Réžia:
Franklin AdreonScenár:
Arthur C. PierceKamera:
Alan StensvoldHudba:
Paul DunlapHrajú:
Michael Rennie, Karen Steele, Wendell Corey, Warren Stevens, Eduard Franz, Harry Carey Jr., Adam Roarke, Chubby Johnson, John Beck, Dale Van Sickel (viac)Obsahy(1)
Ve světě budoucnosti roku 2087 je svoboda myšlení nezákonná a myšlenky obyvatel světa jsou pod kontrolou vlády. Malá skupina „volnomyšlenkářů“ vyšle kyborga zpět v čase do roku 1966, aby zabránil vědci v průlomovém objevu, který nakonec povede k masové kontrole myšlení v budoucnosti. Náš cestovatel časem brzy zjistí, že není sám, když se mu vládní agenti z budoucnosti pokusí zabránit ve splnění jeho mise. (pepua)
(viac)Hrajú
Michael Rennie
Veľká Británia
Najlepšie filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
Den, kdy se zastavila Země (1951)
Povznesen nad pomstu (1966)
Karen Steele
USA
Najlepšie filmy:
Marty (1955)
Westbound (1959)
Osamelý jazdec (1959)
Wendell Corey
USA
Najlepšie filmy:
Okno do dvora (1954)
Poznamenaní (1948)
Obchodník s dažďom (1956)
Warren Stevens
USA
Najlepšie filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
The Man from Bitter Ridge (1955)
Zakázaná planéta (1956)
Eduard Franz
USA
Najlepšie filmy:
Desať Božích prikázaní (1956)
Johnny si vzal pušku (1971)
White Feather (1955)
Harry Carey Jr.
USA
Najlepšie filmy:
Návrat do budúcnosti 3 (1990)
Podivné dedičstvo (1972)
Rio Bravo (1959)
Adam Roarke
USA
Najlepšie filmy:
El Dorado (1966)
Star Trek: Klec (1965) (TV film)
Hells Angels on Wheels (1967)
Chubby Johnson
USA
Najlepšie filmy:
Ženy idú na západ (1951)
Podporujte svojho šerifa! (1968)
Na pravé poludnie (1952)
John Beck
USA
Najlepšie filmy:
Pat Garrett & Billy the Kid (1973)
Spáč (1973)
How the West Was Won (1976) (seriál)
Dale Van Sickel
USA
Najlepšie filmy:
Na sever severozápadnou linkou (1959)
Odviate vetrom (1939)
Úžasná událost (1936)
Richard Travis
USA
Najlepšie filmy:
Hloubkový bombardér (1941)
The Bride Came C.O.D. (1941)
Muž, který přišel na večeři (1942)
Jo Ann Pflug
USA
Najlepšie filmy:
MASH film (1970)
The Night Strangler (1973) (TV film)
Polnoc v záhrade dobra a zla (1997)
Shug Fisher
USA
Najlepšie filmy:
Bratia Sackettovci (1979) (TV film)
How the West Was Won (1976) (seriál)
Sergeant Rutledge (1960)
Troy Melton
USA
Najlepšie filmy:
Columbo (1971) (seriál)
Change of Habit (1969)
The Green Hornet (1974) - a.z.
Byron Morrow
USA
Najlepšie filmy:
Podraz (1973)
Johnny si vzal pušku (1971)
Columbo (1971) (seriál)
Ruth Foster
USA
James Kline
Najlepšie filmy:
Čínsky syndróm (1979)
Tom Horn - Hrdina Divokého západu (1980)
Elektrický jazdec (1979)