Agentka CIA Mase Brownová (Jessica Chastainová) vyráža na smrtiacu misiu. Prísne tajná zbraň sa dostala do rúk nepovolaných žoldnierov, a tak vymyslí plán. Spojí sily s medzinárodnou konkurenciou! Prvou oslovenou špiónkou je drsná nemecká agentka Marie (Diane Krugerová), ďalšou bývalá spolupracovníčka MI6 a špičková počítačová špecialistka Khadihjah (Lupita Nyong'o) a treťou skúsená kolumbijská psychologička Graciela (Penélope Cruz). Tieto ženy sa navzájom nemajú príliš v láske, ale v záujme dôležitej misie je nevyhnutné, aby spolupracovali. Pred nepriateľom musia byť vždy o krok vpred, pretože sú v jeho hľadáčiku a neustále sleduje tajomná žena Li Mi Šeng (Bingbing Fanová). (TV JOJ)

Uesbe

Je to fajn film a počas jeho sledovania môžete písať domáce úlohy, štrikovať, stavať počítač, česať samojeda alebo peržanku, lúskať orechy, farbiť si vlasy, opravovať diaľkový ovládač a iné...... ()

papadoce

Päť babuliek všetkých etnických či rasových skupín sa naháňa za počítačovým softvérikom, ktorý môže zničiť zem, navždy. Tie bábuše sú vskutku zaujímavé, lebo každá je iná a (skoro) každá je sexi. Mužské role sú v prípade 355ky výlučne vedľajšie, zomierajú jak vínne mušky a všetko sa točí len okolo tých k*n*i*i*k. Myslím, že každý chlap si tu nájde tú svoju. Ja by som ich poopieral jednu za druhou, ale isté VIP poradie by som zriadiť vedel. Najkrajšou je samozrejme čokoládová Lupita, ktorej pery musia byť v istom momente pre chlapa zničujúce. Druhou je Trójska Helena, ktorá síce stratila svoj grécky náboj, ale stále je to šťabajzna. No a Džesika v závere je smrtiacou zbraňou. Príbeh je tak trochu ako pre žiakov špeciálnej základnej školy v Malých Mozgovciach, jeden kolumbijský holobriadok vymyslí len tak doma na kolene softvér, ktorým ovplyvní akúkoľvek elektroniku na svete a nikto s tým nič nevie spraviť. Áno, pobavilo. Nevadí. Roštenky sa za diskom začínajú naháňať a o tom je film. Ešteže ich máme, keď sú jedinou záchranou proti ítečkárovi Carlosovi spod palmových listov. Ale akcia je neurážajúca a celkom energická. Bohužiaľ v niektorých momentoch začína byť aj bojová choreografia tak trochu dementná a to filmu trošku uškodí. Inak nápad spojiť samé barbíny dokopy nie je zlý, je to vlastne niečo ako Charlieho anjeli v novom šate. Myslím, že to už klasicky zakapalo na slabšej réžii a hlavne otrasnom scenári, ale zbytočne to ponižovať dvojkami nie je myslím potrebné. Má to náboj aj sexepíl, odsýpa to pomerne slušne a kým dojete soté s ryžou je po všetkom a všetci sme zachránení. Taký zdravý stred by som povedal. Prikloním sa k okrúhlym trom, proste popcornová zábava. ()

Mamlas

Něco mezi MILF Andílky a 007 v ženském provedení. Kromě spousty nesmyslů ve filmu zejména šíleně střílí, šíleně běhají i s podpadky, skáčou 10 m daleko a 10 metrů hluboko, všechny přeperou a ještě si najdou dost času, aby poklábosily o babských věcech nebo si zatelefonovaly s rodinou či dětmi. Je tam dost hluchých míst a tak má film přemrštěnou stopáž. Nic moc, chtělo to hodně přetáčení a ani to zajímavější nebylo moc zajímavé. (38%) ()

Sadaam

Nevim no, ze zacatku to nevypadalo spatne, ale na celkem solidni spionskou oddychovku. Docela podarene akcni sceny, pekne lokality (a jestli se to tocilo behem covidu, vim ze to nebyla sranda...) a sympaticti / slavni / charismaticti herci / herecky. A v tom je nejvetsi problem. Scenar je naprosto poddany gendrove nevyrovnanosti a rasove korektnosti. Chlapi jsou tady zase ti spatni anebo precitliveli / starajici se o rodinu atakdal. Zenske hrdinky spasitelkami sveta, nechybi bloncka, neznicitelna zrzka v hlavni roli, cernoska, asiatka i latinska krasavice. Proste klise ve stylu 20. let 21. stoleti. Uplny odpad to neni, ale da mi to na 30-40% max. Netflix ma dalsi zarez na pazbe za zbytecny film... ()

knihovna odpad!

