Hutch (Bob Odenkirk) je unavený chlapík stredného veku, ktorého život sa scvrkol na otravné každodenné rituály prekladané manželkiným pohŕdaním a pubertálnymi výlevmi vlastných detí. Keď do ich domu vniknú dvaja zlodeji, nechá ich beztrestne kradnúť a prizerá sa nečinne, ako tresnu jeho syna. On sa obhajuje tým, že nechcel hrotiť nebezpečnú situáciu, ale všetci v jeho okolí ho majú za zbabelca. Hutch si pôvodne myslel, že to ustojí, ale keď sa ocitne medzi cestujúcimi, ktorých v nočnom autobuse obťažuje banda grázlov, vybuchne v ňom nahromadená zlosť. A nie je jej málo. Než sa usadil, živil sa Hutch tým, že s pomocou násilia riešil problémy, na ktoré si nikto iný netrúfal a absolvoval kvôli tomu veľmi špeciálny tréning. Krvavá výchovná lekcia v autobuse spustí lavínu udalostí, ktoré Hutcha preveria viac, ako čokoľvek doteraz prežil. Tento pán Nikto má ale poriadne tuhý korienok. A tajný trezor plný zbraní. (Cinemart SK)

Accuphose

Na první dobrou? Je to mix Komanda, Johna Wicka a posledního Ramba? (to ještě není jisté) z Mexika. A zhruba na úrovni postradatelnejch.... Nemá smysl ten film nějak moc řešit, nicméně jsem si řekl, bylo by to horší, kdyby to natočil dneska Steven Seagal? O moc ne... sice bulharsko polská produkce by na konečném výsledku byla znát a musela by se korigovat i postava (Stevenovi narostlo bříško), nicméně je to srovnatelný. Proto nakonec nemůžu dát víc jak dvě hvězdičky, a to dávám jednu víceméně kvůli té roztomilé čičí na začátku a na konci filmu :-))) ()

vojacekr

Bylo to bez logiky, celé přepálené, ale to neva. Čirá zábava s dobrou choreografií mlátiček, která neztrácela tempo. Pravda, že první půlku jsem se nechal tahat na vařené nudli, než mi v druhé došlo, že jde o nadsázku. Mohlo se to jmenovat "Hotline Miami". ()

rengers

Pěkná akční podívaná ve stylu John Wick 3. Jednoduchý příběh se spoustou akčních scén a mrtvol a hlavním hrdinou, který zlikviduje a přežije všechno. Jelikož mám rád dobře natočené akční scény, tak jsem dal o jednu hvězdičku navíc než by si film zasloužil. ()

I.ball

Velice osvěžující! Skvělá choreografie, kamera, ale hlavně super hlavní hrdina. Samozřejmě, že příběh je značně předvídatelný, ale je okořeněný zajímavými postavami a zejména je dost vtipný. 85%. ()

bigmatko

nečakaná chuťovka s istou paralelou na johna Wicka. Nemá to síce uhladenosť a štýl Wicka ale o to viac je tam čierneho humoru a sociálny rozmer o vnútornom rozpoložení pána Nobodyho, ktorý tomu celému dodáva ľudskú tvár. Je to naozaj podarené a veľmi ma to bavilo. príbeh má myšlienku a rýchly spád so zaujímavými postavami. Gangster je zábavný protivník a Nobody si ho patrične vychutná. To že Bob nemá takú charizmu ako Keanu mi vo filme vôbec nevadilo lebo celé to vyzeralo prirodzene ako keď sa proste jedného dňa naseriete a idete len tak zlikvidovať pár ľudí ktorí Vás chcú odstrániť. Toto si zaslúži aj pokračovanie ()

bambas

John Wick je proti Hutchovi navoněnej hovňousek bez špetky nadhledu. Po dlouhý době slušnej nářez, z kterýho nejednomu ártovýmu řiťopichovi praskne žilka. ()

