Helena Lylová (Virginia Madsen) se smála, když od svého spolužáka slyšela hrůzný příběh o Candymanovi, vraždícím monstru s hákem místo ruky. Nevěřila ani tehdy, když tajně navštívila místo, kde se odehrála brutální vražda. Candyman ji o své existenci však brzo přesvědčil, když rozpoutal peklo plné zohavených mrtvol. Protože však policie na duchy nevěří, podezřelou se pro ně stává Helena. A jenom jediný člověk ji může očistit. Candyman. (Bonton Home Video)

RichB972

Průměrný horor, vizuálně spadající s klidem do 80.let, který vytahuje pronikavá hudba od Philipa Glasse. 60%   SkyShowtime, HD, původní znění s titulky ()

Vital

Tony Todd,a vlastně ani žádné mrtvoly nejsou v první polovině žádné,ale o napětí a strach se postará bezvadná hudba a ghetto plné grafitů,špíny a temných stínů, na mě působilo snad ještě hůř,než obávaný Candyman,vskutku zajímavý snímek s krásnou Virginou a moc pěkným koncem. ()

morbido

Candyman je precenovaný o tom žiadna.Kult nekult je to nudný podpriemerný horror ktorý ma absolutne nezaujal ničím...Nechápem ako môže niekto napísať že má dobrú atmosféru, podla mna tam žiadna nebola.Tony Todd pre mna zostane navždy Ben z Night Of The Living Dead a vlastne tá * je iba zaňho.Budem sa robiť že som candymana nikdy nevidel. ()

Jurcekk

Som si bol istý, že pozerám horor z čias The New York Ripper. Tak blahosklonne som na to hľadel. Na devädesiate roky je to slabé. Veď to už bol na svete Mlčanie Jahniat ()

Agnostik

Starý dobrý Candyman.Co dodat,v mládí mě film děsil ale po letech již tolik nenaleká i když..??Dobrý horor,který ve své době a vlastně i dnes/i když působí trochu pohádkově až romanticky/ zapusobil svým originálním strašlivým příběhem o muži z hákem který páře své oběti velmi nadčasově.Klasický hororový hit 90-tých let! Asi se znovu před zrcadlem začnu bát.. ()

Baroque

svojský horror v netradičnom prostredí, nemrhá sa efektmi, fajn hudba, pôvabná Virginia Madsen (až na to jej permanentné cigaretkovanie), obligátny blázninec, akurátna dávka nedôvery v nevinu, čas si plynie práve tak, ako sa patrí. neurazí. na štyri som to vytiahol tak akurát s maximálnou dávkou mojej zhovievavosti. mimochodom, bacha na zrkadlá. candyman vás môže mať tým najnevhodnejším spôsobom na háku. medík nie je vždy tak zdravý, ako sa hovorí. a pomsta býva niekedy sladšia, ako med. ()

uprchlice

"Candyman" je opravdu sladký muž, jelikož se role zmocnil čokoládově sladký Tony Todd. Musím ho takto nazvat, protože ten herec je zkrátka neodolatelný ať už hraje jakoukoliv roli. Já ho mám zkrátka hodně ráda, protože je to dobrý herec a také dobře vypadá ;-) Jsem z něj unešená! Je boží! :-D Film "Candyman" je také boží. Boží v tom smyslu, že má divákovi, co nabídnout. Skvělou hudbu od Philipa Glasse, která pohladí duši a uklidní. Zkrátka je velice příjemná na uši ;-) Dále nabídne skvělé herce. Po Tonym Toddovi to také skvělé zahrála milá blondýnka Virginia Madsen, která byla ve své roli opravdu přesvědčivá a role jí velice padla. Co dále "Candyman" nabídne? Skvělý příběh o městské legendě po které pátrá studentka Helen. Legendy ve filmu jsou vždy zajímavé a vždy diváka tak trochu přilákají, aby jí kus "ochutnaly". Byli byste tak odvážní a řekli "Candyman" 5x před zrcadlem? Je to o odvaze. O hodně velké odvaze. Odvaze, zda máme legendě uvěřit, či nikoli. Závěrem filmu nás nečeká žádný happyend, ale je jasné, že se možná schyluje ke zrození Candywoman... ;-) ()

Mark1983

Po delší době jsem to zhlédl a musím konstatovat, že jsem změnil názor. To, co pro mě dřív bylo na jedno kouknutí, je dneska pro mě koukatelný horor. Zajímavé, vkus se mění. ()

Lukkyn

Ležím tahle v nemocnici a na o2tv mi vyběhne v nabídce nejlepší filmy , že dávají na Barandově Candymana. No doprdele řeknu si horor na Barandově:-)ale tenhle kousek mi unikal a musím říct, že jsem byl nadšen. Samozřejmě trikově to není dechberoucí , ale tu atmosféru by mohla Candymenovi závidět spousta rádoby hororů. Prostředí je také zajímavé a celé to dokresluje výborná hudba. No tak schválně Candyman, Candyman, Candyman, Candyman , Candy.......... ()

soukyd33

Až vlastně ke konci se dozvíte celou pravdu. Příběh dokáže pěkně zamotat hlavu. Poznámka: Příběh má otevřený konec. Poznámka: Vraždy jsou dobře vymyšlené. Hvězdiček 4 ()

Stepalius

Od hororových filmů, co jsem kdy viděl, tak tenhle se lišil. Na rozdíl od filmů jako je například Halloween a Pátek třináctého. Podle mě je hloupé stále pokračovat. Tři díly bohatě stačí. ()

ondyGAMESTV

Příběh [7/10] | Scénář [8/10] Ikonický, hodně atmosférický ponurý horor, který sice trpí na ne tak dobrý příběh, ale zajímavý koncept odepřít nemohu. Stejně tak musím zmínit skvělou ikonickou, atmosférickou, strašidelnou hudbu, která patří k těm nejlepším, co v hororu kdy byly 🐝 70% ()