Neohrožený žoldák se pouští do nejnebezpečnější mise kariéry. Má zločineckému bossovi zachránit uneseného syna. (Netflix)

Frecerick

Konkurence pro Johna Wicka? Zas tak bych to nepřeháněl. Nedá se tomu upřít ta vizuální stránka s celkem výrazným a pěkně vykreslujícím hudebním doprovodem a taky především akce, která je tu spolu s Chrisem Hemsworthem tím hlavním, na čem film stojí. Právě díky dynamické akci a hlavnímu představiteli jde o příjemnou podívanou, která odsýpá a nezačne jen tak nudit. Kdyby to zůstalo u tohohle, byl bych s tím absolutně spokojen a nebál bych se jít do vyššího hodnocení, ale ten příběh... a hlavně dialogy... to občas dokázalo pěkně vytrhnout z děje! Platí to jak u mladého Indiánka, tak u velkého Australana... když nám Indiánek utíká, je vyděšenej, volá o pomoc, je to super - ale jak začne vést s naším borcem nějakou deep debatu, jde to doprdele... a stejnej feel se mi potom přesunul i na Hemswortha, kdy jsem masturboval během toho jeho baletu v ulicích a zároveň facepalmoval v "komorních" scénách. Ohromný palec nahoru si to ale opravdu zaslouží za tu realistickou brutalitu, která je i mnohdy prováděna na teenagerech, což cením jakožto odvážnou věc, kterou jen tak nevidíme. 6,5/10 ()

Kozlowski8

Špičkově vycvičený žoldák se vydává na nebezpečnou misi - přivézt zpět unesenou holčičku mafiánského bosse, kterou mu unesl jeho konkurent - jiný mafiánský boss... Akční, dost přepálená jednohubka s výborně natočenými akčními scénami. Chrisi Hemsworthovi role drsného žoldáka sluší, avšak přesto mi asi dlouho v hlavě nezůstane. 60%. ()

JokerBaby

Tento krát si režisér namiesto Mexika vybral Indiu, Skúsená réžia - Sam Hargrave - Vymakaný celebritní herec Chris Hemsworth -THOR. Od takého filmu možno očakávať iba dobré akcie. Jednu výtku predsa mám - JOHHNY WIKA nemuseli okopírovat - John Wick - Keanu Reeves . Kedže John Wick je jeden z mnohých filmoch ktoré jednoducho musím a vždy to stojí za to. - aj toto som pozrel jedným dychom. ()

Ironhead

Silnější *** nebo slabší **** :_) Kupodivu sem u toho vypnul a dobře se bavil, krom pár hodně naivních scén, ale i ty se daly tak nějak překousnout. Akce je tu skvělá a to mi u tohohle typu filmu občas i stačí. ()

PanPyzamo

Z Thora se stal pořádný voják a za mě je to naprostá lahoda. Celkem jednoduchý příběh. Přesunout osobu z bodu A do bodu B. Ovšem do toho film doprovází akce, která je famózní! Naprosto peckovní scény a hlavně u jedný jsem fakt slintal, protože byla točena na jeden záběr. Do toho ještě ten armádní styl oblečení a ty zbraně. V tom se prostě vyžívám. Libuju si v armádní tématice a tohle ještě podtrhla atmosféra prostředí. No a ještě k tomu to obsazení. Chris Hemsworth a David Harbour. Prostě pecička. Osobně si myslím, že se jedná o skvělý film, který doporučuji milovníkům akce a hlavně těm, co milují takový ten modernější vojenský styl. 8/10 ()

Beer11

VYPROŠTĚNÍ - perfektní camera, skvělé kaskadérske kousky a ukázky bojové taktiky pro boj z blízka. Scénář velmi líbivý a vydařený. Záchrana uneseného syna drogového bose konkurenční mafií v Indii, co sedí zrovna v báni žoldákem, který si prochází životní krizí a vidina vykonání, alespoň jedné správné věci mu dává smysl života? No proč ne?! Chris Hemsworth = spousta mrtvých nepřátel. Je to brutální a má to spád. Prostě takový mix dvou filmových postav Johna Wicka v armádním mundůru, co pobíhá po chudínských čtvrtích v Indii a hraje si na Franka Farmera. Tohle musíte vidět. ()

