Záměna identity přinutí zmateného podnikatele spojit síly s nechvalně proslulým zabijákem známým jako muž z Toronta, který mu má pomoct zůstat naživu. (Netflix)

iXtr3m3

Slabšie štyri hviezdy, obsadenie fajn, uletený svet "Man-ov z každého mesta", Kevin Hart fajn, ale popravde už začína byť s tým svojim vrieskaním, popiskovaním a prehrávaním obohratý, aj keď s jeho telesnou konštrukciou sa veľa vody namútiť nedá, zato Woody si to dával ako obvykle na pána. Jeho strety s konkurenciou a primárne s Man of Miami stáli za to. Malý nenáročný akčňáčik, ktorý vlastne ani tak malý nebol, keďže sa aj čo to pocestovalo, čo to vybuchlo, čo to postrieľalo, čo to poskákalo a pobilo, takže bez obáv môžete zhliadnuť aj ostatní. ()

Litvicek

Když si protrpíš určitou stopáž a dostaneš se do souznění ústředního dua a jejich nucené spolupráce, tak už to začíná mít zajímavé obrysy a nádech komedie. Hart je ve všem v podstatě stejně otravný ale sem tam se mu povede udělat výraznější komedii. Tohle sice nebyla jedna z nich ale v konečném souhrnu to byla docela fajn podívaná. Ale nic, co bychom už neviděli a nebo nečekali.. Ale plus dávám rozhodně za finální rvačku v posilovně - Jako od Kingsmana! ()

Strandmon

V podstatě úplně klasická klišovitá jednohubka, akorát že v podaní Patricka Hughese extrémně zábavná. Neřežete se sice smíchy, je tu jen pár fajn vtípků, ale za to tu jsou skvěle natočené akční sekvence (závěr svou hravostí dost překvapí). Hodně jsem z toho cítil Zabijáka & bodyguarda, ale s tímhle hereckým ancáblem, Muži z Toronta tu neoriginalitu nakonec rádi prominete. Zábavná a příjemná blbina a rozhodně jedna z těch lepších věci, co Netflix poslední dobou nabízí. ()

Flopik

Správne, režisér Hughes, ktorý natočil The Hitman's Bodyguard sa rozhodol predstaviť nám v podstate ten istý film. Máme tu Hitmana no namiesto osobného strážcu tu je Kevin Hart, v úlohe akej ho poznáme najlepšie. Týmto chcem povedať, že to je kopírka, kde ste už všetko videli. Nie je to zlé, ale bol by som rád za trošku viac humoru, viac akcie a viac šialeností. Finále je skvelé, výborne natočený súboj vo fitku spolu s hudbou je vrcholom. Inak je to ale čistý, kopirácky priemer. Hughes sa trafil do čierneho raz s hore spomínaným filmom a nemyslím, že sa mu to ešte podarí. ()

MiniMinion

Vlatně tu není moc, co komentovat. Klasická béčková komedie kde Kevin Hart hraje Kevina Harta a snaží se vytěžit co nejvíc co nejvíce dolarů ze vtipů o své výšce, které ovšem přestanou po pěti minutách bavit. A i když se zde občas objeví nějaký ten náznak chytrého dialogy či inteligentního humoru, v další vteřině tu Kevin prdí a zvrací a vše se zase vrací do normálních, nezábavných kolejí. Ale to už je vlastně Kevin Hart jakožto filmová hvězda v kostce - potenciál tam je, ale sám si to vždycky zkasí. Skoro se až divím, že se v roli drsného zabijáka neobjevil Dwayne Johnson, ale jsem za to rád, protože Woody Harrelson má alespoň nějaké to charisma a umí hrát (tedy ne že by tato role nutně potřebovala Oscarového herce, to opravdu ne). Příběh je neskutečně předvídatelný a brutálně okoukaný - naprostý ňouma a drsný ranař jsou náhodou svedeni dohromady a spolu musí čelit za vlasy přitaženým nepřátelům i sami sobě,  tím, že na konec ňouma v sobě najde odvahu a drsňák naopak procitne a ukáže, že přece jenom má kousek srdce. Viděl jsem to milionkrát, několikrát dokonce snad i s Kevinem Hartem. Nějaké body navíc dávám za bitku v tělocvičně s kamerou a choreografií ve stylu Kingsman, která sice už nijak neohromí, ale alespoň potěší že se o to filmaři pokusili, i když zdaleka nedosahuje takové kvality (ty skryté střihy byly tak viditelné, až bijí do očí). Patrick Hughes mě utvrzuje v názoru, že kvalitní The Hitman's Bodyguard se mu asi povedl jen náhodou, protože po loňském zklamání v podobě sequelu onoho filmu přišel s bolestivě průměrným béčkem, která nenabízí vůbec nic zajímavého. Kdybych na Muže z Toronta šel do kina, asi bych litoval vyhozených peněz, ale jako odpolední oddychovka na Netflixu se to dá přežít. 50%. ()

