraje mlaďošku, která si má vzít věkově svého syna, jenom to tak nemá vypadat. A jelikož je fest zachovalá, tak to tak ani nevypadá. Skoro. Příběh je telenovelovsky naivní, je to zkrátka naprosto nenáročný film, u kterého není radno moc přemýšlet. ()

haWranka

Ono by to vlastně nebylo tak špatné. Líbí se mi, že hlavní hrdinové nejsou mlaďoši a ani nemají být, že mají své chyby. A vlastně byli oba moc sympatičtí. Ale děsně mi lezla na nervy ta hromada klišoidních kýčovitých scén a vlastně všechna ta taneční a pěvecká čísla. Kdyby to bylo víc drama, asi bych to ocenila víc. ()

bearmeedek

Romantická pohádka na téma potkali se jedna slavná a jeden nicka. Na první pohled tedy nic nového. Ale mezi současnými romantickými komediemi tato překvapí, protože je romantická a vyloudí pocity příjemné pohody. Velkým plusem je, že slavnou zpěvačku hraje slavná zpěvačka. Tudíž divák ani chvíli nepochybuje o její roli. To, že je tu spousta klišé, vůbec nebrání tomu vypnout hlavu a jen tak si užít tuto verzi. ()

DD

Vlastne docela fajn. Ackove rom-comy uz v podstate par let nevznikaji, takze takovy instantnejsi Music and Lyrics potesi. 6.5/10 ()

TaNya_

Bylo to celé takové neškodné, ale nejsem prostě fanoušek J.Lo. Písničky asi v pohodě, ale mohlo jich být míň a mohla jsem si užít víc nějakého příběhu. Označila bych film trochu jako propagaci "zpěvačky", což nebylo přesně to, co jsem hledala. ()

Solverino odpad!

Krásný a plnotučný Odpad! A nezachrání to ani ta paní s krásným zadečkem... a Trouba Wilson na to může klidně čumět jako Owen... totální srajda! O.T.Ř.E.S.N.É! ()

shade000

Je to strašné, keď sa skoro 30 ročný muž teší už od prvého traileru na takýto film ako malé dieťa. Owen Wilson ako jeden z mojich obľúbených hercov si po rokoch v niečom opäť zahral. Popová hudba mi síce nič nehovorí, no ako neotrepaný príbeh sa mi to veľmi páčilo a tak sa tomu nehanbím dať čistých 5* :) ()

hrumsrt

Takže takhle jednoduché to je, stačí jen jít na její koncert s cedulí Marry me.. Na hereckou kariéru Jennifer Lopez se bude vždy snášet kontroverze, i když nutno říct, že ji svět mohl znát jako herečku ještě před tím, než si svým hlasem získala davy fanoušků. Ovšem skutečností zůstává, že v nenáročných romantických komedií nemůže ničemu škodit, naopak.. Vem si mě je o vztahu ze zoufalství, kdy si dvě životem zlomené duše vyjdou vstříc a dají i na bláznivou šanci, jaká se jim naskytla.. Ukázková sebeprezentace značky Jennifer Lopez, jež se nebojí zneužít ani učitelského snílka (nebo Bena Afflecka) v podání výborně naivního Owena Wilsona, jen aby jí to hnalo čísla nahoru.. Hudebně sice bravurní, ale vtah sociálních sítí bere zdejší romantice její naivitu a zasněnost.. Vem si mě spojuje všední a hvězdný svět, jasně ukazuje jeho neduhy a přínosy, jen aby nezapomněl zmínit, že bez ohledu na počet sledujících jsou to pořád jen lidi.. Nenáročná romantická komedie, která moc humoru nenabízí a nakonec zapomíná i na všechna klišé. Tedy svěží vítr do žánru, kde o něj nestojím.. P.S. Příště teda taky zkusím na koncertě, zda zrovna zpěvačka neprochází nějakou životní krizí.. 50% ()

JenYu

Mám ráda Jennifer a mám ráda Malumu, takže mě tenhle film nemohl minout :) Navíc mi přišla zábavná jeho premisa. Bohužel snímek nejde do hloubky, mnoho věcí/ zvratů je očekávaných a děj nabízí spoustu klišé. I přesto to sympatický hlavní pár, nenudící písně a opulentní svatební šaty vytáhly do koukatelného průměru. P.S. Chtěla bych vidět podobný film v artové podobě. P.S.2. Nedívejte se na trailer, jsou v něm prozrazeny všechny klíčové momenty filmu. ()

blondboss

Typická JLO komédia, ktorá ničím neurazí, ale zároveň ani nemá čím nadchnúť, keďže je tu nespočetne krát premleté staré zaužívané romantické klišé. Ten príbeh o nepravdepodobnej romanci skôr trápny ako blízky realite a asi som očakával trošku viac kreativity. Navyše Wilsonovi a JLO som to spolu akosi neveril. Takže v rámci žánru len priemerný snímok vhodný na nedeľné poobedie pri kávičke. 60 % ()

Prubner

Ale no tak. Už výchozí situace je totálně nevěrohodná a zbytek filmu na tom není o nic líp. Nevěřil jsem ani jediné scéně. Nepravděpodobné a nevěrohodné i na poměry hollywoodských pohádek. A Jennifer Lopez už je hodně po sezóně. P.S. Teď jsem si všiml, že to měla být komedie. Díky za info, z filmu jsem to nepoznal. ()

Habanera

Šla jsem do toho předpojatá, dokonce jsem nemyslela, že bych byla schopná film sledovat až dokonce, ale tak nějak to fungovalo. JLo je pro mě víc zpěvačka, než herečka a tato role jí sedla. Je to jednoduchý, dost nepravděpodobný příběh s celkem předvídatelným koncem. ()