Inu to byl teda nářez. O co míň jsou holky prsné, o to víc jsou kočky drsné. Většina jejich výrazů je obličej jedince, co uprostřed města zjistí, že má sračku a záchody jsou daleko a navíc má bílé průhledné kalhoty. Tedy kromě Penelopé Nosál Cruz, ta to střídá s pohledem vyděšené zlatokopky, co právě zjistila, že její exlý manžel byl švorc. Vrcholem je, že ji sebou táhnou, přestože by stačilo, aby změnily otisk prstu v mobilu. Asi pět minut předtím přesně tohle udělal ten bambula co ho odbouchli v rybárně. A zhruba deset minut po tomhle intelektuálním tsunami jsem to vzdal. ()

PlysovyMacko

Hlavnými hrdinami sú ženy tajné agentky, ktoré sa musia spojiť a získať počítačový disk (trošku naivný námet ako z 90tok). Ale baby sú ostré a sympatické, film nepôsobí prvoplánovo feministicky. Je tu kopec akcie - naháňačky, prestrelky aj bitky. Najdrsnejšia  scéna je strieľanie príbuzných. Filmu by prospelo skrátenie. ()

mata77

Špionážny film so zaujímavým obsadením, vhodný možno tak na unudené sobotné popoludnie. Poviete si, veď som sa aj tak nudila, takže o akom sklamaní tu hovoríme? Filmársky by som ho zaradila medzi béčkové filmy a do očí ma bil hlavne scenár a slabá réžia. Na akčné scény tu nie je núdza, ale sú akési preplácané a ako cez kopírák. Keby bol scenár okorenený povedzme humorom a nebral sa tak vážne, možno by bol celkový dojem o niečo lepší. Lenže hlavný problém tu je aj tak chýbajúca originalita. Pozitívne ale vnímam ženské hlavné hrdinky, na ktoré sa dobre pozerá, sú to predsa len dobré herečky. ()

xxmurphyxx

Dobrotivý Bože to zas bolo za ultra kokotinu. Tri minúty mi stačili, aby som zistil do akej sračky som sa namočil. Našťastie som sa vyhol úplnej lobotómii, ktorú tento výplach dokáže spôsobiť a zvládol som pomocou pretáčania tento skvost prežiť bez vážnejšej ujmy na zdraví. Jalová akcia či do absurdnej stupidity vyhnaný príbeh je asi ten najmenší problém tohto zlepenca pozostávajúceho z odpornej Keňanky narodenej v Mexiku, hrajúcej Angličanku ( WTF ), typicky odpudivo chladnej Nemky, nevýraznej aj keď zlatej Španielky, šušlavej Číňanky, za ktorej angličtinu som mal chuť trafiť jej tlamu a premotivovanej no aspoň pozerateľnej Američanky. To čím táto paródia trpí najviac je totálna absencia logiky, či už v chovaní postáv alebo výstavby príbehu. Ľudia sa tu teleportujú z jedného konca zemegule na druhý lusknutím prsta ako to pasuje režisérovi, nezmyslene si život berú alebo darujú medzi sebou bez štipky logiky, len preto lebo to tak pasuje do momentálnej pasáže v scenári, dialógová väzba pozostávajúca z holých viet a otrepaných fráz ubíja a serie, všetko tu je detsky hlúpučké a žensky preafektované a tak moc sa to vykričať do sveta, že toto je ten girl power biják, aký nám chýbal až je to celé na smiech. Keby sa to aspoň nebralo tak vážne. Jediná sympatická postava v podaní Ramíreza tu natiahne brká v prvej tretine filmu a tak sa človek musí pozerať po zvyšok filmu na bandu premotivovaných blbiek hrajúcich sa na ultra hard komando, kde lacnú choreografiu bitiek striedajú jalové prestrelky, pri ktorých nie je problém trafiť tenkú reťaz či špagát na dvadsať metrov ale odjebať chlapa na tri metre áno a otrasné dialógy plné pátosu a drsných kecov. Na piču scenár bude vždy na piču scenár a je jedno koľko diverzity do toho najebete. Jedna hviezda za Penélope Cruz a Jessicu Chastain. Ale len s make upom. Bez neho vyzerá rovnako na piču ako moja posledná ex. ()