Aurus

7/10. Jsem velmi překvapen. Na film jsem se velmi těšil ale když sem viděl to že to má jen 58% tak sem od toho moc velké očekávání neměl ale jsem mile překvapen. Musím říct že takhle hodně jsem se už dlouho nesmál. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, akce tu je perfektní, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Někdy zase musím kouknout. ()

peetrejr

Trápne, hrozné, vtipné a hlúpe. Ak sa vám občas stane že u filmu zaspíte, tak The Man from  Toronto nepozerajte. Hrôzostrašné herecké výkony Kevina Harta a Woodyho Harrelsonona mi spôsobujú mentálnu i fyzickú bolesť, už pri pohľade na jednoduchý príbeh bez väčšieho významu sa mi chce vracať. Lenže ono to v konečnom dôsledku nevyzerá zle. Len celý film sa ťahá nudne a nezaujímavo. Kevin Hart sa to snaží ako tak zachraňovať jeho vtipnými grimasami ale nepomáha to. Woodyho som pokladal za herca, ktorý vie kde má hrať. No bohužiaľ  toto mu nevyšlo a aj keď sa snaží pôsobiť drsne, tak akurát je k smiechu. Vlastne čo sa aj čudujem keď je to od Netflixu. Je to škoda že táto veľká streamovacia spoločnosť dáva peniaze do takýchto divných pafilmov. A občas sa nájdu skvosty ako Stranger Things či Ojingeo geim. Avšak toto nie sú filmy, sú to seriály, ktoré Netflixu idú asi lepšie. Som dosť sklamaný že film dopadol takto skromne, ani nie skromne než hlúpo. Proste zabíjak sa skamaráti s týpkom, ktorý ho má napodobňovať takže všetku vážnosť, ktorý  Woody Harrelson v tomto filme mal, už nemá. ()

Bozvav

Kdyby Kevin Hart o trochu méně ječel a více hrál, šlo by o vcelku zábavnou taškařici, zralou na tři a půl hvězďule, takto dávám o jednu méně, neb přes slušné akční bitky a pár vtipných hlášek, mne ten jeho uječenej ksich dost iritoval. Woody tradičně dobrý, ostatní ušli. Jednorázová a zapomenutelná jednohubka, která neurazí, ale ani nijak nenadchne. ()

Kopi1

Klasická role Kevina, kde hraje uřvaného a nezkušeného chlápka. Film prakticky ničím nepřekvapí, pár dobrých scének, ale toť vše. Vše je klasicky předvídatelné, nulové napětí a efekty vypadají spíše jak z nějakého fan filmu (všiml jsem si, že to je ale u všech Hughesových filmů). Na jeden večer jako oddechovka ale postačí. ()

BOURQUE

Patrick Hughes po filmoch The Hitman's Bodyguard a Hitman's Wife's Bodyguard opäť natočil jeden „buddy film“ (teraz pre Netflix). Základná koncepcia filmu je postavená na klasických základoch tohto sub-žánru akčných filmov a prakticky nevyrukuje s ničím takým, čo by diváka aspoň trochu mohol prekvapiť. Chémia medzi ústrednou dvojicou, ktorá je alfou a omegou úspechu takýchto filmov, je pomerne krehká. Woody Harrelson je pevným bodom (určite by som bol zvedavý na to, ako by to dopadlo, keby rolu muža z Toronta, podľa pôvodných plánov, zahral Jason Statham – za info vďaka užívateľovi hansel97), ale Kevin Hart je miestami až dosť a zbytočne „ukecaný“. Určite by som privítal menej avšak oveľa ráznejších a vtipnejších dialógov (a scén) od neho. (Je vidieť, že z filmu Central Intelligence sa príliš nepoučil.) Film Muž z Toronta je tuctovým, ktorý vďaka W. Harrelsonovis  síce sem-tam má pár dobrých momentov, ale nižšia úroveň (a vtipnosť) dialógov nechali svoje stopy na filme. Osobné hodnotenie: 66% (**) ()

