Neohrožený žoldák se pouští do nejnebezpečnější mise kariéry. Má zločineckému bossovi zachránit uneseného syna. (Netflix)

solisoli

Totálny audio textový PlayStation možno aj 7 na obzore. Trénovaný Belcher, toľko meditoval pod vodou, že sa stíhal vyhýbať aj guľkám. Prečo nie, keď ich Copperfield chytal do zubov. Normálne tam boli hádam len tie Indické chatrče. Za to spád to malo, len tak všetko frčalo, všetci padali, ako hnilé slivky a keď už prišiel koniec, padli všetci, aj s manekýnkou na čele. Mládeži neprístupné, od 21 rokov. ()

a0001

Skvelá akcia, skvelý vizuál, ale príbehové klišé, navyše som mal pocit ako keby pozerám ďalší z nových brakov so Seagalom. Ako oddychovka fajn, no dnes od filmu s týmto rozpočtom čakám viac. 55% ()

Pipo83

"Hrdina" pre záchranu jedného vyzabíja polovicu bangládešskych polícajtov a vojakov, ktorý sú nevinný, len plnia rozkaz skorumpovaného vedenia. Či pri tomto filme som mal mozog odložiť na poličku ? ()

The_soloist

Bezesporu se jedná o současný vrchol akčních filmů, které vynechávají kinosály. Tato žoldácká verze Johna Wicka je milou jednohubkou pro zkrácení karanténních dní a Netflix s ní určitě nešlápl vedle. ()

xxmurphyxx

Thor si strihol bokovku na víkend, vyzdvihnúť milionára z chatrče a popritom sčiape bandu cigánov !!!! A ide mu to kúúúúrva dobre. Sebaistý režijný debut Sama Hargravea plný živočíšnej akcie, nádherné surové close combat lomenice, kde praskajú kosti a lámu sa väzy s adrenalínovými prestrelkami snímané krásne plynule bez zbytočného strihu. Proste chuťovka. Nie je to síce tak štýlové ako John Wick, ani tak nadpozemsky brutálne a choreograficky šialene do posledného detailu vypiplané ako Raid a príbeh to má originálny asi ako Análne lolity, no napriek tomu to je akcia s plynom na podlahe od začiatku do konca a to najlepšie z ameriky za poslednú dobu, čo sa urodilo na akčnej scéne. Highligtom je parádna 11 minútová auto naháňačka nasnímaná na jeden strih a femme fatale Golshifteh Farahani. ()

Blazis34

Akce skvělá, efekty také, kulisy výborné, příběh průměr a reálnost nula. Klasický akční snímek 1 proti 100, kde efekty vyhrávají nad vším ostatním. Extraction se mi líbilo, ale že by se jednalo o originální velkofilm, to rozhodně ne. Hodnotím za lepší tři hvězdy - 70%. ()

]V[()Rt

Vlastně jsem si u sledování nejvíc vzpomněl na Mad Maxe, kterej mohl mít taky nanejvejš 90 minut i s titulkama, kdyby nějakýho vola nenapadlo tu skvostně natočenou akční scénu přesně v půli přerušit zcela postradatelnou vatou v podobě scénáristicky impotentního mektání. Tady je to stejnej případ - přesně v půlce tomu nějakej blb shodí řetěz a pak se mu až do finále na mostě nijak zvášť nedaří ho znova nasadit. A když se mu to nakonec víceméně povede, tak to stejně z toho mostu pošle dolů. Přitom jinak to teoreticky mohlo směřovat do žánrový síně slávy a mohlo se na to u piva vzpomínat jako na tu skvělou akční jízdu, ve který si Thor dával do držky s Hellboyem a Thora dokonce nechali v tý ultrapřiposraný době mlátit na ulici cikánský děti a nadávat jim do zkurvenejch zmrdů.  A když už teda chtěli podojit celej rozpočet, úplnej kult to mohl bejt kdyby  tam místo toho udojenýho pindání vysekli pořádný bollywoodský muzikálový číslo s HellThorem v čele. Ale budu hodnej a za tu skvěle nasnímanou akci zaokrouhlim nahoru. ()

AndrewNewman

Chris Hemsworth dokázal, že Johna Wicka by si dal na raňajky. Po technickej stránke dokonalé, ale po dejovej to je rovnaká bieda ako v prípade Johna Wicka. Navyše tu tie scény vyzerajú o dosť uveriteľnejšie. Dal by som aj štyri, ak by to malo lepšieho záporáka a lepšie napísaný dej. Joe Russo by mal ostať pri komiksovkách. Hercov ťažko chváliť, pretože nemajú čo hrať bohužiaľ. Inak ale technicky skvelo prevedená vyvraždovačka vo vojnovom štýle. ()

Bajo.

