Daemon a Mořský had bojují s krmičem krabů. Říše slaví Aegonovy druhé jmeniny. Rhaenyra čelí vyhlídce na sňatek. (HBO Max)

AndrewNewman

Akcia na konci skutočne úžasná. A Daemon si s nami robí čo chce a napriek tomu mu všetci fandíme. Na počudovanie to je možno ešte väčší hajzel, ako bola Cersei. Zrejme v tom viazne charizma Matta Smitha. Celkovo je to ale najsympatickejšia záporná postava v doterajšom príbehu. ()

Ironhead

Ta "bitva" na konci byla zase tak strašlivě špatná, ach jo... čistě na efekt, aby bylo jen vidět, že princ je neprůstřelný hero. Navíc jako ten mladej dredovatej týpek, řek asi dvě věty, ale za mě nejhorší herec, co sem snad kdy viděl, i na komparzistu to bylo špatný :oD Divný digitální jeleny už ani nebudu zmiňovat. Všichni kdo jsou z tohohle nadšení, tak jim to přeju, ale prostě to tam není a obávám se že ani nikdy nebude. Je to celé trochu jak laciná parodie na GoT, především hereckým obsazením a scénářem. Sečtělosti a chytrosti intrik, scénáře a dialogů obecně prvních několika řad GoT, tohle zatím nesahá ani po kotníky. ()

Illithune

Seriál se konečně tak nějak rozjíždí a já dávám této epizodě hodně solidní tři hvězdy oproti E1. Doufejme, že vše bude gradovat a příběh bude mít solidní základy, zápletky a dialogy. Potenciál tam je, ačkoliv pochybuji, že se toto dílo vyrovná prvním čtyřem sériím GOT. ()

swenyx

Hmm, nevím proč, ale i když tu bylo zatím nejvíce akce, tak mě to kupodivu bavilo nejméně. Mám  problém se zžít se všemi postavami, nejen že si u většiny nepamatuju ani jméno, ale ani mě vlastně nějak nezajímají. Doufám, že se to v dalších dílech zlepší. ()

Sopholojong

Dalsi "pobrezny" prolog s "dracikom" a skvelou hudbou... a jump, sme o dva roky dalej. "Let me introduce myself, princess... Jason Lannister!" a hned sa to pozera lepsie. Medzitym sa polo-intriguje, kral sa vyberie na "Name Day" lov, dvojrocneho uz zenia s teenagerskou princeznou, kral sa ozerie, zdochne diviak, jelen zdochne (chudacisko! - zatial najdrsnejsia scena)... Nuz a potom pride zaverecne "Statocne srdce" s dracou podporou a ja nemam preco nedat plnu palku. ()

MegaBite

Zbytečně moc omáčky. Něco takového bych čekal v prvním, maximálně druhém díle, kde se divák seznamuje s prostředím a s postavami. Za zajímavou považuji až poslední čtvrtinu, jinak nuda. ()

NinaWil

Už mě to začíná dost nudit. Už třetí díl se tam furt jenom žvaní a žvaní a žvaní. Akce bývá tak pár minut z celého dílu. Jestli i čtvrtý díl bude jen o kecání začnu dávat odpady... Jinak zatím to zní jako velký boom pro nic. ()

jerisno

No vida, Daemon je nejenom sadistický magor a křivák (jednou rukou mávat bílým hadrem a druhou zákeřně zaútočit, to má k rytířství hodně daleko), ale i druhý Kostěj nesmrtelný, který proběhne bojištěm a deštěm šípů jako Zátopek, až jsem se bál, že nakonec zvedne paže a bude slavit přetržení cílové pásky. Asi nějaký energetický štít, nebo snad ochranné silové pole? A když už je konečně zasažen (opravdu jsem si to přál), tak si ještě jde, asi jako bonus za vítězství, useknout půlku nepřátelského náčelníka. Zranění zapomenuta. Vím, jde o fantasy seriál, zázraky na počkání, ale všeho s mírou, prosím! V hereckém obsazení je u tohoto  (i minulého) dílu tvrdohlavě uváděna Emma D´Arcy a Olivia Cooke, ač se stále setkáváme s Milly Alcock a Emily Carey. To je velmi neprofesionální.  Během dílu jsem to viděl na hodně slušné 3 hvězdy, ale za ten "gerojský" konec jde nekompromisně jedna dolů. ()