Rathalos

Kevin Hart ma opat nesklamal,ten jeho humor a ksichtenie zboznujem,k tomu sa pridal drsny Woody Harrelson,ktory ho skvele doplnal,pri scene,kde sa zvracalo,som sikal od smiechu,no a scena z telocvicne zachytena paradnou kamerou bola genialna,pre mna osobne naozaj vyborna vtipna akcna komedia...:-) ()

Olík

Klasická „ukecaná“ akční komedie…..před dvaceti lety by jsme se dívali na Bruce Willise a dejme tomu Chris Rocka. K tomu často používaná (nebo chcete-li, zneužívaná) záměna charakterů…..chybí už jenom popcorn s kolou. Kevin Hart je Kevin Hart….jeho styl humoru vám buď sedí, nebo pije krev. Woody Harrelson se časem stal klasikem, který nezkazí žádnou srandu a společně s tuctovou zápletkou, svou službu divákovy odvedou…..i když lépe může být vždy. ()

mala_kea

Pár zajímavých (a možná velmi zajímavých) momentů tenhle patos opravdu nezachrání. Dovedu si film představit v čele s jiným protagonistou. Pak by mi možná všechny ty "vtípky" dávaly větší smysl. ()

MickeyStuma

Netflix natáčí náměty starých dobrých snímků na zaplnění své filmovny, jak smyslů zbavený, a tak tu máme tentokrát starý dobrý Buddy film s drsným bělochem a užvaněným černochem. A aby toho nebylo málo, šmrncla se do toho ještě jedna námětová klasika a tím je záměna identity. V Buddy filmech je převážně dvojice policejní či policajt a kriminálník, tady máme pro odlišení kriminálníka a neúspěšného youtubera. Ale jinak je to akční komedie, jako každá jiná. Ale jo. Atmosférou a vůbec celkovou koncepcí jakoby se vrátila stará dobrá osmdesátá a devadesátá léta. Drsňák a žvanil. Stále to funguje, ale co si budeme povídat, takovéto filmy jsou už prostě nenávratně pryč. Vtípků a vůbec humoru je sice více než dost, ale když už je od prvních minut jasné, kam se to bude vyvíjet, důvodů k zasmání toho rázem zase dohromady moc není. Svižná a dokonale uhlazená akce ale jinak zůstává relativně koukatelná. Jen kdyby to alespoň nekazila právě ta zoufalá předvídatelnost mnohých scén. O samotném závěru ani nemluvě. V devadesátých letech by snímek jistojistě diváky do kin přitáhl. Nyní se stává po shlédnutí v digitálním éteru spíše adeptem k naprostému pozapomnění. ()

panvasik

Naprosto šílená, zběsilá akční jízda, která ovšem funguje líp jako komedie u které jsem se nepřestal smát. Přísahám všem, že takhle jsem se u filmu už dlouho nezasmál. Akce je vtipná v něčem i nápaditá a občasné cgi efekty, jsou doslova do očí bijící, ale jinak to miluji. Kevina Harta jsem si už jako hláškující postavu oblíbil v Jumanji. Woodyho Harrelsona zase, třeba v Zombielandu, takže v mém případě spojení za všechny utržené peníze :D 7/10 ()

helloween93

Celkem zábavná buddy komedie na jedno zhlédnutí. Patrick Hughes mě bavil svými dvěma díly The Hitman’s Bodyguard. Největší slabinou Muže z Toronta je absence Rkového ratingu, takže násilí je takové umírněné. Final fight v tělocvičně by v Rku byly orgie. Příběh je taková rutina o výměně identity, která ničím nepřekvapí. Pro lidi co mají rádi Woodyho a Harta jasné 3* ()