Po přestěhování do nového domu začne mladá dívka projevovat podivné a rušivé chování, dokud jednoho dne nezmizí za skříní. Zatímco zdevastovaný otec nemá ponětí o zmizení své dcery, objeví se exorcista, který mu pomůže. (Flekoun58)

warrenur

Hlupucke, predvidatelne, s mizernym herectvom a x-krat zrecyklovane. Povedne som uveril vyssiemu hodnoteniu. Neurobte tu istu chybu. Postupne to iste klesne na mozno 45%. Lakacky su ocakavane a su prakticky len o hlasnych zvukoch a mizernych maskach na detskych ksichtikoch. Bieda. Takmer nulova atmosfera, nespominajuc, ze vas do deja ani nema co vtiahnut. Zabity cas. Neodporucam. ()

jarah

Žáner, ktorému sa vyhýbam, ma tentoraz pritiahol vďaka obľúbenému Kim Nam Gilovi. Jeho výkon je super, napokon ako vždy. Dobre spracovanie, ale niečo tomu chýbalo. V každom prípade, Nam Gil alebo nie, raz a dosť. Ainny, vďaka za titulky. ()

KUFI

nekde v pulce mi nudou zacala padat hlava a kdyz sem se probral, tak sem byl svedkem sceny kdy nejaky dite v mlze hystericky rvalo. Jestli chcete dobrej JK child horror, tak sahnete po Akasia ()

xxmurphyxx

Aj keď je pravda, že Kórejci vedia predsa len lepšie, je obdivuhodné, že aj z tak otrepanej témy vedia spraviť nadpriemerne kvalitný a pozerateľný film a koľko emócie dokážu preniesť do vypätých scén. Najmä tí Kórejskí špunti hrajú ako o život a človek im ten výkon žere. ()

Ace.A.T.L.

Film o pár hercích, co dokáže navodit celkem slušnou atmosféru. Na nic moc si to nehraje a tak člověk ani moc neočekává. Hlavní "potvůrka" je správně démonická a když se pousměje, ve chíli, kdy něco provede, je to pecka. Jen mě mrzí ten konec, kdy se z ničeho nic stane, že člověk tak nějak ztrácí respekt ke zlu a jn čeká na to, co tuší a co se na konec opravdu stane. Neni to nic světabornýho, ale ani to neni nic nekoukatelnýho. Jako milovník hororů, jsem se nenudil. Za mě slušný 3* a DOPORUČUJU ()

Kushina

Super korejská duchařina. Sice to nebylo tak scary a creepy jako na například insidious, ale zase to do sebe mělo mnohem víc citových vazeb. Nemohu si na to stěžovat, na večer to hezky zabavilo. 65% ()

SpicyNugget

Holčičce zemřela při autonehodě maminka, tak žije jen s tatínkem, který má bohužel radši práci než ji, všemožně vymýšlí, na jaký tábor dcerku pošle, aby se jí zbavil. Jenže dcera to vycítí a začne průšvih, svým steskem vyvolá něco, co mělo už být v hrobě... Děti a horor, to je moje smrt. Korejci zase dokázali, že točit horory skutečně umí. Děcka byla tak zmasakrovaná, že i já jsem měla zavřené oči (společně s hlavním hrdinou), aby mě ti spratci přes obrazovku neposedli. Hudba mě děsila, jediné minus je vleklý děj, než se to začne kamsi ubírat, musíme se podívat, jaký má hlavní hrdina s dcerou vztah (tj. špatný). Ale film jako takový byl skvělý. ()

DeLonge

Víte, já se osobně považuji za hrdinu bez bázně a hany. Nebojím se předbíhat ve frontě v nákupáku, mhd jezdím zásadně na černo a cígo odklepávám vždy mimo popelník. Také o každém úplňku chodím do Černého lesa na zakázaný hřbitov, pomocí černé magie tam vyvolávám duchy a pak s nima hraju svlíkací poker. A ano, vždy vyhraju. K filmu jsem tedy přistupoval s despektem asi jako naspeedovaný kamikaze před svou první bitvou. Takových duchařin už jsem viděl stovky, tak mě přece nemůže nic překvapit, no ne? Pravda nic mě opravdu nepřekvapilo, ale rovnou vyděsilo téměř k smrti. Už dlouho jsem se neklepal, jak ratlík před uzenářstvím. Přišla první lekačka a já dostal regulérní infarkt. Věděl jsem, že je zle. Ale neměl sem odvahu se ani pohnout. Myslím, že chvílemi sem i zapomínal dýchat. Pak už šlo vše ráz na ráz. Následovalo pár dalších srdečních příhod, jedna malá mrtvička a nakonec velmi ponižující výměna spodního prádla. Ještě teď mám husinu. Korejci prostě horory umí a tečka. Navíc jaxe tam objeví malá, roztomilá korejská holčička, která je navíc posedlá mé hrdinství bere rychle za své. Od té doby si tedy oblečení skladuju na zemi v obýváku a šatní skříni se vyhýbám jako čert kříži. Chtěl sem ji pro jistotu i spálit, ale to mi přítulkyně pod hrozbou rozchodu zakázala. Přemýšlel jsem i nad pátou hvězdou, jenže proč se ta holčina z asijské restaurace v ulici na mě tak zvláštně dívá....??! ()

Accuphose

Nemůžu dát odpad filmu, který mě dojal. Bohužel film je dramaturgicky, scénáristicky naprosto nevyrovnanej, nechybí tam patetismus, korejský klišé (hrdina musí být vždy fešák) a zejména se mění několikrát pojetí a je to celé jako když kočička s pejskem pekli dort. Silný momenty střidaj slabý, někde je nevyužitej potenciál - naprosto trestuhodně, ale je mi jasné, že některé filmy si se světem mrtvých poradili i o poznání hůře. Pomalu se to rozjíždí, ale nakonec mě nemrzí, že jsem se na to podíval. Film má určitě bohulibé poslání a i proto dávám nakonec 2 hvězdičky. ()

Raziel811

Pominuli názor na film, tak mě opravdu pobavila hláška "Vše se vysvětluje ve filmu Along with the Gods" a hlavní hrdina odpoví "Nedostal jsem se k tomu" :) :) :) Kdo viděl obojí, chápe. Jinak je to běžná duchařina v asijském stylu. Nic víc, nic míň. ()

lineker

Jako celek film vcelku funguje i přes některé pasáže, které jsou sice pro asijskou produkci typické, ale na které si zároveň asi nikdy nezvyknu. A to je především podivný druh humoru, který má tu vlastnost, že se objeví vždy v tu nejnevhodnější chvíli. ()

WillH.

Bol som zvedavý – po dlhšej dobe – na takúto hororovú „Ásiovku“ : - ) , a v prvej polovici ma príjemne prekvapilo, že to nabralo iný smer -  než bežné „duchariny“ z onej časti sveta. No ale čo sa v priebehu prvej hodiny začalo sľubne rozbiehať, to ďalšími minútami nabralo „voľný pád“ : - ) Byť to psychologická dráma – OuKej, pretože nakoniec sa z toho vykľuje akási  filmová moralizácia o citovom zanedbávaní detí vlastnými rodičmi. Viac ako hororovo – má film „ducha“ mysteriózneho, a veľmi rušivo na mňa pôsobil i ten neúnavný detský zúfalý plač a rev ku koncu. Ktorý to aspoň – ako tak – zachránil, ale aj ten mohol byť spracovaný originálnejšie. Na zabitie nudy fajn, ale náročný hororový fajnšmeker by sa mu mal radšej vyhnúť. ()