Mukade

Nie dobré znamenie keď mám často nutkanie preklikávať dopredu, ten seriál "začína" byť jednou veľkou nudou a ďalším sklamaním........................ Kráľ sa mení na starého nervózneho páprdu lol......................... Zdá sa že najlepšie je byť terroristickým kráľom - robiť si po svojom a beat the shit out of everybody........................ bláznivé prasa lol.........................Dúfam že pána "ruku" niekto do konca seriálu niekto znesie zo sveta, pije mi krv, permanentne............................... Záverečný súboj s vodcom pirátov bol naprosto "úžasný" lol ()

gonzo

Tempem to připomíná Better Call Saul, s čímž jsem v pohodě. Příběh se soustředí na pár postav, nemá to (zatím) takový scope, jako GoT. Není to kopírka slavného předchůdce (až na main theme) a já jsem za to rád. Mám rád tu melancholii a skvělé herce. ()

Jejma

Celý díl byl jen předehrou pro jeho vyvrcholení. Kde jsme konečně viděli použití létajících ještěrek k jinému důvodu, než jen k imaginárnímu poměřování pipíků. Nejděsivější věcí na bitevním poli však nebyli draci, ale Matt Smith který asi zapomněl v čem hraje a ve stylu jeho posledního filmu šel pít krev nepřátel. Všichni krvemilové jásají.  Celkové hodnocení 85%  ()

David.S

Zatím jen tuctový děj telenovely, kde už se třetí díl řeší, kdo bude následovníkem. Zajímavých je vždy jen pár minut z epizody, scény, které mají šokovat atd. Trabant vedle mercedesu The Rings of Power. ()

veruna.b

Seriál o rodu s drakama bez draků :D aneb, jak je možný, že v GOT se jim podařilo, že se všichni zamilovali do draků a jejich mamči a tady jsou vám draci u perdele ?? nebo Targaryani neměli žádný vztah ke svým drakům? pardon, ale je to fantasy ne? :) první díl husina, druhý nuda a třetí mě teda bohužel taky ze židle nezvedl. Na celém seriálu se mi líbí pouze postava Daemona a toho sexy kings guarda, co ho nabral divočák do rozkroku. Ti dva kdyby jezdili polovinu času na dobře vymodelovanejch dracích a křičeli dracarys, tak jsem spokojená :DD doufám, že starší verze "Rheadoprčicpořádnevímjaksetopíšenyry" bude charismatičtější, tahle kopie Dany mě nebaví :( i když v prvním díle husina :D hlavně hned ten začátek, kdy letí na svým dráčkovi a člověk si protírá oko, jestli to náhodou není Drogonek s mamčou :D tak snad ty další díly chytí a zaháčkujou.. i tak jsem ráda, že to natočili!!! dávám tři hvězdy. ()

Máraˇ5ˇ

Po dvou velmi dobrých dílech přišla teda totální nuda. Zatím mají díly hodně přepálenou stopáž... Hra o trůny díky 50minutovým dílům odsýpala, tady má všechno přes hodinu. Navíc velká škoda, SPOILERY, že takhle rychle zabili Krmiče krabů. Tahle postava mohla mít slušný potenciál padoucha. A bohužel třeba Daemonův běh přes bitevní pole se hodně vymyká Hře o trůny, u níž právě bylo kouzlo toho, že bitvy a boje byly hodně reálné. Tady dokázal po cestě zabít dvacet vojáků a ještě k tomu se vyhnout stovce šípů. No, na další díl už prostě nepůjde tak nahypovanej. ()