Candyman 3: Deň smrti

• Česko Candyman 3: Den smrti (viac)
všetky plagáty

V Los Angeles se právě otevřela nová výstava, kterou má na starost atraktivní Caroline McKeever a Miguel Velasco. Jsou tu vystaveny obrazy zesnulého Daniela Robitaillea, přezdívaného Candyman. Smetánka obdivuje jeho obrazy a z tajemné legendy si nic nedělají. Přesvědčí Caroline, ať pětkrát po sobě zopakuje do zrcadla jeho jméno. Nic se v tu chvíli nestane a všichni jsou přesvědčeni, že jde jen o povídačku. Jenže to se šeredně spletli, protože Candyman vyslyšel volání a již spřádá plány na další řádění. Brzy začnou první vraždy a hlavní podezřelou se stává samotná Caroline, protože policie si myslí, že se tím snaží oživit neexistující legendu. (SOLOM.)

Karamanlis

Candyman tentokrát ohrozuje zopár rozrušených playboyáckych prsatíc a prihriato pôsobiacich umelcov, čo je pre neho a jeho hák ľahko stráviteľné sústo...Tretie pokračovanie slasheru o desivom prízraku utýraného Daniela Robitaillea už nemá diváka čím prekvapiť, stále však ide o pozerateľnú záležitosť, zachovávajúcu si istú kvalitu. Trochu ma udivili retrospektívne scény, v ktorých Tony Todd podľa scenára predstavuje v tej dobe mladučkého černošského maliara, prežívajúceho svoj milostný románik s belošskou dievčinou, ktoré však vzhľadom k tomu, že Tony mal v tej dobe už 45 rokov nepôsobia príliš presvedčivo... ()

matestlust

Že měl ten Tony tohle za potřebu...dokonce i jako ko-producent. Trapné pokračování jinak docela povedené ,,série". Kýbl nudy s abnormálně nesympatickou hlavní postavoux s velikou absencí nějaké kloudné akce a s nulovou atmosférou. Jen ten TT to tak trochu zachraňuje z totální žumpy...ale opravdu jen trochu. ()

oLí

Já Vám říkám, byl to Candyman ! Candyman neexistuje prober se. Koukej, Candyman, Candyman, Candyman, Candyman, Candyman.. vidíš ? Bzzzzz..Bzzz.. říz, šplecht, střík, bléé... Toto druhé pokračování s sebou nenese nic nového a s dobrým horrorem v podobě originálu též nemá příliš společného. Jakous takous pachuť atmosféry po celkem důstojném druhém díle se tu ale ještě vytvořit podařilo a hlavně jako Candyman je tu opět Tony Todd a ne třeba Ice Cube. Mnoho horrorových sérií končí hůře ( Hellraiser či Amityville ), ale na třetí díl to přecijen mohlo být lepší, potenciál by tu ještě byl, dobré nápady bohužel ne. [4/10 listopad 2010] ()

Gilmour93

Medová ikona se přesunula z New Orleans na západ do smogem zalitého L.A. a bez Glasse, tvůrčí invence a zbytků tajemna definitivně dobzučela. Poslední půlhodina byla scénáristy připravené peklo dělající z diváka trubce a nepomohl ani tradičně nestabilní hajzl Wade Williams, ani snaha dostat tam nahotu a nádech erotična. Apropo, playmate a hérečka z Baywatch v hlavní roli se zjevně ocitla v jiném druhu filmu, protože často vypadala, že se opravdu odevzdá a Candymanovi vykouří úl. Na čtverku, kdy měli přesunout franšízu na dívčí kolej v Nové Anglii, už naštěstí nedošlo. Buď proto, že včely nemají rády zimu, a nebo tvůrci tušili další direct-to-video sequel.. ()

Terva

SWEETS TO THE SWEET. Tragický osud a vznik Candymana - Uřízli mu ruku, polili ho medem, ubodali ho včely - to je jeho osud a minulost. Ale on se vrátil. I přes nezdary je zase tady. V prvním díle ho dokonce upálili, ve druhém díle se rozpadl jako zrcadlo, ale stále se vrací. Jeho pomsta ještě není ukončena. CITÁT - Smrt je jen začátek.......... Candymana opět hraje Tony Todd, má dokonce i produkci a hudbu už nedělá Philip Glass, ale Adam Gorgoni. Toto je pokračování předcházejícího příběhu. Díl první nemá návaznou linii a Helen Lyle je ukončena hned po svém vzniku. Možná je to škoda. Tak si tedy musíme vystačit s tím, co je. Pra, pra pravnučka Daniela Robitaila Candymana ( Tony Todd ) Caroline McKeeverová ( Donna D'Errico ) uspořádá výstavu obrazů. které nakresli Daniel ještě před tím, než se stal Candymanem. Nutno dodat, že Carolina je kozatá, sexy blondýna v elastických kraťasech. Příběh samotná moc nezaujme a tak nastoupilo lákadlo pro mužské diváky. CITÁT - Sladkému, sladké.......... Je to příběh bez napětí, chvilkami jsem se i nudil. Dokonce i hudební doprovod docela klesnul. Ten příběh už tak nezaujme, jako první dva předešlé. Ale stejně, zeptám se vás - kdo se postaví před zrcadlo a řekne pětkrát Candyman ? Já ne. Stejně jako dva předešlé snímky i tento poukazuje na rasovou nenávist. ()

• Predstaviteľ titulného zlosyna Tony Todd priznal, že ho druhé pokračovanie série veľmi nebavilo a je mu jedno, či sa naň vôbec niekto pozerá. (BlackTom)