Nepravdepodobná romanca dvoch  rôznych ľuďoch, ktorí hľadajú niečo skutočné vo svete, kde sú hodnoty založené na lajkoch a sledovateľoch. Vezmi si ma je moderný, milostný príbeh o celebritách, manželstve a sociálnych sieťach. (Cinemart SK)

motyka52

Chudý příbuzný pecek jako Zrodila se hvězda nebo Pretty Woman. V první polovině sledování docela bolí, protože je potřeba se brodit v nicneříkajících dialozích, monolozích, upřených pohledech a zároveň vstřebat opravdu debilní pointu, ale ve druhé polovině to chytne alespoň nějaký spád a doklopýtá to k očekávanému konci. Neuškodí, ale taky nenadchne. ()

Axxym odpad!

Komedie to není ani náhodou, humor tam není konverzační ani situační (a že by se že srážky dvou úplně jiných světu dalo jistě něco vymacknout...). Scénáristicky impotentní - debilní dialogy, ploché a nezajímavé postavy, zápletka je šestkrát přihřátá gulášovka z minulého úterý. Písničky tam na můj vkus působí dost uměle. Srovnání s Pretty Woman nebo Notting Hill je urážka dobrého vkusu. Nedodíval jsem se... ()

DarkViper

Trapná reklama na Jennifer Lopez, která je odtržená od reality. Potom co dá pusinku svému portorikánskému boyfriendovi, aby se necítila tak staře a bum pohádkový konec. Ničím nepřekvapilo, vše hrůza, děj, dialogy, film odsouzen pro zapomnění. Škoda Owena, ale na lásku furt věřím, tak dobrý, jdeme dál. ()

JB001

Na páteční večer jsme si chtěli dát jen nějakou oddechovku a zlákala nás dvojice Owen Wilson a Jennifer Lopez. Prý ideální film na sledování v páru. Manželka usnula a já se těšil, až bude konec. Tahle pohádka je nepovedeným pokusem navázat na Pretty Woman a Love Actually jenže pokusem, který se mi vůbec nelíbil. No a ta slavná zpěvačka taky. Já bych si ji tedy nevzal ani kvůli penězům. A určitě bych se do ní nezamiloval. A Owena jsem viděl hrát taky v mnohem zábavnějších filmech ()

snikrs

Nerealisticka nesmyslná pohádka. Ale byl dobrý tah byl dát za zpěvačku skutečnou zpěvačku J.Lou. jinak by se na to nedalo koukat. ()

justTom

Jedna hvězda ani nevím za co. Od začátku bylo jasný jak to skončí. Zápletka žádná, sranda minimální. Lopezka vyhlazená do maxima. ()

mina_harker

Když dávám dvě hvězdy, hodně přidávám. Pochválit se dá snad jen hudba. Nevadí, že je příběh předvídatelný, ale snad by se dal natočit méně nudně. Hlavním hrdinům jsem nevěřila city. Jennifer by si měla přestat hrát na třicetiletou a natočit film, ve kterém by její postava jednala (a vypadala) úměrně věku. ()

Inigo

Romantických filmov je ako šafranu, preto ma potešila táto novinka. Aj keď J.Lo ako herečku nemusím, podivuhodne mi v tomto filme nevadila. Chémia medzi ňou a Wilsonom fungovala a celkom dobre sa na to pozeralo. Aj keď prekvapivo práve Wilson mal celý čas taký kamenný výraz skoro bez emócií ( žeby plastika?! ) Celá film je postavený na nepravdepodobnej zápletke, ale podivuhodne to vôbec nevadilo a celkom ma to vtiahlo do deja. Prebral som sa asi pol hodinku pred koncom kedy film trochu stratil tempo. Finiš bol jasne daný, ale aj tak prekvapil a potešil. ()

