Záměna identity přinutí zmateného podnikatele spojit síly s nechvalně proslulým zabijákem známým jako muž z Toronta, který mu má pomoct zůstat naživu. (Netflix)

Morholt

Akční béčko, který Hollywood seká jak Baťa cvičky. Není tu nic, coby člověka nadchlo a nic, co by ho urazilo. Sem tam se tu dá pousmát a je tu jedna scéna s velkým potenciálem, ale to by nesměla být mizerně nasnímaná. Herecky jakž takž a ačkoliv Harta moc nemusím, tak tady mi na nervy tolik nelezl. Film na zabití času. 50% ()

M.i.k.e

na Netflix to nakonec nebylo zas tak zlé.Na Muži z Toronta je sice dost vidět, že byl původně šitý na míru Stathamovi, který by se sem hodil víc, ale Harrelson to nakonec ustál se ctí. Jeho chemie s Hartem, hrajícím pořád to stejné, je sice na hraně a tvůrci nedokáží z kontrastu užvaněného, neschopného trpaslíka a drsného zabijáka vytěžit víc než klišoidní standard, ale jako oddechovka nakonec MFT docela funguje.Mohlo to nicméně dopadnout mnohem lépe...60% ()

claudel

V americké a francouzské kinematografii nalezneme spoustu snímků s jedním drsňákem a jedním troubou, kteří spolu sdílí nějaký úkol/cíl a k jeho dosažení se vinou osudu vzájemně potřebují. A lze to natočit vtipně i nevtipně, více či méně akčně, výsledek posoudí pak diváci. Já tyhle snímky nevyhledávám, avšak v době vánočního odpočinku jsem se mu nebránil a překvapivě se smál více, než bych očekával. Kevin Hart se svojí malou postavou představoval záruku humoru už v Jumanji, stejně tak byl terčem mnoha vtipů i v tomto případě. Woody Harrelson byl možná nějak přifouknut a přimaskován, aby působil děsivě a hrůzyplně. Oba dokázali z této akční komedie vytřískat maximum a jako bonbonek se objevovali všichni další muži z Miami, Tokya, Moskvy... ()

verbal

Nesnesitelný uječený trapák, slizký vypatlanec a hnisavý nežid na prdeli světového oligofrenního negrotumoru, který svou žinantností překonává snad i Lórencovic retarda, se sto deset minut urputně zkouší jakž takž krotit ve vcelku neškodné přitroublé pásové dementérii, kterou by Wúdy s nějakým rozumnějším negrcem v pohodě dostal na hnusné tři hvězdy. Avšak marná dedebilizace snaha, i tak jsem se při pohledu na projevy toho arcipičuse zase otřásal studem a odporem, a děsím se každého mentálního paralympionika, jemuž je schopno čurákování takové dementní zrůdy roztáhnout rozštěp do širokého blahoslaveného šklebu. ()

iXtr3m3

Slabšie štyri hviezdy, obsadenie fajn, uletený svet "Man-ov z každého mesta", Kevin Hart fajn, ale popravde už začína byť s tým svojim vrieskaním, popiskovaním a prehrávaním obohratý, aj keď s jeho telesnou konštrukciou sa veľa vody namútiť nedá, zato Woody si to dával ako obvykle na pána. Jeho strety s konkurenciou a primárne s Man of Miami stáli za to. Malý nenáročný akčňáčik, ktorý vlastne ani tak malý nebol, keďže sa aj čo to pocestovalo, čo to vybuchlo, čo to postrieľalo, čo to poskákalo a pobilo, takže bez obáv môžete zhliadnuť aj ostatní. ()

• Otec Woodyho Harrelsona (Muž z Toronta) Charles byl skutečný nájemný zabiják. Byl odsouzen ke dvěma doživotním trestům za zavraždění soudce Johna H. Wooda v roce 1979. (NiWi)
  • Muž z Toronta (Woody Harrelson) ve filmu jí durian, což je exotické ovoce, jehož příšerný zápach při zrání patří mezi ty nejhorší na světě. Dá se přirovnat k odpadní stoce či hnijící mrtvole. (NiWi)