Reality show VyPlašení je poselství tvůrčí improvizační skupiny Tři Tygři o pandemické době, kdy svět zasáhla nákaza koronavirem COVID-19. Milan, Lumír, Mojmír, Voliver a další postavičky, které si více než 120 000 fanoušků oblíbilo na kanále YouTube, se z bezpečnostních důvodů ocitly v izolaci vily VyPlašených, kde soutěží o nový, lepší život. Kdo zvolí vítěznou taktiku, čí intriky uspějí a dočkáme se překvapivých vzplanutí a vášnivých scén? Show vznikla v průběhu dubna a května 2020 za divokých antikoronových opatření a zcela ji vystihuje reakce jednoho z kritiků: „Je to něco mezi trapností a genialitou.“ (loramus)

verbal

Soryjako, jsem funoušek a patriot, ale musím Vám to nablít do xichtu neředěné. Zatím ještě s odřenýma pyskama vítězství Kozuba nad obsahem, nicméně setrvačník se pomalu zadírá a tohle už je docela násilný zhovnabič. Neustálá repetice čtyř Štefových mongoloidů a čubčího Milana začíná být kapku omšelá a tumory poněkud benigní, přičemž zbytek je poměrně trapný balast v uboze parazitické formě. Polák je sice velmi slušný herec Národního divadla (Moravskoslizkého), avšak bez textu je v prdeli jak anální píštěl a nechat ho improvizovat je spíše na ostudu. Žigulíkovy kozy vkusně doplňují výpravu, ale nepřerostly paniččino urputné neherectví a křečovitý afekt, a roztomilá a vcelku přirozená Nguyen An Trangová nedostává dostatek prostoru k pořádnému prodeji bambusových výhonků. Chápu, že jste kamarádi a na koleji jste si spolu lačně desetkrát denně honili péra, tudíž si toho chlupatého cigoše vydržujete na charitu nebo na orgány, ovšem cokoliv mimo archetyp debilně čumícího Mojmíra nebo pána maňasů je hrubě nad jeho ligu a dost vám kurví známky za umělecký dojem. Je docela škoda posírat si tolik svěží a zábavnou platformu Třech tygrů nucenými rychlokvaškami za každou cenu, patrně ukájejícími dramatizační ambice upjatého korporátního slizáčka, který by se měl spíše soustředit na inovativní lízání krajských análů, mlácení prázdné slámy na poradách, suchopárné zakládání firem a sluníčkářský globalizační marpetting (Meat anf Greed na webu je vskutku xblití, kde, kurwa, jsme, v divadle Piss v Ostrafordu upon Odra, dpč???!!!). Není nejvyšší čas, najmout nějakého kreaturivního zedníka, který by vám tu improvizaci alespoň nahrubo zaomítal nějakým scénářem, popřípadě nápady? A to vypípčovávání pičí na korektňoučkém a morálně neposqrněném Tytrubku tomu taky dvakrát nepřidá. Plýtvat geniálním Kozubem v neinvenčním, pomalu vyčpívajícím furtdokolismu, z něhož se neznalým dřívější tvorby Třech tygrů nebo Míru mohou místy studem oprudit genitálie, je rozhodně trestný čin! Ty dva rudé strupy navíc jsou za něj a jako moje poslední koronární píárko. Příště už vysadím prášky a urvu se naprudko ze řetězu. Taxi dejte facku, přestaňte partičkovatět a splachovat do hajzlu to, co jste tak kreativně nafárali, kokoti. ()

B!shop

Papirove to urcite muselo znit jako nejgenialnejsi napad v galaxii, nacpat do jedny vily vsechny nejznamejsi postavy hlavni party tygru. Bohuzel ve vysledku uz je to proste trochu stereotypni a hlavne tim, ze tu jsou vsichni ti mongoloidi na jedny hromade, tak to nedava jednotlivejm postavam potrebnej prostor. Sem tam padne dobra hlaska nebo scenka, ale to je asi tak vsechno. Navic to trochu nasilny nacpani do mantinelu reality show ala Vyvoleni to trochu zabiji, obzvlast zaverecny vyrazovani je tu v podstate dost navic. Celkove porad fajn zabava, jako napad dobry, ale zustal bych radsi u jednotlivejch scenek. ()

