V tomto animovaném příběhu o začátcích Santa Clause naváže mladý pošťák nepravděpodobné přátelství se samotářským výrobcem hraček. (Netflix)

Royaldell

I’m not crying, you are. Tak krásnou pohádku jsem fakt dlouho neviděla. Ten příběh je taaak úžasnej a i když jsem si prvních minuty nebyla jistá, jestli to bude animák pro mě, tak mi to vzalo dech a těším se na další Vánoce už jenom kvůli tomu, že si to zase pustím! ()

orangee

Vánočně nevánoční fantasy příběh o pratelství, který vám vyloudí úsměv na tváři. Vtipné scénky a rozhovory, Santa Klaus z jiného úhlu pohledu a dva válečné zaslepené klany určují naprosto krutou zábavu pro celou rodinu. Ostré rysy kreslených postav jsou plnohodnotnou částí, kterou film diváka zaujme. ()

Little_Sawy

Uznám, že mě polovička slušně natahovala, než jsem sama zjistila, že se jedná o Santa Clause. Jelibo o jeho začátcích, zvláštne je to, že tady měl parťáka, todýž otravnýho někdy že bych ho asi uškřtila, ale tá dvojka k sebe skvělě zapadně. Dojemné, zasněžené, takže jsem smrkala asi při každej dojímavéj scénke, ale tady se tvůrci zatraceně vyštávili aby předvedli takhle bravůrny animovanej kousek. ()

Jaroslaw

10/10 Nejkrásnější vánoční snímek,který jsem v životě viděl,tahle vánoční klasika se nikdy neomrzí,klobouk dolů a kdo neviděl,měl by hned napravit. ()

Lupas888

Pro mě překvapení roku.  Nikdy jsem nebyl největší milovník vánočních filmů a  mám opravdu úzký seznam,který vždy opakuju, ale vyloženě moc nových věcí nevyhledávám. Dal jsem ale šanci tomuhle filmu,jelikož jsem slyšel skvělé recenze a náhodou jsem měl opravdu dobrou náladu na nějaký příjemný animák. Co ale přišlo jsem nečekal. Naprosto krásný, silný film plný  úplně všeho od vánočního filmu chcete. Naprosto skvělá animace, silný příběh, ale hlavně ty emoce, které film vyvolává. Horská dráha, jinak se to říct nedá. Nejednou mi ukápla slza. Neskutečný film, který si budu pouštět opakovaně. Ten film je tak moc skvělý, nedokážu to pořádně ani popsat. Společně s Pelíšky od teď můj nejoblíbenější vánoční film. ()

artlover

Dávno som si žiadnu novú rozprávku takto neužila. Jednoduchý príbeh, ktorý má všetko - od lenivosti, nenávisti, bojov, premeny a tvrdej práce až k láske a Vianociam. Po vizuálnej stránke je to nádhera, nič zbytočne prehnané.Určite si pozriem znova. ()

KT_2011

To jsem nečekal. Velmi dobrý, nápaditý scénář. Vynikající animace. Vymazlené na úroveň starýcy animáků, kdy byl vtip a nápad skoro v každém záběru. Trvalo mi 20 minut, než jsem se do toho dostal, ale stálo to za to :) ()

Bertramm

Nejlepší klasický western natočil Ital Sergio Leone a nejlepší klasický Vánoční, animovaný film o Santa Clausovi natočil Sergio Pablos. FELIZ NAVIDAD.🤘😆 ()

Oup

Origin Santu v rozprávkovom podaní, aké musí každý človek narodení pred 1990 musí oceniť. Druhý text - každý kto má aspoň trochu kritický pohľad na konzum a vplyv mainstreamu na tradície, poprípade slušnosť bohatých, musí byť naprosto odje..ný z tejto rozprávky poukazujúcej na silu lásky. Neviem presne koľko krát som sa pri tejto rozprávke rozplakal, ale bolo toho požehnane, som rád, že som to pozeral sám. ()

majorzeman13

"Milé" ,"Dojemné","Zábavné", "Vtipné",Originální".Velice milá,příjemná,pohodová vánoční animovaná pohádka,která se "možná"stane klasikou. Rozhodně Smeeresburg vládne ! Už vím co stane mou každoroční vánoční záležitostí ? Přesně tak Klaus ! Ta animace je prostě oldschoolová paráda. Vřele doporučuji ! WOW ! ()

PF 2020

PF 2020