Clear Riversová (Ali Larterová) jediná prežila katastrofu letu č. 180. Všetci ostatní pasažieri, ktorí rovnako ako ona najprv unikli pádu lietadla, sa neskôr jeden po druhom odporúčali do chladnej náruče smrti. Nezvratný osud si postupne vybral ich životy a vyrovnal tak číslo náhodne prežitých takmer na nulu. Clear vie, že ona je teraz na rade. Že smrť sa na ňu už chystá a len náhoda ich môže zachrániť. Bohužiaľ je jediná, ktorá tomu verí. Všetcia ostatní si myslia, že šok zo smrti jej priateľov bol natoľko silný až stratila súdnosť. Preto ju teraz držia pod zámkom na psychiatrickej klinike, kde si ju môže smrť nájsť pri jednej a tisícej príležitosti. No smrť má zatiaľ inde plné ruky práce. Kimberly Cormanová (A.J.Cooková) má zvláštnu víziu - ona a jej priatelia zomreli na ceste č. 23 pri strašnej zrážke áut, kde lietali časti tiel spolu s kovom a plastovými úlomkami. Bol to nejaký psychický záchvat strachu? Alebo snáď varovanie? Kimberly je na najlepšej ceste do ústavu za Clear. Dožije sa toho vôbec? (oficiálny text distribútora)

krtek138

Fajn nápad a hezky morbidní vraždy. Dnes jsem viděl asi po 15 letech a jediný, co jsem si po čase pamatoval, byla dnes už legendární scéna s kládou na dálnici. Postupná gradace je působivá a samotná bouračka natočena opravdu brilantně. Z toho šel mráz po zádech a co tak čtu, tak nejsem sám. Škoda, že zbytek kulhá na obě nohy. ()

Tadzi

Úvodní scéna vás dostane, zbytek filmu ještě doznívá nadšení nad vražednými scénami, konec přeplácaný a zmatený. Přesto jsem se bavil více než dobře. ()

MkSallam

David R. Ellis nám servíruje další porci likvidací od stylové Smrtky a my se opět bavíme. Po skvěle zrežírované a efektně natočené řetězové bouračce jsou karty rozdány stejně jako v prvním dílu a na scénu přicházejí nové překombinovanější "killy". Kamera je velmi povedená a zaujme několika velmi povedenými záběry (přičemž nejlepší z nich je rozhodně nezapomenutelný průlet kmene stromu autem hnedka ze začátku). Gore efekty jsou opět příjemné drsné a tam kde začne selhávat atmosféra, tam potěší hodně černý humor. A dovětek na konci je pak hodně "propečený". 75% ()

VonoXX

Nečekal jsem že se budu bavit tak jako u jedničky a spletl jsem se. Opět dobře natočený film a opět hodně originálních úmrtí. Jen tak dál.U tohoto filmu by mi nevadilo klidně i páté pokračování [75%] ()

Haymar

Typická dvojka - všeho je oproti jedničce 2x tolik (po technické stránce lepší, větší, bombastičtější)... bohužel napětí, atmosféra a jedinečnost (hlavní myšlenky) je pryč. Přesto pořád silně nadprůměrná záležitost. Úvodní scéna = jedna z nejlepších akčních/katastrofických sekvencí (co jsem kdy viděl) a pravděpodobně nejlepší filmová bouračka vůbec... ()

mirkaaa

Dvojka navazuje na jedničku a pokračuje ve stejném duchu. Je stejně napínavá, pouze postrádá tajemnou atmosféru jedničky a je provázena černým humorem. Přesto je to brutální podívaná, při které vás bude mrazit v zádech. Nejlepší z celého filmu je úvodní havárie na dálnici. To se prostě musí vidět. Konec je opět otevřený, protože smrti se nepodaří uniknout ani tentokrát. ()

Foxhound#1

Důstojný pokračovatel prvního dílu. Smrt rozjíždí další kolo lovu na nechtěně přeživších pár lidiček a navíc jí zbývá ještě jeden restík z minula. Nejvíc se mi líbí, že když už oběť vyvázne zdánlivě z toho nejhoršího, stačí pak jedna malichernost a už se potáci v náruči Smrti :) ()

Prochy38

Dějově už to nebylo samože tak dobré jako první díl už jen proto, protože ten byl originální, ale jinak stále dobré. Ono je to vlastně to samé, jen jiný typ havárie a nové postavy. Do toho trochu toho mysteriózna. Jo, líbilo se mi to stejně jako první díl. A jak už zmínil POMO, ta bouračka na začátku byla opravdu jedna z těch nejlepších, co jsem kdy viděl... ()

Hanes88

No musím říct, že mi dvojka připadla skoro stejná jako jednička. Strhující, samozřejmě hodně podobný děj a proto bych normálně dal stejné hodnocení, ale za tu neoriginalitu dávám o jednu hvězdičku méně. 60%. ()

J*A*M*A*L

Pokračování skvělého slasheru jsem si nenechal ujít a zase jsem si ho skvěle užil.Brutální scény jako např.když na kluka padá skleněná krabice, nebo co to bylo a rozplácne ho na chodníku je pro horrorového fanouška skvělý zážitek, ale i mnoha dalších scén, které byly děsivé, za to však dost drsné a brutální.Jsem zvědav na trojku. ()

Wishkah

Upřímně moc sem od tohohle filmu neočekával a prakticky vůbec nic nedostal. Jediné, co z filmu vyplývá je, že Smrt je pěkně zákeřná svině, protože když jí utečete z lopaty takvám to oplatí pěkně krutou smrtí. Jinak je film nudný, ve spoustě momentů prakticky debilní, představitelé jsou totálně zapomenutelní a jedinou apoň trošku zábavnou částí jsou zajímavě vytvořené úmrtí, jenže ty už po prvním shlédnutí ztrácejí na zajímavosti. Veskrze zbytečný film ()

Paldiny

II. kapitola má stále čo ponúknuť. Dejovo sa posúvame o rok vpred, aby po vzore toho starého, zas pár ľudí uniklo zubatej. Prepojenie so starými udalosťami nesie svoje výhody aj úskalia. Návrat dvoch postáv (vrátane pekelníka patológa) patrí k tomu lepšiemu, zvyšné konšpirácie sú už pritiahnuté za vlasy. Rovnako rozhovory s nádychom čierneho humoru, aké mieria spoločne so sériou, do béčkovejších vôd. V každom prípade úvod ako z Kobry 11 potešil, pasce, čo sa stále potýkajú s nápaditosťou tiež a občas sa pripomenie zimomriavkovo. S ľakačkami to už bolo slabšie. ()

Angie91

Trochu moc přehrané- hlavně scény hlavní hrdinky... začátek začal dost slibně, hlavně tou nádherně natočenou bouračkou, ale postupem času se tento funny horor stal spíš směšným... ()

Marys

V dvojke trošku autori pridali červeného džemu, pridali nový aspekt oklamania smrti, no postupom času sa z toho vykľúva obohraná pesnička a stráca to náboj a atraktivitu pre diváka. ()

Krvavá romance pro Kristen Stewart

Krvavá romance pro Kristen Stewart

22.11.2007

Dnes vám nechceme kazit náladu a tak se nebudeme rozepisovat o Nezvratném osudu 4, který bude pod dohledem režiséra dvojky Davida R. Ellise dál ždímat vstupné z krvelačných dorostenců, jimž nestačil… (viac)