Neohrožený žoldák se pouští do nejnebezpečnější mise kariéry. Má zločineckému bossovi zachránit uneseného syna. (Netflix)

Dallon

Je to prázdný a hloupý? Ano. Vadí to? Ne. Aneb, když si tvůrci jsou vědomi toho, že dělají akční bombu u které nikdo nepřemýšlí. V kategorii akčních výplachů, to funguje bravurně. Akce je tu dle mě naprosto perfektní, dokonce bych jí i přirovnal k sérii Johna Wicka. Hemsworth je překvapivě dost v pohodě. Má to krásnou paletu barev a sexy (Call of Duty) nádech. Celé to působí dost svěže. Odvážně si hodlám tvrdit, že se jedná o ještě lepší počin, než jakýkoliv díl z trilogie Johna Wicka, a navíc s velice silným a emocionálním závěrem. 7,5/10 ()

keoma26

Čistá žánrová radost...Teda úplně čistá ne, občas zakalená smítkem nelogičnosti (hned na začátku si mohl ten poručník kluka počkat, až se kluk s Tylorem dostanou k lodi, a pak teprve začít s likvidací posádky, jenže to by se celá odysea ani nemusela odehrát). Ale právě nelogičnosti, dějová průhlednost a akční nadsázka k žánru prostě patří, stejně jako emoční výlevy hrdinů (vzpomeňme třeba na Ramba). Objektivně asi na 4 hvězdičky ale další přidávám, protože mi to přijde podceněná poctivá práce vyšperkovaná navíc originálními nápady typu souboj Tylera s místním dětským pouličním gangem. ()

Wally

Něco mezi 3 a 4*...nakonec se přikláním ke 3, protože ačkoliv se jedná o docela slušný akčňák...místy až jatka...tak mne neoslovil hlavní hrdina...neztotožnil jsem se s ním, nepřinutil mne mu fandit a držet pěsti a tak mi byl jeho osud ukradený... ()

borec999

Akčná jednohubka, v ktorej okrem špičkovej a parádne nasnímanej akcie neodstaneme vlastne vôbec nič. Minimum dejovosti, presahu, či práce s postavami. Ale nehovorím, že mi to vadilo. Chris Hemsworth bol v akčnej polohe na moje prekvapenie okej a vidno, že režisér Sam Hargrave razil podobnú cestu ako Stahelski pri Wickovi- t.j. hlavný herec si akčné scény poctivo odmakal, pred natáčanám zrejme absolovoval dosť času v posilovni i tréningom so špecialnými jednotkami a na výsledku to fakt vidno. Najmä dlhá akčná scéna natočená na 1 záber je vyložene výborná. 75% a klasické 4*. ()

aquiver

Tohle akční schéma psal scénárista, který je známý tvorbou stupidních blockbusterů o Avengerech, takže se jaksi zapomnělo třeba na fakt, že obyčejní lidé superhrdinské schopnosti nemají, a je tedy nesmysl, aby hlavní protagonista dokázal vystřílet a vymlátit skoro celou armádu sám. Takže celkem nuda... Technická stránka je ale docela slušná a klidně by se něco z toho dalo využít v nesrovnatelně lepším filmu, tenhle výsledek je bohužel spíš jen další Rambo... 45 % ()

Hanys_

Z jedné stránky škoda, že je tohle jen tupé akční béčko, z té druhé je zase fain dostat jednou za čas takový luxusně natočený akční výplach. Po dějové stránce to moc nestojí za řeč, postavy mění charaktery, tak jak se to tvůrcům hodí, a dialogy trhají uši. Ale jinak je to pastva pro po akci lačnící oči. Hargrave tímhle debutem nezklamal. 6/10 ()

HArna

Tak podle reakcí na internetu jsem čekal pecku, ale tohle je fakt slabota. Je to určitě dáno tím, že jsou kina mrtvý. Jinak si tenhle průměr nedovedu vysvětlit. Akce jako taková je dobrá, ale všechno ostatní je špatně. Navíc mě poslední dobou fakt nebaví vidět prvních 5 minut závěrečné scény. Je to už dost ohraný, navíc víte co se stane. 50% ()