Tom_Lachtan

Jakkoliv je to na první dobrou divné, příliš Kozuba zde škodí. Jednak ostatním tygrům, především tomu nejšedivějšímu a hostujícím tygřicím nezbývá moc koho krát a také je spousta Kozubových postav založená na balancu na hraně trapna a některé z postav mají zvláštní schopnost tu hranici v každé druhé scéně přeskakovat. Ale problém se stálými TrojTygřícími postavami je tu velký i u ostatních - místo děje a trochu orinálních vtipů jsou zde jen klišé jednotlivých postav (ten šišlá, ten je debil, ten je alfasamec aka alfadebil). Neříkám, že je výsledek špatný, to ne, jen se prostě ztrácí v odkazech na sebe sama a ano, trošku i v egu chochů z divadla Mír. Kdyby tam hrál tučňák v oblečku jednorozče, co ovládá hru na barokní loutnu, dal bych hvězdičku navíc. Jenže nehraje! PS: Víc Lady Běláškové a herr Poláka! ()

Big Bear

Rozhodně ne tak dobré jako Skoro na mizině, ale celkem zábavné. Tři tygři se specializují na parodování různých reality show, dávají do toho svůj tygří elán a notnou dávku improvizace což je znát. Pozorný divák si mohl občas všimnout a byly to velmi zábavné momenty, kdy jeden tygr odpálil svou hláškou druhého a ten měl jen velké problémy skrývat chechtot. Ta chemie mezi všemi je skvělá a proto odpouštím i jistý podíl trapnosti, který nezbytně každou improvizaci musí provázet. Parodie Vyvolených a provedení jednotlivých charakterů soutěžících s obrovskou dávkou nadsázky bylo super. Kdo zná tygří skeče ví, že se ve vile neobjevili neznámí jedinci, ale naopak dobře známé postavy z jejich skečů. Nevím proč, ale největší problém mám s Robinem Ferrem. Chápu, že měl tady takovu roli, ale i v jiných skečích je pro mne nejméně stravitelný. Albert Čuba to je borec a sympaťák od pohledu a Štěpán Kozub, to je opravdu univerzální střela, která kam vletí tam udělá dost slušnou paseku. David Votjubek s vadou řeči a vadou zraku v lentilkovém saku byl opět jednou z nich. Na Polákovi mi zase baví ta jeho civilnost ze které čiší jakási profesionální herecká odtažitost od divokého křepčení jeho tří kumpánů. On je také nejstarší ze všech, tak se chová důstojněji... :-) . Dávám tedy za 3 zfouknuté svíce u oihně osudu. * * * ()

Kothy

Skvělý projekt od Třech tygrů, který mě v období karantény dost bavil. Objevují se tu všechny jejich známe postavy a snaží se vyhrát onu vilu. Najdeme tu spoustu vtipných momentů, u kterých se člověk zasměje. "Vyhrál!" :D ()

SOLOM.

Jsi v Hajzlu? Vylití…No tak Tři tygři a spol opět vyloženě nezklamali, akorát to tentokrát bylo poněkud ze slabšího soudku. Vyloženě nejlepší postavy pražák Voliver (bonusové video s jeho příjezdem domů za Leichtovou bylo TOP) a věčně najebaný Láďa vypadli moc brzo, tichý Mojmír moc prostoru nedostal (ta výroba desinfekce a výbuch fajn) a ty dvě slečny spíš podprůměr a Kozub tu měl zbytečně až moc postav, z nichž některé zůstaly hodně nevyužité stejně jako celá Jugoslavova rodinka. Škoda, že tu moderátorku v té vaně pořádně neojeli, stála by za hřích. No nic už se těším, až se Mír otevře, určitě si zajdu na nějaké to představení…Takže fixuju a brzy u nějakého dalšího ostravského projektu… ()

Luicy

Místy docela vtipné, nepopírám, avšak v porovnání s jinými dílky Tří Tygrů dosti průměrné. Moje hodnocení je ale možná lehce ovlivněno tím, že byl můj favorit vylitej hned v první vyřazovačce... ()

UhLee

První díl byl naprostým vrcholem a já jsem se smíchy málem podělal.. To se totiž nedostalo na ty nevtipně trapné herce. Jugostav a Voliver naprostý strop.. Ale vyhodit je hned ze začátku? Chyba.. Možná se Kozub bál, že už nebude co převést, tak si tam raději nechal Votrubka, který je z jeho postav nejslabší.. Každým dílem jsem se musel víc a víc nutit, aby jsem se podíval.. To by se stávat nemělo.. Doufám, že Tři Tigři tímhle víc neztratí než získají. ()

