Reality show VyPlašení je poselství tvůrčí improvizační skupiny Tři Tygři o pandemické době, kdy svět zasáhla nákaza koronavirem COVID-19. Milan, Lumír, Mojmír, Voliver a další postavičky, které si více než 120 000 fanoušků oblíbilo na kanále YouTube, se z bezpečnostních důvodů ocitly v izolaci vily VyPlašených, kde soutěží o nový, lepší život. Kdo zvolí vítěznou taktiku, čí intriky uspějí a dočkáme se překvapivých vzplanutí a vášnivých scén? Show vznikla v průběhu dubna a května 2020 za divokých antikoronových opatření a zcela ji vystihuje reakce jednoho z kritiků: „Je to něco mezi trapností a genialitou.“ (loramus)

Pelidor

S tvorbou Tří Tygrů jsem se poprvé setkal v sérii sKORO NA mizině a musím říct ,že mě to hodně bavilo. Ale tohle ne , to mi spíš připomínalo TELE TELE neblahé paměti. A ke konci už mě ten pitvořící se Kozub pěkně sral. Ty dvě jsou za Milana ,tomu jsem se občas zasmál ,protože mi připomněl ( a to i podobou ) jednoho debila z Poruby ,se kterým jsem byl na vojně. ()

lineker

Hrozná šílenost, píčovina, zhovadilost. Ale u některých scén jsem se prostě pochcával smíchy. Velká škoda, že Vavarovi šli tam brzy ven. ()