vinducha

Paráda , začíná to vypadat po jeho 2. režii , že  pan Bekmambetov bude mít v kolegovi Najšullerovi plnokrevného nástupce, to byla zase jízda , i když uznávám , že představiteli hlavní role B. Odenkirkovi v jeho váhové kategorii je docela těžké ty jeho schopnosti uvěřit . Ovšem to nic nemění na tom , že to je spektakulární mazec. Jak prohlásil v 1 díle pan Tau , když už konečně promluvil :  "Fofr fofr se neříká , říká se , pospěšte si ". Výborná zábava. ()

vladi3

Nieco medzi Johnom Wickom 1 a Sam doma 1 a Americkou krasou... Hutch ma charizmu nabratu z Breaking bad a bojove kusky z 87eleven... Spomienka na Navrat do buducnosti potesila... Tesim sa na mozny crossover s Wickom... Podarena akcia po dlhej dobe... ()

Andy.222

Těžce oldschoolové béčko, které nejlépe shrnuje scéna ve které hlavní hrdina s úšklebkem smaže "240 dní bez nehody". Střílení, rvačky, honičky v autech - prostě jako babiččina svíčková. Nic nového pod sluncem, prostě starý známý recept, který chutná. ()

Moonwalker

Po delší době film u kterého jsem se bavil od začátku do konce. Ano film má podobnost s Johnem Wickem čistě náhodou, ale musím že, pan Nikdo mě bavil o procento víc. Ty jeho humorné vtípky, výstupy do akce apod. jsou prostě parádní. Bob Odenkirk se toho chopil opravdu statečně a myslím si, že děj není potřeba natahovat. ()

JimWalker007

No nie je to umenie, nie je to originálne, ale je to výborný silný vývar  z Wickových kostí.  Bob Odenkirk a jeho tatko  sú jednoducho podarená dvojica. ()

jizvoun

Nebylo to špatný, člověk se u toho i zasměje a zpříjemní si odpolední dlouhou chvíli. Ale podle komentů jsem čekal mnohem větší pecku. ()

argus123

Rusák Najšuller zase ukazal Hollywoodu ako má vyzerať moderný akčňák, proste bomba, a predstaviť si to v crossoveru s Wickom, tak to by bol hotovy filmový orgazmus. ()

Bohdy67

Jestli sem si za poslední roky oblíbil nějaký žánr, tak to jsou tyhle "bezduché" mlátičky typu jeden proti všem... Raid, John Wick, Equalizer atd... Nikdo se k téhle smetánce dá určitě zařadit, byť je trochu odlehčenější i trochu Reynoldovsky komediální, ale prostě jo, tohle můžu.... 89% ()

Sidenius

Nějak nevim kam zařadit takhle zbytečný film. Asi si neodnesu totálně nic krom pár vtipných momentů a zvrhlého úsměvu Boba Odenkirka kterého jako herce prostě žeru. Umím si představit lépe utracené peníze filmového průmyslu. ()

Christopher Lloyd si zahraje v Mandalorianovi

Christopher Lloyd si zahraje v Mandalorianovi

20.03.2022

Legendární herec Christopher Lloyd (Návrat do budoucnost, Addamsova rodina) si na stará kolena řekl, že na odchod do důchodu je v 83 letech ještě brzo, a tak fanouškům (a jistě i vnoučatům) dělá… (viac)

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

30.12.2021

Bob Odenkirk zpátky na place Saula

Bob Odenkirk zpátky na place Saula

08.09.2021

Hvězda akčního snímku Nikdo a taky seriálu Volejte Saulovi Bob Odenkirk před pár týdny zkolaboval na place zmíněného spin-offu Perníkového táty. Údajně za to mohl menší infarkt, od té doby byl tak… (viac)

Akční Nikdo se dočká pokračování

Akční Nikdo se dočká pokračování

19.06.2021

…tedy nejspíš. Přestože se z akčního snímku Nikdo s Bobem Odenkirkem v hlavní roli stal relativně malý úspěšný hit (snímek vydělal 61,5 milionů dolarů, rozpočet byl přitom jen 16), režisér Ilja… (viac)