Děcka s AKčkama, děcka s mačetama, honičky v autě další děcka s AKčkama, Hemsworth v plesnivím kanále, další děcka s mačetama, Hemsworth s bazukou, takhle nějak to vypadá asi 3/4 filmu a je to fakt nadupaný, akční, všude mrtvoly a hektolitry krve a prostě fajn akčňák. No jenomže pak je tu ta jedna kýčovito-sladoučka v slzičkách a litování zabalená čtvrtina ,která ten celkovej dojem trošku schazuje. PS: Ta kamera je boží ()

holka218

Z akčních filmů, vzniklých za posledních několik let, se tento řadí rozhodně k těm nejlepším. I když i tento film má svoje mouchy, ale který je nemá že jo. Menší klišé v podobě hlavního hrdiny. Často má hlavní postava podobného typu problémy s alkoholem, přijde o dítě, o manželku, rozvádí se,.... a některým věcem se nevyhneme ani tady. Naštěstí se tyhle okolnosti ve filmu neřeší tolik. No a druhé klišé v podobě jeden hlavní hrdina proti desítkám mužů. To je docela přitažené za vlasy, ale to je prakticky ve všech podobných filmech. Děj je velice jednoduchý, opět se podobný námět vyskytoval už v jiných filmech. Dialogy jsou dost jednoduché a nevím jestli někdo ve filmu řekl nějaké souvětí. Ale tohle všechno mi nijak nevadí. Akční film u kterého se nemusí přemýšlet. To je fajn a jednou za čas to není špatné. Film stojí hlavně na akci, které je zde opravdu hodně a je skvělá. Akční scény jsou natočené dobře a vypadají reálně. Chris Hemsworth je v akčních scénách úžasný a celá role mu sedí. Prostředí je taky fajn a je to trochu něco jiného. I přes veškeré zmíněné nedokonalosti je film opravdu skvělý a díky akci ho doporučuji zhlédnout. Myslím, že v příštích letech alespoň stejně dobrý akční nevznikne. ()

wallax

Taková to indická rodinná telenovelodrama. Bangladéšsky narkobarón dá uniesť syna indickému narkobarónovi a pošlú po neho Thora bez Mjolniru na painkilleroch aka austrálskeho Johna Wicka s krátkymi vlasmi a väčšími svalmi. A celé to celkom pekne šlape. Akcia je slušná, plynulá, nie je jej tam zase až tak moc, ale to čo je, je dobre urobené (tí kaskadéri keď sa chopia réžie tak celkom pekné kúsky vedia nakrútiť), bojové scény 'man to man' sú uveriteľné, svižné a strieľačky alá Aussi Rambo sa dajú prekusnúť (prepáčiť?), robíme to predsa už roky, od slávnych čias Stalloneho a Schwarzeneggera. V poslednej dobe sa roztrhlo vrece s týmito akčnými filmami (rozumej - martial arts one man show) a nevadí mi to. Plávajúcu skackajúcu kameru moc rád nemám, no dodáva týmto filmom pocit akčnejšej akcie a živelnejšej živelnosti (po prvý záchvat epilepsie). ()

Kinofil

|| R || Netflix || Rozpočet: $65 mil. || Netflix se vytasil s největší filmovou událostí koronavirové sezóny. Obdivuhodné i smutné zároveň. Vyproštění je akční jednohubka, která se přesně hodí pro tuto platformu. Zaujme hlavně spoustou "Wickovské" akce a obvzlášť 12 minutová "jednozáběrovka" ve špinavých indických ulicích, která je sice natočená hodně nápaditě, ale chybí jí zručnost zkušeného režiséra a střihače, který správně poskládá plynule navazující záběry. Z těch skrytých střihů mě celkem bolely oči. Zároveň je to highlith celého filmu, který později dost sundává nohu z plynu. Tehdy vypluje na povrch chatrný scénář, klišé dialogy, postavy a dramaturgie (úplně zbytečná úvodní scéna). Nic z toho mi ale nebránilo si to užít a vypnout mozek. Hemsworthovi padne role jako ulitá a skvěle prodává své bojové umění, které doopravdy ovládá. Palec nahoru za ne-klišé závěr. Na událost tohoto chabého roku (?) to bohatě stačí. 65% ()

shaacul

Jeden film, tři kapitoly, hodnocení postupně neúprosně klesá. První třetina ala PC hra výborná. Prostřední povídácí kapitola je natahovaná, pokus vysvětlit naprosto nelogiské motivace hlavních postav, meh. A konec vyloženě bída, zaprvé dostaneme v první minutě filmmu promo z hruba 4/5 poslední kapitoly, a pak je to něco jako 300, další a další zabitý nepřátelé, a nakonec hrdinný konec ve spomalovačkách. ()

RobinPM100

Bollywoodskej John Wick, takhle bych to shrnul. Nejúspěšnější Netflix film všech dob, musim říct, že první Netflix tvorba, co byla kvalitní - narozdíl od nepovedené východoněmecké pohádky Witcher. ()

zdenzo

HEMSWORTH NOVÝM BOURNEM A proč ne jednou i Bondem? Thor mění kladivo za M16. Komické? Nikoliv! Překvapivé? Rozhodně! Hemsworth podává skvělý výkon odhazujíce thorovský vtip i šibalství. Skvěle zahraná role citově vyprahlého žoldáka, který nachází účel života v divoké misi a usmiřuje se tak se životem, který pro něj před lety skončil. Až Wallaceovské finále bere dech. Je čas pověsit kladivo na hřebík Chrisi! Body dolů za necharismatické záporáky. 4,2* ()

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno