Hutch (Bob Odenkirk) je unavený chlapík stredného veku, ktorého život sa scvrkol na otravné každodenné rituály prekladané manželkiným pohŕdaním a pubertálnymi výlevmi vlastných detí. Keď do ich domu vniknú dvaja zlodeji, nechá ich beztrestne kradnúť a prizerá sa nečinne, ako tresnu jeho syna. On sa obhajuje tým, že nechcel hrotiť nebezpečnú situáciu, ale všetci v jeho okolí ho majú za zbabelca. Hutch si pôvodne myslel, že to ustojí, ale keď sa ocitne medzi cestujúcimi, ktorých v nočnom autobuse obťažuje banda grázlov, vybuchne v ňom nahromadená zlosť. A nie je jej málo. Než sa usadil, živil sa Hutch tým, že s pomocou násilia riešil problémy, na ktoré si nikto iný netrúfal a absolvoval kvôli tomu veľmi špeciálny tréning. Krvavá výchovná lekcia v autobuse spustí lavínu udalostí, ktoré Hutcha preveria viac, ako čokoľvek doteraz prežil. Tento pán Nikto má ale poriadne tuhý korienok. A tajný trezor plný zbraní. (CinemArt SK)

hony23

Hutch vypadá jako loser, který si nechá všechno líbit. Ale zdání klame... Hodně jednoduchá záležitost pro nenáročného diváka, jakoby vypadla z nějaké zapadlé VHS kazety. Akce je celkem zdařilá a brutální, nic víc ale film nepřináší. ()

Novko

Už do prvního traileru jsem věděl, že tenhle film musí být akční pecka. A díky bohu byla. Nobody dokazuje, že film, který má dobrý trailer nemusí být ve finále úplně špatný. Akční scény jsou po choreografické stránce brilantní, místama někdy "realistický". Je tu hodně vidět vzor Johna Wicka jak už z té akčni stránky, tak i samotný děj není úplně originální, což mě vůbec nevadilo. Bob Odenkirk si to strašné užívá a jsem rád, že ho můžeme vidět i v jiné poloze než komika. K tomu si přidejte parádní hudbu, energickou režii a máte jeden z nejlepších akčních filmů za posledních let. 9/10. ()

universal

Baba Jaga aneb John Wick v americko-ruském lítém boji. Trochu také Sám doma a jak nastražit pastičky na zloděje. Ne , není to stylovka, když hraje do zpomalovaček retro music. Pár nápadů oceňuji, dědu Rambo také a to je tak pro sobotní večer všechno. Nudit se nebudete, ovšem podruhé je to už nuda. 6/10 Vykrádačka a klišé snad všech dobrých filmů. ()

MrFarmer

Tak tohle byla hrozně fajnová akční řežba...Nic nového pod sluncem, někde mezi Equalizerem, John Wickem a Breaking Bad. Výběr herců byl super, kvalitní filmařina a i když je to vlastně taková odpočinková jednohubka na páteční večer, mě to hrozně bavilo a doufám, že nezůstane jen u jednoho dílu. ()

Rian_witcher

Film s kterým by v 90 letech minulého století válcoval Schwarzenegger nebo Stallone kina či videopůjčovny. V dnešní době bych to srovnal spíše s Johnem Wickem. Bob Odenkirk zaperlil a skvělá rolička pro Christophera Lloyda. Já byl spokojený :) ()

JokerBaby

REŽIA : Ilja Najšuller nar. 19.11.1983 Moskva, Rusko, Sovětský svaz a Scénář: Derek Kolstad Dátum a miesto narodenia: 1974 (vek 47 rokov), Madison, Wisconsin, USA Otec hlavného hrdinu bude taký , okatý, starý, odvážny a prefíkaný zabiják, Veľmi známy herec s filmov SPÄŤ DO BUDUCNOSTI - vedec ktorá vymyslel pre Marty McFlyja ten časový stroj s menom ,, Christopher Lloyd ,, Takže čo to tu máme za novinku všade to má samé dobré recenzie, Nuž to musí byť veľmi dobrý film. Ja so ho kukol dva krát a nenudil ma. Je dobrý a zdal sa mi krátky, len 1 a pol hodinky. Začiatok ma skoro odradil. Som netrpezlivý divák. Prvá taká lepšia akcia začala až niekde od 25 minuty a to je na mňa dosť neskoro. Keby to nemalo tie recenzie tak to nedám. Túto minutáž som prekonal a potom som nechápal čo z toho vzišlo. Hlavný hrdina mi pripomínal Denzela Washingtona s Filmu EQUALIZER 2 / 2018 / ale akcie zase film JOHNY WICK . Takže ja som z toho mal taký Koktail oboch filmov ale každý má asi iný názor. V každom prípade ak to budeme porovnávať k týmto film musí to byť dobré. A aj je. Zjavne sa Režisér a Scenárista dohodli že myšlienku týchto dvoch filmov dajú do svojho diela. Začiatok filmu začína hrozne a je to nuda chyba ktorú urobil režisér. / Stále sa tam bavia dvaja manželia o smetnom koši OMG / skoro som to vypol, preto. / Takáto dlšie trvajúca scéna môže rýchlo odradiť diváka ktorý recenzie veľmi nečíta a ani sa nemá s kým poradiť. Super akčný film. Začiatok nuda ale neskôr sa to poriadne rozbehne - ten musíte prekonať inak nebude tie chápať tie hodnotenia. ()

kockodan

Občas je potřeba někoho zrasovat do krve. A když je to banda arogantních rusáků obtěžujících cestující v autobuse, tím lépe! A jen u nich zdaleka nezůstane! Škoda, že se to díky čínským netopýrožroutům nedá vidět v kině! Ten hurónský smích celého sálu by stál za to. Odpočinkové, katarzní, uvolňující a zábavné. Žádné děti, starouškové, manželky, kočičky, či kitty cat bracelets nebyly v tomto filmu zraněny. 100% ()

PlaCzech

Iljo prosím, vem si mě! Po neskutečně originálním Hardcore Henry, natočil tenhle rus trochu tradičnější akční film. Scénář k tomu napsal ten samý člověk co všechny Johny Wicky (ne že by tenhle typ filmu ten scénář tak moc potřeboval). Všechno dobře vypadá, dobře zní, lidi při zjištění minulosti hlavní postavy správně utíkají, no zkrátka radost pohledět. Iljo, ty kluku ušatá, doufám že ti z tohohle kápne dost peněz (i když kvůli covidu pochybuju), abys mohl točit jen takovéhle filmy pořád, a netočil klipy k písničkám. Rozhodně nejvíc svěží akční film od prvního Johna Wicka. ()

p.a.douch

Jo, jo. Bez Christophera Lloyda by to bylo za silné čtyři hvězdy. On tomu přidal tu poslední. Odenkirk na sobě na starý kolena dost zamakal a čističe jsem mu věřil. Vůbec Mansellovic rodina se povedla, RZA taky dobrý.Taky mě dost potěšil Ironside, záporák mého mládí. Ilja Viktorovič Najšuller zběsilé filmy umí a nudit se u jeho filmů nestihnete. Takže za mě dobrý a škoda že nemůžu přinést producentům prachy do kina. Na tohle bych určitě šel. Vypadá to tak, že John Wick má rád pejsky a pan Mansell kočky. Jejich domácím mazlíčkům bych se určitě ráčil vyhnout. ()

Heywood

Nobody je opravdu nářez, kdy sice film koketuje až s formou počítačové hry, ale to poselství je stále v podobných filmech shodné: Nenech si nic líbit a nejlepší obrana je protiútok.Herci výborní (i v tom štěku je Michael Ironside vidět), Christopher Lloyd předvedl malý koncert ve vedlejší roli a kdo naplánoval ten soundtrack měl fakt smysl pro humor. Sice tu bylo už hafo podobných filmů, ale na tohle se dívat také ještě dá, ostatně poslední hláška "Má ten dům sklep" ukazuje, že jsme možná s "Hutchem" ještě neskončili... a proč nelétat letadlem? Protože je nutné počkat na závěrečné titulky. Povedený film. ()