AndrewNewman

Je to obrovská škoda, keď sa stretne také hviezdne herecké obsadenie v tak brakovom akčnom filme, kde nie je jediná logická pointa či myšlienka. Ako to tu už bolo spomenuté, postavy len letia z jednej lokácie na druhú, pričom sem tam na nich niekto strieľa, sem tam riešia hackerské veci (samozrejme cez tablet...), no pritom vlastne neviete o čo vlastne ide a po pravde vás to ani nezaujíma. Lenže aspoň trochu prilepšujem každému akčnému filmu, v ktorom uvidíme trochu z Bonda, trochu z Bournea a trochu z Mission Impossible. Pre nefanúšika špionážnych akčných filmov je to ale totálna strata času. ()

mnx

Lepší by bylo, kdyby z toho udělali špionážní komedii rovnou, než aby z té neskutečné slátaniny mimoděk vyplynula. Slepičí sněm je ta nejméně závadná část filmu. ()

Heywood

Je to tak na 65%, ale schválně jsem dal víc, protože tohle není odpad a není to ani herecky ani nijak kravina a to ten feminismus takhle prodávaný nemusím. Těžkým kritikům tu poněkud uniká, co ten film chtěl říci": Prachy nade vše, agentury prohnilé, teroristé, magoři a neziskovky ti všichni chtějí ovládnout svět a obyčejní lidé na to čumí jen skrze toho, co si právě nakoupí v přiblblém řetězci. Jistě, každý není na to, aby "zachránil svět", ale utopit se v konzumu a seriálů TV je k čemu? Nápad udělat feministické "Postradatelné" komando (v mužské verzi totéž sbírá body?) je sice intelektuálně podbízivé, ale řemeslo to bylo slušné a na umění si to nehrálo, byť ten politický svrab z toho koukat musel, protože v USA se kretenismus stal oficiální ideologií = WOKE. Bez toho film nenatočíte a neprodáte. (Proto tak bodují Korejci, protože ti tohle nepěstují). Až se ti tu kritici zamyslí, že mnoho československých filmů , co tu posbíralo body bylo také poplatných, tak snad jim dojde, že film obvykle chce sdělit více než jen herecké umění a dobrou kameru se zvukem. To jsou jenom prostředky. Číst mezi řádky se musí i u filmů. A jen některé se stanou dokonalými a jen velmi málo umělecky skvělými. V záplavě skutečného chrleného odpadu tohle bylo ještě přijatelné. ()

zodiak217

Veľmi príjemný, moderný, akčný film s atraktívnym hereckým osadenstvom, ktorý sa dal zhltnúť naraz a v ktorom sa neustále niečo deje. Až na jednu dôležitú vec. Zúfalo tu absentuje humor a až tak, že sa človek pýta sám seba prečo? Jedna, dve humorné naladené postavy by to tej vážnosti dejovej línie dodali príjemné osvieženie a aj Jessica Chastain by nespôsobila tal stenulo. Tá vážnosť s akou to celé poňali je dosť old school. Moderné akčné filmy sú bez humoru a nadsázky už dosť uschnuté. Človek predsa len čaká niečo viac, nejaký posun keďže je 2022. Inak v kategórii akčných filmov s hlavnými ženskými hrdinami určite doporučujem. ()

Kushina

Tenhle film mě vcelku dost překvapil. Slušná ženská akční podívaná, kde se toho hodně dělo a děj nenudil. Čekal jsem tedy větší trash! 65% ()