AloeB

Humor Tří tygrů je velmi proměnlivý, to nic nemění na tom, že je zábavné jejich herecké kreace sledovat. O to zajímavější je pak parodie na reality show, kde se většina jejich charakterů sejde. Avengers: Endgame je hovno biggest crossover ever, když tady máme České nebe a pak tady toto. ()

Ivo

No nevím ... Pražský týpek v ostravském džymu byl skoro genitální, Policejní zásah v restauraci též k popukání, Firma jakou svět neviděl příjemně morbidní, Valentýnská seznamka sice už místy trošinku hovnoidní, ale pořád ještě veselá kopa - tím mám na mysli některé předchozí fajn skeče tohoto ansámblu. Ovšem tohle?? To mi přijde (sorry, hoši) jako úplné dno primitivního fekálně hospodského humoru, kde se jen donekonečna chaoticky brnká na ty nejdementnější struny 8. cenové skupiny. Prdel, hovno, prcat, kozy (a pro změnu to samé v opačném pořadí a pak zase na přeskáčku). No haha, chichi... K tomu výkřiky, skřeky, retardované úsměvy a trapně přiblblé dialogy v rámci juchající free žumpové "improvizace", která nemá hlavu ani patu (o nějaké sofistikovanější myšlence či náznaku "scénáře" raději ani nemluvme). Prostě poctivě VyPatlaní? Ale statisíce nadšených funoušků tomu zjevně tleskají (viz přetékající komentáře na youtube) = celkem zajímavá reflexe kulturní úhovně části českého národa. Jak říká Cimrman - (Nový Jork), Most a Ostrava - mé obce nejmilejší... ()

TomasRichtr

Nápad dobrej, ale chtělo by to dost prostříhat, protože někdy to už nebylo moc zábavné, jen zbytečně dlouhé. Dost pak vylezou momenty, kdy herci nevědí, co říkat, takže opakují furt stejnou polohu. Kozub je skvělej herec, co ale cením daleko víc, je Milanův psychologický oblouk. Nejpropracovanější a nejzábavnější postava. ()

Nathaniell

Chtějí peníze na natočení druhé série. Hmm. Rád bych jim zaplatil, ale proto, ať ji netočí... Štěpán Kozub umí hrát očividně jen třema způsobama, o ostatních nemluvě. Vtip? Nejsrandovější byl mojmír, kterej držel hubu. za něj 1* ()

MartinTerran

Mám z toho rozporuplné pocity, občas vtípky dobré a vzápětí zase trapné. Některé vtípky jsou ve více dílech čili jsou repetitivní. Stereotypy jsou trefné a dobře zahrané. Začátek je takový vlažný pak se to zlepší a ke konci už zase nic moc. Takže to tak vidím na 3* a budu se těšit na něco lepšího z jejich produkce. Hodnocení: 57/100. ()

Detak

Tak to je krutá hovadzie :-D První 3 díly jsem se smál hodně, zbylé 3 už trochu míň, ale je to první reality show, na kterou jsem koukal. Ani nevím proč, ale nějak mi tato přišla víc reálná, než ty klasické :-P No a fandil jsem Láďovi, ale co se dá dělat. ()

oasismanik

Chalanov z Dobře vycpaného bobra som sledoval snáď pred milionmi rokov, keď bol ešte Štepán možno na základke a znovu som ich objavil až počas sKORONAmizine, kde už mali v partii Kozuba, ktorý je z nich jednoznačne najvýraznejší zjav a najväčší talent a na základe toho tu pochopitelne zastáva asi milion rôznych rolí. A ono to aj celkom funguje, Vyplašení sú celkom vtipná, improvizačná oddychovka, ale je to strašné mrhanie potencialom, časom aj peniazmi. Keby to šlo podľa slušného scenáru, je to minimálne o dva levely lepšie, špeciálne Polák je celkom slušný herec, ako sme mohli vidieť napríklad tu https://www.youtube.com/watch?v=BkIy1ZEUq4o&ab_channel=T%C5%99iTyg%C5%99i, ale improvizačne na tom nie je zrovna najlepšie. Summa summarum: chlapi /a ženy!/, obmedzte tie improvizácie, aj keď chápem, že vás to zrejme najviac baví a pridajte viac Pražských týpkov a sKORONAmizinách podľa scenáru, díky :) ()