Batman a Robin

• Česko Batman a Robin (viac)

Napětí a strach: Přikryje Gotham City věčný příkrov ledu? George Clooney bojuje jako černý rytíř Batman proti nejhroznějšímu nebezpečí: ledový Mr. Freeze (Arnold Schwarzenegger) a jedovatá Poison Ivy (Uma Thurman) ohrožují město. Batman však musí ochránit více než jen Gotham City - mladická zanícenost kamaráda Robina (Chris O'Donnell) bojujícího se zločinem a krásná Batgirl (Alicia Silverstone) jej často vystavují nebezpečí. (oficiálny text distribútora)

spiritus odpad!

Tohle nemá z Batmanem vůbec nic společného.Nejhorší na tom ale je, že jako film je to jedna z nějvětších katastrof současné kinematografie.Koncentrace tuposti a plytkosti, nevkusu a jednoduchosti tu dýchá na každém metru filmového pásku.Ze všech stran herecky naprosto tragické, děj tady nehledejte, prostě není.Smysl tohoto plivance taky není.Možná že to celé bylo myšleno jako vtip a já to špatně pochopil.Pak se ale autorům hluboce omlouvám 0% ()

MkSallam odpad!

Takovou hovadinu mohl napsat jen nějaký zfetovaný chudák bez fantazie, protože tak pitomý scénář jsem už dlouho neviděl. A aby se neřeklo, herci hrají asi jako mrtvoly (přičemž Clooney je nejneschopnější Batman ever), Joel Schumacher asi musel být po celou dobu natáčení v kómatu nebo minimálně v bezvědomí a bojové scény by lépe vygradoval i malíček Jackieho Chana. Jestli tahle trapnost stála 125M, tak jsem světoznámý kritik filmů, protože tohle působí jako kdyby někdo 100M vytuneloval z rozpočtu a zbytek rozdal na charitu (aby se neřeklo). Nemůžu jinak než dát úžasné ocenění......0% ()

matmanX odpad!

Batmanův oblek má bradavky, modrý Arnie lítá, zelená Uma má účes šílenější než Marge a tihle všichni pobíhají po světélkujícím městě, které v množství neonů přebije i Las Vegas. Jediným menším kladem je sexy Uma, ovšem v porovnání s Catwoman z Burtonova Batmana je to spíš slabý odvar. Nechápu ale, jak může režisér skvělé Telefonní budky natočit tenhle hnus. Už chyběl jen tančící Batman a repelent proti žralokům. ()

Mouzon

Nemohu hodnotit, jelikož mám Batmana příliš rád - i když vím, že zde bych nehodnotil kult, ale film, a že i sám můj nejoblíbenější netopýr by za tohle Schumachera posadil do batmobilu a poslal na Sibiř. Tohle se nemělo stát. Clooneyho a spol. neřeším, jelikož ti přišli, viděli a zase odešli. Ale pro takové batmanovské stálice, jakými jsou Michael Gough a Pat Hingle, je to rána z (ne)milosti. ()

filipvrbik odpad!

Nejhorší Arnieho film, naprostá břečka a nuda . Film je doslova ledově chladný- naštěští se dalšího dílu (remaku)chopil Nolan - 5% ()

H4ku11

Kriste na nebi, človek sa musí chytať za hlavu, čo to stvorili. Do štvrtej časti sa už chcel nastrčiť asi každý, kto tak ešte predtým nestihol a aj to tak dopadlo. ()

mira007 odpad!

Nejhorší Batman všech dob - od temnější lehce komediální noty naskočilo tohle dílko na disneyovsky barevnou taškařici. Šílené. ()

Renfield

Ano, atmosféra je pryč, ale to není nic nového, protože to byla už v díle předešlém. Nové je, že už to nebaví vůbec, dvě hodiny jsem se díval na hodinky. Jak může Batman nebavit? Když nevíte jestli jde o vážně míněný díl série, nebo spíš parodii s velice nevtipnými vtipy. Když herci nehrají a to ani nemusím jmenovat, oni nehrají všichni, i když někteří zmrazení víc. Padouši a jejich pomocníci jsou trapní... a tak by se dalo pokračovat. Za co tedy ta hvězdička? Za Umu Thurman, na kterou výše zmíněné neplatí. Ještěže se toho ujal Christopher Nolan. 15% ()

MacGyver odpad!

Trpko oľutovaný lístok... Batman Forever bol celkom nádejný, toto však hraničilo s nechcenou (či nebodaj chcenou? :/ ) paródiu... Raz darmo - podstatne comicsovejšiu atmosféru, temný nádych každej uličky Gotham city a predlohe verného hlavného hrdinu dokázal na plátno preniesť len Tim Burton. ()

thunnus

Velké zklamání. Nevím, jestli je horší Clooney, Schwarzenegger nebo Thurmanová, ale ještě horší je ta slátanina, co z jejich "výkonů" uplácal Schumacher. Tomu chlapovi nedávat velký rozpočet! Možná by tady na csfd mohl někdo přidat ještě slovo nezamýšlená parodie. Dokonale to totiž vystihuje to zprznění Batmana a nezachraňuje to ani sexy Alicia Silverstone.. ()

Geller

Rozhodně ne horší než Batman navždy. Dalo by se nazvat stejně špatné. Špatný střih a k uzoufání nudné, málo vtipné hrající si na velkolepou podívanou, kde se nám však oné velkoleposti nedostává. ()

Strike

Výtejte v papundeklovém pekle televizní produkce. Jinak neumim popsat hrozné kulisy co jsou ve filmu + hrozná až přišerná Uma, O´Donnell a Silverstone. Arnie mi přišel docela v pohodě, stejně jako Clooney. ()

Filmová Batgirl našla režiséry

Filmová Batgirl našla režiséry

21.05.2021

Studio Warner Bros. už nějakou dobu chystá filmovou sólovku Batmanova sidekicka v podobě Batgirl. Snímek měl původně točit Joss Whedon, po jeho problémech se ale režisér stáhl do ústranní a místo něj… (viac)

Zemřel režisér Joel Schumacher

Zemřel režisér Joel Schumacher

23.06.2020

Ve věku 80 let zemřel slavný scenárista a režisér Joel Schumacher. Tvůrce poslední rok zápolil s rakovinou, nakonec však tento boj prohrál. Schumacher, jenž svoji homosexualitu od počátku kariéry… (viac)

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

25.02.2011

Přípravy na návrat nejslavnějších superhrdinů jsou v plném proudu. Zack Snyder chce do nové verze Supermana (v hlavní roli Henry Cavill) stůj co stůj obsadit Kevina Costnera. Ten už pěkných pár let… (viac)