Mestečko South Park

• Česko Městečko South Park (viac)
USA, (1997–2023), 118 h 25 min (Minutáž: 16–48 min)

Tvorcovia:

Trey Parker, Matt Stone

Predloha:

Charles Dickens (kniha)

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Isaac Hayes (a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney (viac)

Recenzie používateľa Dukekuky k tomuto seriálu (62)

Season 1 (1997) (S01)

Jedna z nejlepších sérii ze South Parku, kde najdete fakt hodně humoru. Není zde co dotat, prostě skvělá série kterou si nesmíte nechat ujít ! 10/10   Zde začal nejsprostejší animovaný seriál vůbec ()

Season 2 (1998) (S02)

První epizoda moc dobře nenastartovala sérii ale jedná se o dobrou sérii, sice slabší jak první ale taky povedená. Jako klasicky hodně originálního humoru ! 9/10     Samé prdění ()

Season 3 (1999) (S03)

Máme tu další skvělou sérii ze South Parku, je tady hodně dobrých epizod a humoru, bohužel se tu najdou i slabší epizody ale to nevadí. Rozhodně lepší než druhá série 9.5/10   3. Série nejsprostějšího animovaného seriálu ()

Season 4 (2000) (S04)

Čtvrtá série je jedna z mích nejoblíbenější, je tu hodně výborných dílu např Zubní víla, Cartmenuv trestný čin ale mnohem více ! Opět hodně skvělého humoru. Čtvrtá série se hodně povedla a jedná se o jednu z nejlepších. 10/10 ()

Season 5 (2001) (S05)

Pátá série je plná skvělých epizod u který se zasmějete, jsou tady i dojemné epizody např 13. A můžu říct že se jedná o jednu z nejlepších sérii z South Parku. 9.5/10     R.I.P Kenny McCormick ()

Season 6 (2002) (S06)

Rozhodně dobrá série kterou považuji za asi nejlepší, skvělý humor který byl hodně originální, a taky se tu najde pár dobrých hlášek. Bohužel některé epizody nebyly dokonalé a tak se moje hodnocení pohybuje mezi třemi a pěti hvězdičkami. Kenny v této sérii hodně chyběl ale Butters a Tweek taky ušli. Bohužel další série už budou obsahovat méně epizod takže takhle je u mě výjmečná a jsem rád že jich tu bylo celkem 17 a to je dost. Jak už jsem jednou psal  asi nejlepší série ze South Parku. 10/10 ()

Žhavá katolická láska (2002) (S06E08)

Divná epizoda kde lidi serou pusou, ale zas tak špatná  epizoda to není 5/10 ()

Kozy rozbily partu (2002) (S06E10)

Skvělá epizoda kde se zasmějete ! 7/10 ()

Únos není sranda (2002) (S06E11)

Velmi skvělá epizoda ! Hlavně Číňan ! :D   Zaslaní Mongolové !   9/10 ()

Žebřík do nebe (2002) (S06E12)

Velmi skvělý a dojemný díl 9/10   Žebřík do nebe ? To je ale pí***** ()

Toleranční tábor smrti (2002) (S06E14)

Máme tu další výbornou epizodu u které se zasmějete 9/10     Ohhh božinku ! ()

Největší všivák vesmíru (2002) (S06E15)

Výborná epizoda, hodně humoru. Není co dodat 10/10       "Do 13 let nepřístupno" ()

Já a mé budoucí já (2002) (S06E16)

Výborný díl u kterého jsem se zasmál, skvělý díl který považuji za jeden z nejlepších 9,5/10     "Klasický hnědý" ()

Červené sáně sestřeleny (2002) (S06E17)

Výborný vánoční díl, krásné zakončení 6. série.  10/10     "Pátý den V-Vánoc mi l-láska d-dala 5 zla-zlatých prstenů." ()

Season 7 (2003) (S07)

Na 7. sérii jsem se těšil, a bohužel to dopadlo hůř než jsem čekal. Jakmile jsem dokoukal 6. sérii tak jsem byl hodně natěšený na tu další protože 6. série je zatím pro mě asi ta jedna z nejlepších. Hned začátek série mě nezaujal, a i přesto že tam byl dobrý humor tak to o co tam v tý epizodě šlo mě nezaujalo. Jo najde se tu pár fakt skvělých epizod jako, 3. 11. 9. a možná ještě nějaké. Každopádně ostatní epizody jsou za mě nudné a průměrné. Přesto věřím že se to zlepší a že 8. série bude na víc jak 3 hvězdy ! 5/10 ()

Pořad byl zrušen (2003) (S07E01)

A je to tady začátek 7. série, musím říct že jsem zklamaný a ne kvůli tomu že tahle epizoda nebyla nejlepší ale že Chef už nemá svůj hlas, takové rozjezdy sérií rád nemám a jedná se o jednu z těch slabších epizod. 6/10 ()

Šílený kriplové (2003) (S07E02)

Další slabší díl který moc dobře sérii neodstartoval 6/10 ()

Toaletní papír (2003) (S07E03)

Výborný díl, konečně nějaká skvělá epizoda ! ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

21.01.2022

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

06.08.2021

14 filmů, 5 dalších seriálových sezón a navrch k tomu ještě nová videohra. Ano, čtete správně. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone uzavřeli novou megadohodu se společností ViacomCBS, domovem… (viac)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi

23.11.2008

Televizní South Park spěje ke svému konci. Trey Parker a Matt Stone sice mají podepsané smlouvy až do roku 2011, ale už teď pomýšlejí na stylové završení úctyhodně dlouho běžícího kresleného seriálu.… (viac)