Volá sa John Kruger (Arnold Schwarzenegger) a pôsobí ako špecialista v programe na ochranu svedkov. Pracuje zásadne sám a jeho výsledky sú vždy dokonalé. Svojimi razantnými zásahmi dokáže ohrozeného človeka dokonalo vymazať z povrchu zemského a dať mu šancu na nový život. Teraz pred ním stojí jedna z najťažších úloh. Má ochrániť Lee Cullenovú (Vanessa L. Williamsová), mladú pracovníčku zbrojárskej firmy, ktorá pomohla získať FBI dôkazy o technológii novej zbrane, elektromagnetickej pulznej pušky EM 1, a jej chystanom nelegálnom predaji ruskej mafii. Kruger netuší, že tentokrát bude musieť bojovať proti vlastnému kolegovi a bývalému učiteľovi Deguerinovi- mužovi, ktorý pozná všetky postupy a triky programu na ochranu svedkov. Tomu sa nielen podarí zmocniť svedkyne, ale aj falošne obviniť Krugera zo zrady. Kruger  nie je zvyknutý prehrávať, a tak sa s pomocou jedného z bývalých svedkov rozhodne vyraziť do protiútoku. (TV Markíza)

ostravak30

Před tímto filmem přišla mj. i řada Schwarzeneggerových komedií. A byla to už nějaká chvilka, co si nestřihl pořádný akčňák. Likvidátor vychází z principu ochrany svědků. Je to klasický akční film, kde se hodně uniká zabijákům, střílí a předvádí se neuvěřitelné kousky. Třeba jak likvidátor vyskočí z letadla bez padáku a následně se vyhne celému letadlu, které si to štráduje přímo na něj. Nejbizarnější je asi souboj s aligátory, kteří se chvílemi chovají, a i tak vypadají, jako zmutovaní. Likvidátor není nic strašného, ale taky to není žádný výjimečný film. Prostě klasická průměrovka. ()

PlayEasy

Jak už ostatně anglický název napovídá, tento film je vygumovaný jak prase. A to i na Arnieho tvorbu! Nijak zvlášť nezaujme, párkrát jsme se podívali i na čas, ale mozek se u toho vypíná nádherně ;) 55% ()

JohnCoffe

K Likvidátorovi jsem se dostal teprve nedávno a musím říct že se mi to hooodně líbilo.Arnold ukazuje to co mu jde nejlíp, když musí chránit krásnou černou holku před spoustou zlých maníků.Nebýt pokaženého závěru neváhal bych s plnou palbou.Takhle je to za 4 hvězdy :) ()

Marty_cz

Akční film, ve kterém najdete to to co v dalších průměrných filmech. Ničím výjimečný co by se mě vrylo do paměti. Nebo něco co by vás zaujalo na tolik, že by jste museli po celou dobu dávat pozor, aby vám neunikla ani sekunda z filmu. Doba kdy tyhle akční filmy měli naprostý úspěch už nejspíš přešla a člověk si radši pustí nějakou tu old-school akci typu terminátor nebo predátor, ale což i přes tyhle fakta se na tento film dalo koukat a oči s myslí u toho filmu neutrpí fyzickou nebo psychickou újmu, tak pokud chcete a uvidíte, že to budou dávat v TV, tak se koukněte, ale (alespoň já) bych tenhle film cíleně nevyhledával. ()

gefr

Arnold v roli zabijáka co používá super hračky. Dlouho jsem tenhle film hledal a teprve v poslední době jsem zjistil o který snímek se jedná. ()

baclajean

Taká klasická priemerná Schwarzeneggerovka, Arnoldovi fanúšikovia si prídu na svoje, a pozerať sa to rozhodne dá (nielen kvôli Vanesse Williams). ()

Salus

Nejhorší na tomto filmu je 1/ NÁZEV, silně evokující pojišťovnictví - ale za to může lokální distribuce. 2/ ZÁVĚR. Ta příšerná explozívní střílečka degraduje celé předchozí snažení. JInak by to nebylo zas tak špatné, scéna s letadlem a padákem je docela povedená ()

0Fusion

Dříve jsem tenhle film zbožňoval (aby ne: Arnie, EM pušky, záporáci dostanou pořádně nakopáno). S odstupem času si ke své lítosti bohužel uvědomuji, že film nijak nevybočuje z Arnieho akčního standardu, takže nemá v podstatě co nabídnout. Musím však uznat, že základní myšlenka film je celkem dobrá zcela jistě se jedná o dobrou zábavu na víkendový večer (oproti filmům "hvězd" typu Chuck Norris nebo Dolph Lundgren). ()

Rieux

Vuaaaaaa,... Arnold sa s nikym nepara. Povrazdi vsetkych skorumpovanych agentov na svete stylom, ze mate pocit, ze si este naleje aj cajik. Najviac ma pobavila scenka, v ktorej pocas volneho padu bez padaku a okliary z asi kilometrovej vysky zostreli obycajnou pistolou prudove lietadlo, hoci scenka s hlaskou "Je ich pat, dvaja su moji a dvaja tvoji." je tiez dost dobra. Nebyt tej strielacky, skvela komedia... ()

wray

erasera som videl myslim v kine v 96tom ale - bol to pomerne nevyrazny film, tak som uz ani nevedel o co presne tam ide (len tu zbran som si pamatal...). nedavno nova (alebo ina TV stanica) vecer potesila a siel prave tento film, po par minutach ma vytocila s reklamami tak som to dopozeral na youtube. Odvtedy presli asi 2 mesiace a uz znova si poriadne nepamatam o com ten film vlastne bol (az na tu zbran, a este ze Arnold bol nejaky agent v programe ochrany svedkov) Viem vsak ze ked som to pozeral bola to fajn akcia, malo to spad, arnold bol ok... Takze - zhrnul by som to ze je to fajn akcny film ale zufalo mu chyba cosi dalsie, aby nezostal zabudnuty. Oplati sa pozriet? Ano, ak je to akurat v TV a clovek sa nudi. Ale dobrovolne by som sa k nemu uz asi nevracal... ()

Trinculo

Film s Arnoldem. Co chcete více, Arnold a ti ostatní. Ti ostatní většinou umřou nějakou strašnou smrtí. Nevyplatí se totiž nasrat Arnolda ... Vůbec nic originálního, trochu zajímavých zbraní jako jsou EMP pušky s rentgenovým zaměřovačem. Celý koncept vymazávače není kdoví jak originální a příběh taky ne. Ale to je snad u herce tohoto formátu tak trochu jedno. ()

Zemřel herec James Caan

Zemřel herec James Caan

07.07.2022

Z amerického Los Angeles přichází smutné zprávy, ve věku dvaaosmdesáti let totiž ve středu večer opustil filmový svět americký herec James Caan, jehož si diváci mohou vybavit ze snímků jako Příliš… (viac)

Útočiště v minulosti

Útočiště v minulosti

05.07.2008

Nenachází se pouze ve vzpomínkách vaší senilní babičky. Tohle je myšleno doslova. Akční sci-fi Hiding in Time by se dala zjednodušeně nazvat crossoverem Arnoldova Likvidátora a Jean-Claudova Timecopa… (viac)