Neohrožený žoldák se pouští do nejnebezpečnější mise kariéry. Má zločineckému bossovi zachránit uneseného syna. (Netflix)

Lachtaan

Chris “Thor” Hemsworth v nejživočišnějším snímku své hvězdné kariéry a v nejakčnějším akčním filmu posledních několika let. V mnoha vypiplaných scénách si divák nemůže nevzpomenout na precizní Raid a několikrát má i možnost se kochat neuvěřitelnou kamerou. Jediným zbytečným přídavkem do celého příběhu je štěk Davida Harboura. Jinak se vzhledem k zavřeným kinům dost možná letos lepšího akčního zážitku už ani nedočkáme. [viděno na Netflixu 25.4.2020] ()

Mrkvič

Dvě hodiny trvající přestřelka během které Hemsworth zabil možná víc lidí, než Arnold ve všech svých filmech. Vše je hodně dobře natočeno a hlavně v jedné dlouhatánské scéně si tvůrci hodně moc pohráli - jakoby jeden dlouhý záběr, pád kameramana s bojující dvojí a další chuťovky. Jak píše každý druhý, je film místy dost hloupý. Na druhou stranu si budu film pamatovat hlavně díky tématu obětování, spravedlnosti a cti. ()

Johnny.ARN

Thor sa pridal k Black Ops, vymenil kladivo za AR-ko a vypína jednotkami na hlavu škaredých, hnedých ľudí v špinavých juhoázijských lokáciách. Už len indická hudba mi tu chýbala. Neskôr zistíte, prečo tam tá hudba nie je. Polodemetný dej s polodementnými zvratmi vyvažuje vcelku pravidelne dávkovaná akcia so solídnou kamerou a strihom. Po posledných netflixovynách ktoré som mal problém dopozerať toto nebolo úplne zle, len to skĺzlo do klišoidných vôd, vykradlo to Wicka a v závere sa to chcelo hrať na Sicario jednotku. S kladivom by ich vyliskal určite efektnejšie, rýchlejšie a s menším počtom zranení. Pozeratelné, rýchlo to však vyšumí. 3 z 5 ()

SG_ever

Vynikající řemeslná práce, akční scény jako z bourneovek. Na rozdíl od filmů s novodobým Bondem se zde však nedočkáme absolutně žádného příběhu a jen nesmyslného scénáře a stovky bezdůvodných vražd. V podstatě stejného výsledku jako autoři dosáhnete, když si nahrajete na tříhodinovou bitvu v jakékoliv střílečce a tu pak zlehka prostříháte. Ať tak či tak, od horšího hodnocení dílko zachraňuje jen skvělá kamera a několik skvělých akčních scén. (40 %) ()

DragonnCZ

Ruku na srdce čekal jsem mnohé, film je jedno velké klišé, bez žádných velkých nadsázek. Je to dost předídatelný a hl postava bez nějaké hloubky a většího prokreslení. Nic moc o něm nevíme. Zasazení mi nějak nesedlo, ale připomínalo mi to trochu Maxe Payna 3 a určitě si to nějaké inspirace bere. Akční scény jsou tu výborný plných brutalit. Chris je frajér a zkušený herec, kterému se dá málo co upřít a všechno to tam kosil jak John Wick. Je to akční výplach, a pro někoho 2 hodiny nudy, ale mě film sedl a překvapil. Takové Call Of Duty Movie od Netflixu ve zkratce. Sem zvědav jak na to tedy chtějí ve dvojce navázat. Nechme se opět překvapit. :) Filmu dávám 6.5/10. ()

Yoshimitsu

Neskutečná bombice v čele s Thorem, která jede nabitým tempem pořád kupředu. Souhlasím s ostatními je škoda, že tohle mine kinosály. Doporučuji a dávám 100%. ()

ivan bohatyr

Ve dvou tam zabili snad stovku policistů a ne jen nějakých pochůzkářů, co se jen cpou koblihami, ale speciálních jednotek s neprůstřelnými vestami, ozbrojených až po uši. 2 vs 100 je samozřejmě naprosté sci-fi, nemám to rád když jsou ve filmu takové nesmysly, to si nechte do Avengers. Jinak dobré, kupa akce i když ten konec se mi moc nelíbil. ()

