Nová rodinná zábavná spevácka šou, v ktorej 12 populárnych osobností, zamaskovaných na nepoznanie, zabojuje o titul Zlatá maska. Viete spoznať svoje obľúbené celebrity iba podľa hlasu? Zistíte to práve teraz! Známe tváre každý týždeň predvedú skvelú spevácku šou, budú však zahalení v maskách od hlavy až po päty. Televízni detektívi Jiřina Bohdalová, Michal Hudák, Jakub Prachař a Libor Bouček sa pokúsia uhádnuť, kto je pod maskou. (TV JOJ)

oveckaoa odpad!

Může být něco horšího než Ulice a Ordinace dohromady ano Zlatá Maska. Lituji všech zúčastněných tohle bude asi ten ´´inteligentní,, humor co paní Bohdalová kdysi vzpomínala, že má ráda, když se toho zúčastnila. ()

ZeroCZ1233 odpad!

Když kravaťáci z Primy viděli, jak Nova svými pořady brousí dno, tak svou pílí to dotáhli ještě níž a s tímto pořadem se prokopali pod bedrock... ()

fabecc1222

Tak to vypadá, že se Zlatá maska stane hlavním terčem kritiky letošního pozdimu jak zde na ČSFD, tak i obecně u TV diváků. Škoda... Já jsem si pořad docela oblíbil, a to hlavně samotný námět, kdy se hádají jednotlivé celebrity, které jsou pod maskou. K samotnému provedení by se určitě našli nějaké výtky (ukřičený diváci, zbytečně blbé tipy poroty), ale to by se třeba potenciálně vychytalo dalších sériích, které ale díky mizerné sledovanosti určitě v nejbližších letech nepříjdou. ()

Autogram odpad!

Aj v tejto dobe by Hudák mohol zvážiť, kam vstúpi, a nestrápňovať sa násilným tlieskaním pri nezábavných situáciách v nezábavnej šou. Iba ak by chcel v budúcnosti spolu s ostatnými získať titul Trápnosť roka. ()

Melios odpad!

Na jednu stranu veľmi zaujímavý nápad, na ktorý sa celkom dobre pozerá, no na druhú stranu námet zabitý a znepríjemnený celkovou lacinosťou a trápnymi rozhovormi. Obdivujem Pyca, že dokázal zo svojich úst vypúšťat také veľké sračky a pri tom zachovať kamennú tvár. Ďalší dôvod, prečo už telku (hlavne tuzemskú) sa už neoplatí pozerať. ()

Ironfood odpad!

Podobnému typu pořadů se obvykle vyhýbám, ale tady mi ten koncept připadal natolik dementní, že jsem dospěl k závěru, že by to mohl být ojedinělý zážitek. A nemýlil jsem se. Dementní koncept stahuje ještě hlouběji trapný moderátor a ještě trapnější porotci (nebo co to tam sedí za lidi). Publikum ve varu pak reprezentovaly záběry na tři křepčící holky, ale i ty to zhruba v polovině pořadu vzdaly a šly si sednout. Celkově to bylo tak bizarní, že nezbývalo než na to nevěřícně hledět až na do konce. Pokud vás někdy zajímalo, jak se cítí lidé při sledování hypnožáby z Futuramy, pak je Zlatá maska jasnou volbou. ()

Lukoboss odpad!

Dno naší televizní zábavy bylo opět prohloubeno! Naprosto příšerná estráda (rozuměj totální sračka), která je snad ještě horší než ty z devadesátek, kdy tyhle typy pořadů frčely. Už jenom ten koncept - nějaký rádoby celebrity skáčou po pódiu v hnusných kostýmech, aby "porota" (opět složená z rádoby celebrit) hádala, kdo že tam ze sebe dělal debila - to snad musel být někdo úplně vyjetej, když to vymýšlel. Tyhle pořady nazývám "celebrity pro celebrity", protože tam vůbec nejde o pobavení diváka nebo nedej bože nějakej uměleckej zážitek, ale prostě jenom o kšeft, aby těmhle lidem přistály na kontech slušný sumy. Nic víc, nic míň. Doufám, že se tahle ptákovina nechytne a rychle skončí, protože jestli ne, tak už si fakt budu myslet, že se náš národ naprosto zbláznil. P.S.: Má J. Bohdalová ve svým věku a se svou kariérou tohle zapotřebí?!?! ()

ac3r odpad!