Krabak

Thorminator a Bollywator spojili síly a porazili armádu, ano, elitní armádu hnědejch Stormtrooperů, aby zachránili jedno uťápnutý děcko. Jinak těm hnědočechům se nedá ani říkat, protože by netrefily ani mrakodrap. Toť k příběhu. Jednoduchý a blbý najednou. Na druhou stranu ta řežba je zatraceně efektivní, diváka baví a až na jednu srdceryvnou scénu film utíká svižným tempem. Pokud člověk bude čekat 100 minutovou akci u které vypne mozek, tak Vyproštění mu tu rádo nabídne --->72% ()

Litvicek

Boom, film na jedno vidění ale splnil účel - Výborná akční jízda, která výborně bavila, měla skončit emotivně ale tentokrát pochybuju, že tohle bůh hromu rozchodí, na tom závěru vypadal docela dobře "zpracovaný" ale u něj jeden nikdy neví. ()

Wishkah

Název mluví za vše. Je to zkrátka Extra Akce. Chris Hemsworth si to dává na pána v tomhle spojení Johna Wicka, Komanda a Raidu. Po Stahelskim a Leitchovi je tu další chlapík, kterého je potřeba sledovat, protože svému řemeslu rozumí dokonale. Zkrátka luxus pro všechny milovníky akčních filmů ()

Strandmon

Na Extraction jsem se těšil od chvíle, kdy ho Netflix ohlásil. Základů pro skvělý film bylo hned několik. Skvělí herci i tvůrci, kteří v minulosti usedli k nejednomu výbornému filmu, takže celkově opravdu náběh na akční pecku. Po shlédnutí můžu konstatovat, že skvělých věcí se zde najde ještě mnohem více. V první řadě originální, adrenalinová a dravá kamera, která z akce udělala opravdu pořádnou krvavou jízdu a Hemsworth, který si tuhle roli užil naprosto plnými doušky a doufám, že ho častěji uvidím v akčních bijácích typu “Stathamovka, Neesonovka”. Mnozí zde píšou, že příběh je tuctovka, ale můj názor je, že těmto akčním peckám může jednoduchý příběh jedině přispět. Navíc, ten děj mi zas tak špatný nepřišel. Pár chytlavých dialogů se zde najde a prostě celkově to mělo něco do sebe. Bezesporu špička akčního žánru. ()

Mitin

Víceméně skoro ve všem souhlasím s verbalem. Takovej film můžou fetovat fanoušci Avengerů, ale za mě ne. Chápu, že občas vyjde akčňák, kde nedává smysl spousta věcí, tady je ale celý film založen na nesmyslech. Kvůli synovi, bez nějaké větší motivace začnou obě strany pomalu druhou světovou. Jenže mezitím, co umírá celá armáda, divák má mít bezdůvodně strach o jednoho klučinu? Žádný vývoj postav, alespoň většina mrtvých.. ()

merit1

Reštaurácia s krásnym výhľadom, obklopená bujnou vegetáciou. Pri stole sedia traja opálení chlapíci, popíjajú drink. “To si sa fakt nenadrel. Päť strán, z toho štyri a pol je popísaných vetou - drsná akcia. Zvyšok sú otrepané ...” “A chceš snáď Oscara ? “ Tretí muž, s drahými hodinkami na pestovanej ruke a bezstarostným výrazom na tvári, im skočí do rozhovoru: “Počkajte, pohoda, to predáme. Zaplatím Hemswortha, ty to pôjdeš natočiť do nejakej exotiky, Nick nebude starý flegmatik, ale sexi baba Nik a deciek tam dáme viac, to pôsobí na city. Kedy začneme páni ?” ()

MejDej

Chris se snaží zachránit syna kriminálního bosse a přitom zdemoluje půlku Bangladáše. Akčňák jak má být, jako kdybychom se vrátili o 30 let dozadu. Akční scény jsou super, příběh je tupej a zasazení se dá skousnout. ()

blues

Ooo, takových akčních filmů už bylo... Klišé jedno za druhým. Scénář tak předvídatelnej, že jsem děj v minimálně polovině filmu uhádnul předem. Jednohubka o supervojákovi z kanàlu. ()

Lefty86

Když jsem to objevil byl jsem zvědavý a natěšený. Hemsworth je jedním slovem fenomenální, bitky skvělé, má to příběh, zajímavá práce s kamerou připomínající videohru. Jak Chris profackuje gang výrostky to je parádní scéna "Zmrdi zasraný" . Fakt paráda, takových filmů se už moc netočí. ()

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno