Mestečko South Park

• Česko Městečko South Park (viac)
USA, (1997–2023), 118 h 25 min (Minutáž: 16–48 min)

Tvorcovia:

Trey Parker, Matt Stone

Predloha:

Charles Dickens (kniha)

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Isaac Hayes (a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney (viac)

Recenzie používateľa oli9 k tomuto seriálu (20)

Rvačka kriplů (2001) (S05E02)

Všichni jsme se poučili. To že je někdo gay neznamená, že musí zneužívat děti. Normální lidi to dělají taky 😃 ()

Cartmanland (2001) (S05E06)

Cartman: Mami je půl čtvrtý, ten funus mi zabije sobotu . Máma: Pšt koblížku ,už bude konec. Cartman: Proč to nemohli udělat místo školy ??! ()

Rudochova hamižnost (2003) (S07E07)

Epizoda o tom jak původní obyvatelé zabírají půdu lidem že South Parku kvůli dálnici do kasína. ()

South Park je teplej (2003) (S07E08)

Chlapi a celé město přijalo Gay kulturu a jsou z nich metrosexualové. Ten kdo je heterosexuál, zažívá šikanu ()

Casa Bonita (2003) (S07E11)

Cartman se za každou cenu chce dostat do Čada Bonity 👍 jedna z nejlepších epizod vůbec.. Kurva drát ()

Season 8 (2004) (S08)

Top díly : malí nindzove,  steroidy, rozmazlene kurvy ()

Malí nindžové (2004) (S08E01)

Erik : Buttersi, až přijdeš do nemocnice, musíš být na čtyřech a štěkat rozumíš. Aby uvěřili že jsi pes ()

Umučení Žida (2004) (S08E03)

Eric: Mami zvonek, maaaami zvonek..  Kurva drát svině líná ()

Cartmanův neuvěřitelný dar (2004) (S08E13)

Odstup matko, vedem telekinetickou válku.. Souboj v obýváku, jeden z nejlepších 👍 ()

Navěky nejlepší přátelé (2005) (S09E04)

Eric: Nemůžu se dočkat těch jejich xichtů, až přijdu do školy s novou konzolí 👍 ()

Zrzci (2005) (S09E11)

Támhle je, na ni! Nejsi zrzka svině ()

Kuš (2006) (S10E07)

Kurva drát, já nejsem čokl..   Jedna z nejlepších epizod vůbec ()

Omluva Jessemu Jacksonovi (2007) (S11E01)

Cartmanova bitka nahoře bez s trpaslíkem jedna z nejlepších scén vůbec ()

Cartman kouří (2007) (S11E02)

Kyle: "Když si strkas jeho ptáka do huby, jsi teplej ty ty blbče!!" ()

Malý Tourette (2007) (S11E08)

Cartman v hračkářství objeví kluka který nadává sprostě. Zjistí, že existuje tourettuv syndrom a začne simulovat tuhle nemoc. To znamená to že zajde k lékaři kde mu jej potvrdí a on může veselé všechny urážet a nadávat jim.. Jedna z nejlepších epizod díky Cartmanovi ()

Kolaps sítě (2008) (S12E06)

Perfektní díl 👍 kolaps internetu a problém u čeho onanovat, psát emaily nebo chatovat s přítelem který je od vás 2 metry ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

21.01.2022

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

06.08.2021

14 filmů, 5 dalších seriálových sezón a navrch k tomu ještě nová videohra. Ano, čtete správně. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone uzavřeli novou megadohodu se společností ViacomCBS, domovem… (viac)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi

23.11.2008

Televizní South Park spěje ke svému konci. Trey Parker a Matt Stone sice mají podepsané smlouvy až do roku 2011, ale už teď pomýšlejí na stylové završení úctyhodně dlouho běžícího kresleného seriálu.… (viac)