Větší kundovinu sem teda dlouho neviděl, ještě do toho ti cobolaci o kterých člověk v životě neslyšel, to je fakt Gold:D ()

EllienPM

Pyco je asi nejvíc sexy moderátor na světě. Porota dobrá, Bohdalka, v 88 letech, neskutečná. Čiperná, vtipná, bystrá a přemýšlivá. Tři masky jsem zatím uhodl, předtím jsem se nedíval. Začal jsem se dívat právě a jen proto, že jsem byl zvědavson na "něco tak otřesného" - a světě div se - nic otřesného se nekonalo. Pořad je v pořádku. Jak někdo může napsat, že odpad - MasterChef - je tisíckrát lepší, než toto? Nikdy nepochopím. Tohle je opravdu nové a fajn. Jen je jasné, že "slovenské celebrity" jaksi neznáme. Pyco - jsi boží. A Jakub taky. ()

loki5 odpad!

Viděl jsem toho všehovšudy asi 15 minut. A proč odpad ? Protože je to naprosté prázdno. Za 15 minut totiž tento pořad nenabídne zhola nic zajímavého. Naprosto nic. Není tu humor, není tu žádný zajímavý nápad, účinkující z 90% neznám, každá maska vás nezaujme na víc než několik sekund a pak je vše kolem toho co vás vlastně stejně nezajímá. Bohdalka vypadá jako kdyby místy nevěděla kde vůbec je (což je možná i pravda) a zbytek poroty plácá nesmysly. A vše přebije nebetyčná nuda. Chápu proč lidé sledují superstar, x-faktor a podobné soutěže. Chápu i proč někdo sleduje Tvář. Co nechápu tak proč někdo sleduje toto. Zkouknout 15s upoutávku by mělo většinu lidí odradit dostatečně. ()

Olík

Tak si pro sebe přemýšlím, kolik asi musíte vytáhnout ze šrajtofle, aby Jiřina Bohdalová na prahu devadesátky křičela před najatým komparzem „buldoček, buldoček, buldoček“…….ale to bylo jenom tak na okraj. Co to asi musí být za „show“, kterou zavrhne národ, jenž udržuje desítky let při životě Ulice, Ordinace kdoví kde, Výměny kdoví čeho a podobně? Tohle myslím mluví samo za sebe. Odměnu pro vymetače podobných zábav jakými jsou Prachař, Kramár, Hudák nebo Sklovská – pošramocení pověsti pro Buckingham, Pohlreicha nebo právě Bohdalovou – trest pro diváky. Přišli jsme, zkusili jsme, neuspěli jsme. ()

AxelWers odpad!

Podľa Hnojky ide o "najúspešnejšiu show, ktorá kedy dobyla svet". Teraz neviem, čo je trápnejšie, či samotná show alebo tie priblblé upútavky na túto "show", ktorými sa z nej snažia spraviť niečo bombastické, čo už nikdy v histórii nič neprekoná. Akurát ma dokáže pobaviť, aké superorgazmy prežíva porota na čele s Hudákom, ktorý dobre že sa tam neodbaví, zatiaľ čo väčšina obecenstva pri TV znudene hodí poker face. Táto spevácka show nie je ničím výnimočná, takže neoplatí sa ani ňou čas zabiť. ()

Dogfish odpad!

Myslím, že tímto "zábavným" pořadem klesla Prima na nejhlubší dno všech sra*ek, do jakých se dá v těchto typů pořadů klesnout. Dalo se to vydržet jen chvíli, ale i tak soudný člověk musel zvracet, nebo se mu minimálně udělalo špatně. ()