Spider-Man: Bez domova

• Česko Spider-Man: Bez domova (viac)

Po prvýkrát vo filmovej histórii sa náš priateľský sused Spider-Man ocitá bez ochrany svojej masky, a tým bez možnosti oddeliť svoj normálny život od nebezpečného života superhrdinu. Po žiadosti o pomoc od Doctora Strangea sa Peter ocitne ešte vo väčšom nebezpečí, a musí tak zistiť čo naozaj znamená byť Spider-Manom. (Itafilm)

soukyd33

Tak tohle asi nikdo nečekal. 😳 Dokonalá jízda, a nečekaný závěr. Už vím, proč má Doctor Strange průšvih. Herecké výkony super. Příběh dokonalý. Prostorový zvuk výborný. Hudba dobrá. Herecké obsazení, excelentní výběr. Poznámka: Ne všechny postavy jsem znal. Doporučuji. Hvězdiček 5 ()

Bohulib

Tom Holland sice už místy nevypadá jako sedmnáctiletý puberťák, ale zábava je to skvělá. Hodně mě rozesmála scénka s "bystrým právníkem". ()

necrobutcher

Možno trochu teenagerské, ale kto sa od toho odosobní, musí dať plný počet. Epické, silné spojenie zábavných okamihov s dramatickými momentami. ()

Ondak

Tento typ filmu to má u mě těžké. Už od začátku je znát cílovost na mladší publikum a to mi dost vadí. Příběh také není nic nad čím by musel člověk přemýšlet a prostě se nechá vést dějem. Zpracování je jako obvykle na vysoké úrovni. Pro mě se nejedná o nic, kvůli čemu bych si film pouštěl znovu. Byl zábavný, ale jednou stačilo. Prostě vyšší průměr. ()

Milo384

Opravdu povedený Spider-man. Líbilo se mně to víc než Spider-man Daleko od domova. Dobře propojený příběh přes všechny série byl zajímavý a zábavný. Vše pěkně udělané. Jen jsem pořád vzpomínal kde byl Sandman - tento díl jsem snad ani neviděl, budu muset doplnit. Bezva zábava pro celou rodinu. Děti také vydržely celou délku filmu bez mobilu, takže film měl úspěch. ()

Jenda1cz

Přechozí Spider-mani s Tomem Hollandem mě nezaujali, na tento jsem ovšem slyšel tolik chvály, že jsem se to rozhodl zkusit. Kromě toho, že je tam hodně odkazů na filmy jiné, se toho moc nezměnilo. Naopak mi postavy v jedničce přišly o něco inteligentnější. Je to vlečené dost na sílu - jakoby si někdo načrtl základní osnovu a po ní nás tahal. Lépe a výstižněji to tady popsal v komentářích uživatel xxmartinxx ()

BEROUNAK

Film s titulem Spider-Man No Way Home byl pro mě čekání jako na takové předvánoce. Hodně jsem se bál, že film sklame, ale nezklamal. Ať už se to týká dějových linek jednotlivých postav, nebo skutečnosti, že Spider-Manova identita je odhalena. Zkrátka řečeno byla to jízda do posledního konce. Vyzdvihnout musím ale i fantastický fanservice, protože se u filmu fanoušek snad ani na minutu nenudí. CGI efekty mi v některých málo scénách přisly trochu umělé, ale jinak si vlastně nemám na co stěžovat. Moje očeávání to naplnilo do poslední kapky. ()

DanGreyman06

Skvost jménem Spider-Man No Way Home. Tento film je úžasný! A společně s Avengers Endgame je to ten nejlepší film co nám MCU kdy nabídlo. Jediné mínus tohoto filmu je že není delší.  Já bych klidně vydržel 3 a více hodin u tohoto mistrovského díla. Příběh vynikající a tahá za srdce. Stan Lee by byl pyšný! Doporučuji všem! A taky doporučiji vidět i ostatní Spider-Man filmy, protože ty jsou taky skvělé. (Sice u Amazing Spider-Man je to dost diskutabilní, ale názor nechám na každém ) Za mě si tento film zaslouží hodnocení 9-10/10. ()

Kritickej

7/10 Takhle má vypadat správný blockbuster. Skvěle pobaví i ve chvílích, kdy není plný akce, dokáže přihodit i závažnější témata, ale pořád se drží v lehkém popíkovém duchu. Propojení se staršími filmy byl vynikající nápad. ()

horrormaker

Symbolizmus, druhy vyznam, predsudky, mozno zlost. Je tu tolko veci, ktore su zname a preto su aj take, ake su.  Za mna mozem len konstatovat, ze aj keby som nebol na spravnej strane, citim sa v tej spravnej. Je to moj svet, ktory mi vyhovel. ()

Martin.Proko

Paralelní světy byly vrženy... ....většina lidí se po konci Anger nechytá , What If a Agent of Shield  a podobně neznají. Komix už vůbec ne...  ...hezká jízda na vlně různý vesmírů... ...hezky řemeslně zpracované... rozhodně tohle by neměl být první film pro ty který to ještě nesledovali nebudou vědět o co jde... ... podle mě  velice dobré a po dvojce to zvedá. ()

13Maty13

"Kdo nic moc nečeká, pak nemůžete být zklamaný."     /// Tohle je sen každého fanouška postavy Spider-Man. Nabitý parádní akcí, nostalgií a nezapomenutelnými momenty. Všichni byli úžasný! Konec mě vždycky dojme. Nemůžu se dočkat, až znovu uvidím Petera a MJ. Když jsem to viděl poprvé v kině, tak jsem se musel držet, abych neodletěl z sedačky. Všem, co se na tom podíleli, děkuju!   / Hodnocení: 9,5/10. ()

pichta

Klasika - predimenzovana Marvelkovka. Bolo tam všetko, ale že úplne všetko. Mega akcia, veľkolepý suboj, final fight, vyhra rozumu nad egom, láska, gradacia, super zaporaci a dalsi 2 pavuči muži. No a hlavne tvrdohlavosť a hlupost Petra Parkera ()

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

01.05.2023

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

16.02.2023

Všude kam se podíváte, najdete momentálně na stranu marvelovek jenom samou kritiku. V tuhle chvíli není pochyb o tom, že slavná komiksová franšíza zažívá krizi způsobenou záplavou nových filmů a… (viac)