ywo666

Stara dobra poctiva akcia. Nic nove. Ziadna revolucia. Iba kvalitna drsna mastenica a vysoky kill count. Hemsworth je proste na takuto rolu stavany. Len sa mu doteraz bud nechcelo, alebo ho nevedeli vyuzit. Inak zaujimalo by ma ci to financovali Indovia aby ponizili Bengalcov, ktori su vo filme vykresleni ako gauneri alebo neschopaci (alebo oboje). Kazdopadne je to hodne indianske a za lokalitu by sa nehanbil ani Seagal v roku 2030. Ale citit ze to je v ramci beckovych akcnakov navyssia mozna liga. Trpi to samozrejme tradicnym netflixovskym neduhom. Vizual predbieha pribeh a dialogy. To plati asi pre kazdy netflix film co som videl. Ale pre milovnika starych akcnych slagrov je to za prijemne 4*. ()

noriaki

Od teď prosím chci, aby všechny akční filmy režírovali kaskadéři. V Extraction sice haprují emoce i logika, jenže na nich film nestojí ani zdaleka. Prim hraje skvělá a vypiplaná akce. Není extrémně krvavá, ani přelomově novátorská, ale je efektní, přehledná a vypadá sakra realisticky. Jestli jste si vzpomněli na Johna Wicka, tak nejste daleko. To co zabiják v důchodu zvládá s pistolí, na to Tyler používá automatickou pušku. Jeho body count tím adekvátně narostl, takže milovníci masivních přestřelek si přijdou na své. Fanoušci silných komorních dramat o vnitřně rozervaných mužích zase tolik ne. Tolik umu zatím Sam Hargrave nenabral. ()

venison

Bezhlavá akčárna, která je po vizuální stránce sakra dobře natočená. A Hemsworth tu není prkno! Pokud rádi odpočíváte nad hektolitry krve a rychlou akcí, tak doporučuji! ()

hroubek

Dostal jsem přesně to, co jsem chtěl dostat. Parádní akční film s výbornými akčními scény. Jasně, scénář a dialogy by mohly být lepší (originálnější). Není to žádný vrchol kinematografie, ale vidět to v kině tak jsem velmi spokojený. Svět potřebuje dobré akční filmy. Režisér Sam Hargrave je jako režisér začátečník, ale jako kaskadér má bohaté zkušenosti. Dělal choreografii ke spoustě komiksovým filmům. Scénář je od Joea Russoa, to je chlápek, který se svým bráchou natočil ty nejlepší filmy z MCU. No a pak je tu ještě Thor. Chris Hemsworth je zde parádní. Má skvělé charisma, v akčních scénách je nehorázně cool. A výborně představuje ten typ postav, který jsme v devadesátkách milovali. V menší roli je velmi dobrý David Harbour, jenž si umí ukradnou scénu pro sebe. Mou pozornost si získala Golshifteh Farahani, jelikož má něco do sebe, a hezky se na ní kouká. Film má zajímavý vizuál (žlutohnědý - film se odehrává v Indii), dobré tempo, skvělou akci a nudného záporáka. Filmu chybí pořádný záporák, a taky by v něm nemusely být všechny klišé z akčních filmů. Vyproštění je akční výplach, který mě vykouzlil úsměv na tváři. ()

Brain-D

Army popcornovka. Klasicky hollywoodský obal, ale s velkými detaily a chirurgickou přesností. Chris je tu taková vojenská verze Johna Wicka a jde mu to pěkně od ruky. Russovy mají smysl pro detail a jde to poznat. Velmi povedené. Sice pár slabých chvilek tu je, ale na těch 90% to u mě a mém aktuálním vztahu ke zbraním prostě je. ()

Timak

Akce super, ale jinak docela nuda. A ten závěr ... To snad raději ne. Slabší 3* takže dvojku raději ne. Ale kdo ví, třeba z toho jednou bude stejná kultovka jako z Komanda. To je vlastně stejná kravina :) ()

lykan9

Výborný akční film, který nenechá člověka prakticky vydechnout. Vyproštění je snad jen jednou dlouhou akční scénou, která je přerušena jen jednou na pár minut. To je však moc dobře. Film si na nic nehraje a dává jen to, co divák očekává a to co dává je poctivě odvedená práce. Akční scény jsou opravdu výborné a hlavně pestré a neopakují se. Kromě klasického modelu je vám nabídnuta i bitka s použitím tzv. jednozáběrového efektu. Trvá opravdu dlouho a je velmi povedená. Už vím, že se připravuje pokračování a moc se těším. Doufám, že si Vyproštění udrží stejnou kvalitu, jako se to například podařilo Johnu Wickovi. ()

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno