Bez milosti zabíjela v Tokiu, ale při poslední misi jí podstrčili jed. Teď má necelých 24 hodin na to, aby zjistila, kdo si objednal její smrt, a pomstila se. (Netflix)

Wargoo

Poňať to sexisticky, poviem že vďaka sexy Mare E. W. dávam 2 hviezdy, inak je to kokocina jak blázen ! To čo znesie táto "hrdinka", za to by sa nemusel hanbiť ani Rocky, John Wick a Jackie Chan naraz. Unreal Tláchol ! 2* za M.E.W     39,102% ()

helloween93

Od Kate jsem toho moc nečekal, ale o to větší zábava to byla. Jde o další z řady female akčních filmů, kde hlavní hrdinka ve stylu Johna Wicka likviduje desítky protivníky všemi dostupnými prostředky. Nejvíc se mi líbila chemie mezi Kate a tou mladou Japonkou, avšak základem těchto filmů je akce a její provedení. Choreografie soubojů je na vysoké úrovni, k tomu neokoukané prostředí nablýskaného nočního Tokya a sympatický casting v čele s Mary Elizabeth Winstead. S ní vždycky vidím film jednou za 5 let a pokaždé je to pecka, naposledy to byla Ulice Cloverfield. Ten příběh je asi největší slabina filmu Kate, protože je od začátku jasné, kdo je skrytý záporák. Slušná Netflixovka. ()

Voj.ta

Takovej John Wick se šťávou v hlavní roli. Za mě super akčňák, kterej měl spád a bavil mě od začátku do konce. Moc nechápu, že to má pod 60 %. ()

bararich8

Skvělá stylovka ve stylovém městě. Mary hraje skvěle a Woody samozřejmě taky. Akce je pěkně brutální a krvavá. Místy to má pěkné cool momenty. Příběh není vůbec nic nového, ale je dobře namíchaný s dobrými kulisami včetně japonského soundtracku. Moc příjemné překvapení, tohle vždycky potěší. Lepší 4* ()

Kingjiri

Akční béčkárna ve stylu osmdesátek, ve který neni o akci nouze a krve se tvůrci fakt nebáli. Příběh je hodně jednoduchej a vlastně vůbec ničim nepřekvapí, ale ke zvolenýmu konceptu svojí přímočarostí sedne jako hrnec na prdel. K úplný spokojenosti mi chyběly nějaký úderný hlášky, občas mě iritovala ta otravná malá japonka a přebarvičkovaný kulisy Tokia nebyly uplně muj styl. Třetí hvězda za místama oldschoolovej feeling, Woodyho Harrelsona a dostatek akce. ()

Torgal

Neobjavná akčná jednohubka, ktorá mala problém udržať moju pozornosť. A to aj napriek tomu, že tu hrá moja obľúbená Mary Elisabeth Winstead a akcie je dosť, pričom nie je natočená vôbec zle. Čo sa deje medzi akčnými scénami ale nie je príliš zaujímavé, príbeh je predvídateľný až hanba a scenár nemá kvalitou ďaleko k Seagalovým flákom. Výsledok tak dosť pripomína generické bessonovky, čo stačí tak na slabšie tri hviezdy. 5+/10 ()

aR3Zz

Divoká jízda. Zápletka neoriginální, pouze místo tuctového naštvaného exmariňáka tady pobíhá hitmanka. Jak to celé dopadne jsme věděli od začátku, bohužel však i průměrný divák v polovině odhadne pointu. A zůstane tak jen otázka "jak" se do cíle prostřílí. Tuctová akce, nenadchne ani (moc) neurazí. 60% ()

rublik05

Příjemná akční jednohubka, která nabídne drsnou a krvavou mstu, tentokrát v podání Mary Elizabeth Winstead, která mě osobně sice moc nepřesvědčila, ale musím uznat, že role jí docela šla, její akční scény nejsou vůbec špatné, což platí o většině soubojů či přestřelek, že jsou solidně natočené a provedené. Příběh není nikterak složitý, má však solidní tempo, velká škoda trochu odfláknutého závěru. Akce mohlo být také o trochu více, brutality a krve taktéž. Líbilo se mi příjemné japonské prostředí, které pomáhá utvářet fajn atmosféru. Obyčejný, lehce nadprůměrný akčňák, který Netflixu rozhodně ostudu neudělá. 6/10. ()

Likan7

Cedric Nicolas-Troyan není dobrý režisér. Pokračování Sněhurky zbabral a Kate není průser jen díky solidní choreografii a Winstead v hlavní roli. Ta holka je fajn skoro ve všech žánrech a role vražedkyně jsem jí v pohodě věřil. Akce jakoby vypadala od Wicka a skoro bych čekal, že se někde s Johnem pozdraví, škoda, bylo by to dobrý mrknutí na diváka. Ale jinak pokud dáme pryč pár solidních bitek, dostaneme příšerně nudný příběh, blbý postavy (mimo MEW) a zoufale nevyužitýho Harrelsona, kolem kterého se točí posledních 20 minut a potápí film totálně ke dnu. Těch několik přestřelek, solidní kameru a kontaktní akci jsem si celkem užil, ale zbytek je děs. ()

E lan

Vcelku povedený akční film jak ze staré školy. Super hlavní hrdinka v hlavní roli, krátký čas zbývající v jejím životě a docela docela atraktivní Japonské prostředí. Woody nepřekvapivý padouch, ale jinak vše tak jak na akční odpočinkovku má být ()

Maximilianus

Jane Wick ide pomstiť svoju vlastnú smrť. Nejde o výkvet kinematografie,  ale aj tak sa jedná a celkom slušnú akčnú jednohubku s priamym dejom,  mne sympatickou hlavnou zabijačkou, a občas aj nejakým tým prekvapením. 6,2/10 ()

Psycho.R

Tohle jsou poctivé tři hvězdy. Tak nějak jsem byl na hraně 70%. Klasický problém zní - Netflix. Hodina a čtvrt hodně slušný jízdy, ale následující hodinka, jako by se resetovala a je tam navíc. Tohle si Netflix neumí ohlídat. Možná kdyby to točil někdo jako třeba Dominik West, tak se toho vyvaruje. Elizabeth je tu, ale výborná. PS. Trošku mi kazilo dojem, že u ARS by Kate ani nevstala z postele, ale to je můj problém. ()