Hopeman

To si takhle jednou John Wick odejde do důchodu...změní jméno ...založí rodinu...přeorientuje se na kočky....a jednoho dne se začne strašně nudit.....a všichni moc dobře víme jaké to je když se člověk xsmrti nudí...a každej čtvrtek ho navíc naserou popeláři...... (nic proti kucí já ji dávám včas) ()

Vajnlich

Ještě tak v půlce jsem chtěl dát jen 4 hvězdy, ale nakonec mě to fakt dostalo. Hlavně ta scéna v domově důchodců. Konečně odpočinkový biják. Hodí se srovnání s John Wick, ale tohle mi přišlo malinko lepší. ()

jx2004

No lepší likvidaci jistého záporáka(pomocí štítu) jsem dlouho neviděl... Jinak první, klidová, část filmu byla o něco delší, než bývá v žánru zvykem, ale určitě nenudila. Následoval velmi realistický souboj v autobuse, kde obě strany dostaly pořádně zabrat. Oproti klasickému kosení armády nepřátel to byla příjemná změna, ale klasické kosení armády nepřátel je vždy zábava a byla to zábava i v poslední třetině tohoto filmu. Snad jediná věc, která mi na filmu vadila, byl o jednu scénu natáhnutý konec(nemyslím mezititulkovou). ()

zodiak217

Tento film sa nedá nemilovať. Je tak dobre vystavaný, šokujúci a to tempo tak graduje, že nestihnete ani povedať wow, kým príde ďalšie wow. Obyčajný chlapík, otec rodiny, ktorý si zihe svoj znudený život v rodinnej firme a zrazu to príde. Odhalí svoju minulosť a nastanú problémy. Na začiatku som nechápal prečo tvorcovia uvažoval o crossover fine s John Wick, no je tam toľko spoločných čŕt a prvkov. Pan Nikto, ale naozaj pôsobí ako nikto. Kým sa do toho nepusti naplno, no s graciou a neukáže, čo je v ňom. Ani na chvíľu som sa nenudil a naozaj tak prekvapivý a dobré vystavaný akčný film som už dlho nevidel. Takto vyzerá akcia 2021. Skvelé a bravúrne, tlieskam. Naviac ako bonus oceňujem Connie Nielsen v úlohe manželky. Dúfam, že sa dočkáme aj pokračovania, lebo ocko pána Nikoho ešte nepovedal posledné slovo. Ten dlho na dôchodku nevydrží. Ak máte radi akčné filmy vrelo doporučujem. ()

Christopher Lloyd si zahraje v Mandalorianovi

Christopher Lloyd si zahraje v Mandalorianovi

20.03.2022

Legendární herec Christopher Lloyd (Návrat do budoucnost, Addamsova rodina) si na stará kolena řekl, že na odchod do důchodu je v 83 letech ještě brzo, a tak fanouškům (a jistě i vnoučatům) dělá… (viac)

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

30.12.2021

Bob Odenkirk zpátky na place Saula

Bob Odenkirk zpátky na place Saula

08.09.2021

Hvězda akčního snímku Nikdo a taky seriálu Volejte Saulovi Bob Odenkirk před pár týdny zkolaboval na place zmíněného spin-offu Perníkového táty. Údajně za to mohl menší infarkt, od té doby byl tak… (viac)

Akční Nikdo se dočká pokračování

Akční Nikdo se dočká pokračování

19.06.2021

…tedy nejspíš. Přestože se z akčního snímku Nikdo s Bobem Odenkirkem v hlavní roli stal relativně malý úspěšný hit (snímek vydělal 61,5 milionů dolarů, rozpočet byl přitom jen 16), režisér Ilja… (viac)