MIRECSK

Jedna z tých lepších romantických komédii. Nie som fanúšikom Jennifer Lopez, ale Owen Wilson je sympaťák a naklonil misky váh na tu správnu stranu. Škoda nevyužitého potenciálu. Premisa "hoďte starosvetského učiteľa matematiky do showbiznisu" ponúkala podľa mňa oveľa viac možností. Chcelo to viac scén z konfrontácie týchto dvoch svetov. Tiež ten spoločný vývoj hlavných postáv mi prišiel akýsi prirýchly. No a ten záver, to bolo príliš veľké klišé už aj na mňa. Ale väčšinu času som sa bavil, herci boli sympatický, námet zaujímavý... a navyše ja som skrátka starý romantik. ()

peproch

Jako komedií jsem se úplně moc nepobavila, ale pochopila jsem, že jistý odlehčený tón a hudební a vzhledová atraktivita pomohou poukázat na docela fajn námět, vůdčí myšlenku. Zprostředkovaný život. Mnoho z nás se odcizilo autentickým zdrojům života, nezná jiné prostředí, než to medializované (zprostředkované), a idea, že popová hvězda a skromný učitel matematiky si mohou něčím vzájemně pomoct a nakrátko se obštastnit a obohatit je hezká. ()

BStone

Po dlouhé době opravdu výtečná romantická komedie. Příběh je doslova pohádkový, a natočeno je to prostě skvěle, včetně výborné hudby. Mezi Jennifer a Owenem je parádní chemie a v rámci žánru se určitě jedná o jasný nadstandard. Jennifer je nejen skvělá kost, ale prostě taky výborně hraje. Moc povedené. 75% ()

Jittulle11

Super romantika. Obdivuji komentáře ve stylu odpad, klasická romantika za 2 hvězdy a podobně. Pokud si přečtu romantika a komedie a nejsem do toho částečně blázen, tak na to nekoukám. Za mě romantika za 5*, komedie trošku víc slabší, ale přesně to, co jsem očekávala, tak to jsem i dostala. JLo mám jako romantickou herečku velmi ráda a Owen, tak ten nezklamal nikdy. Díky ()

McGuffin

Slavná americká zpěvačka řekne Vem si mě, Marry Me, během koncertu rovnou z pódia náhodnému chlapíkovi z publika. Protože na pódiu vzala zpět slovo, které dala slavnému zpěvákovi, který ji s náhodnou kostýmérkou před zraky publika tak nějak podvedl. A co čert nechce, chlapíkovi a jeho dceři to se zpěvačkou po svatbě nejdřív trochu hapruje, ale nakonec vše krásně klapne. Spolužáci dcery navrch žasnou, jakouže úžasnou novou slavnou matku má. Scénář do tohohle tvaru vybrousili John Rogers, Tami Sagher a Harper Dill. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. MacGuffin ()

RedRose991

Mám rada aj povrchné klišoidné romantické filmy, pokiaľ dej pekne plynie. Toto malo ale niečo naviac, myslím, že poteší aj fanúšikov iných žánrov, boli tam zaujímavé myšlienky, zaujímavá myšlienka. Občas pritiahnuté za vlasy, ale užila som si to. Je to romantika a tak to treba brať, ale je to jeden z lepších romantických filmov. ()

mm1rec

Ako film nebol až taký strašný, ale casting je úplne mimo. Obaja hlavný predstavitelia sú už tak 10 rokov úplne mimo na takýto druh filmu. Aj keď Jennifer sa stále snaží byť vo forme, taká Ariana Grande, keby bola herečkou, by mi tam sedela viac. ()

ilegal1983

Vlastne neviem s kym dalsim bude mat Jenn podobny film pretoze ma 53 no vyzera na 40.Ostatne Owen Wilson posoby uz trochu zaslo vekom oproti nej.Kazdopadne emocie funguju od zaciatku sa pridavaju tak akurat po kvapkach.Skladby vo filme nijako nerusia prave naopak atmosferu skvele doplnaju.Je z toho celkom citit aj uvolnene vykony hercov co neni na skodu.Spolocna piesen Marry Me so Sebastianom rozhodne stoji za to.Pretoze je Jennifer Lopez hlavne spevacka a budem hodnotit kvality filmu,nie zpevu ostanem pri priemere. ()