Scaevola

V zásadě se nenajde nic, kvůli čemu bych mohl být nespokojen. Zajisté je prostřední část zbytečně dlouhá a ukecaná a závěr přehnaně tlačí na city, ale jinak se jedná o atmosférickou střílečku přesně podle ověřené šablony a z bangladéšského prostředí, které je zajímavé samo o sobě. Nicméně to samozřejmě neznamená, že bych snímek musel v nejbližší době vidět podruhé... ()

gpx

Taková ouldstajlová střílečka, kde hlavní hrdina rozdejchá prakticky vše a co nerozdejchá, to rozchodí. Hvězdičku dolů za to, že tam zase nacpali hrdinnou ženu. ()

Tomas_PO

Spočiatku celkom dobrý akčák, postupne klesajúci do priemeru, zakončený nepodareným finále. Chris Hemsworth dialógmi príliš neoplýva a tak je menšia charizma celkom problémom. V tomto prípade by menej bolo určite viac. No na koronový večer či nudnú nedeľu pozerateľné. ()

kolly13

Supr akce a nepočítaně mrtvých policistů a vojáků, kteří proti "skoro nesmrtelnému" americkému bijci nemají šanci. Tak proč se snažit? A to platí i pro scénáristu. Ale jízdu jsem si užil a dvojku určitě shlédnu s očekáváním, že se pár chytrých hlav přece jen sejde a dotlačí snímek na vrchol akčních bijáků. ()

Karlosik_4

Celkem dobrej akčňák. Místy se děj vlekl a nebo byl tak jasný, že nebylo třeba přemýšlet, ale nakonec snaha dvou "klaďasů" zachránit cíl, který není jen uřvaný fakan ale trochu chytřejší študák,který se prostě jen narodil bohatému mafiánovi. Rozhodně jsem si tuto Netflixovskou jízdu užil a rozhodně se jedná o jeden z těch lepších projektů, slušné 4/5 ()

VktrCZ

Zasraný Zmrdi! Když už se nám blíží ta dvojka, tak jsem logicky tuhle jedničku musel dohnat, jelikož ten trailer na dvojku, kterej jsem zhlédl i bez toho aniž bych viděl jedničku vypadal extrémě dobře. A jaké je tedy Vyproštění? No, není vůbec špatný. Jasně, po stránce příběhu, logiky či hloubky to nic vyjímečnýho není. Souboj obřích gangů, vůdce jednoho unese syna vůdce druhého, takže si zavolá namakanýho žoldáka aka Chrise Hemswortha, aby jeho syna "vyprostil" z téhle nepříjemné situace. Takže ano, je to klišovitý, ano, je to hloupý, ale je to sakra dobrý. To v čem je vyproštení dobrý není právě příběh, ale to jak je to natočený. Choreografie, kamera, režie, všechno tohle je zde dovolím si říci v rámci akční jízdy na naprosto špičkové úrovni. Hlavně ta choregroafie, je tu jeden epický souboj s nožíky aka Winter Solider ale lepší. Je tu i dost zajímavých a brutálních killů. Dokonce je tu i jeden asi 9ti minutovej one take záběr, kdy procházejí barákem a čistí ho. A tenhle one take je brutální, ony celkově one taky jsou hrozně složitý a úctihodný vůbec naplánovat a zrealizovat. A tady je to 9 minut. Dokonce jsem slyšel, že ve dvojce dokonce má být 21ti minutovej one take! To je šílený a hype je skutečný! Celou dobu filmu jsem měl pocit, že hraju Call of Duty. A to nemyslím ve zlém, jelikož já rád hraju Call of duty. A ať už to zábjerování, ty zbraně a vlastně i ten příběh i to jak se postavy chovají, tak z toho všeho jsem měl pocit, jako když hraju CoD. No takže Vyproštění po stránce příběhu asi ne, ale jinak rozhodně ano! Vysmahni! ()

Predator77

70 procent, Za mě se jedná o solidní akční film u kterého ale nečekejte kdo ví jak promyšlený příběh nebo postavy ale pokud si chcete jenom odpočinout u dobře natočených akčních scén a u toho vypnout mozek tak tenhle film je přesně pro vás ;) ()

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno