Aby se stala královnou, musela získat Césara. Životní osudy nejslavnější Egypťanky v americkém filmu. Nová dvoudílná verze slavného příběhu vášní, intrik a válek, které osudově zasáhly do života slavné egyptské královny Kleopatry. Její příběh začíná v roce 47 před naším letopočtem. (oficiálny text distribútora)

Juto

Je to pekný historický a predĺžený televízny film. Film pojednáva o epických životoch Cleopatry, Juliusa Caesara, Marcusa Antoniusa a Octaviusa Augusta. 6/10 ()

majo25

Veľkolepý televízny počin, ktorý si zobral na svoje bedrá neľahké bremeno. Vizuálom ho vzhľadom na televíziu zvládol, aj keď námorna bitka a efekty s ňou spojené zjavne natočená iba v štúdiu, bola čisto z radu televíznych. Dobré je aj obsadenie, aj keď v podobe Kleopatry by som si vedel predstaviť aj niekoho zvodnejšieho. Očakával som preto aspoň erotiku, historické reálie by tomu odpovedali, keď už ide o neznámu čilskú herečku, ale buď ju režisér nedokázal prehovoriť, alebo tomu neprial televízny zámer a vekové určenie. Ťažko povedať. Čo sa týka deja, ten je veľmi podobný klasike s Liz Taylorovou a v podstate mu až na obriu stopáž nie je čo vytknúť. ()

Monoxid

Hodnotím to sice očima asi desetiletého dítěte a taky s nějakým odstupem, ale MĚ se líbilo na tom filmu vážně všechno: příběh (dějepis?pch!), kostýmy, herci, prostředí, Kleopatra,...i všechno na co jsem zapoměla. ()

mandlova

Na TV film opravdu kvalitní snímek, přesto mu podle mne uškodilo, že se také jako slavnější a nepřekonaná verze s Elizabeth Taylor uchýlil k dvoudílnému zpracování. Leonor Varela je krásná Kleopatra, exotická, neokoukaná, výprava filmu je odvážná, na TV film opravdu pompézní. Celkově film neurazí ale ani výrazně nepotěší, Taylorka je holt jen jedna. ()

Kaja

Novější zpracování Kleopatry nepředčí sice starší verzi, ale určitě to dohání krásná Eleonor Valera a roztomilý Billy Zane. ()

Zagros

Televizní film Kleopatra z roku 1999 je jen slabým odvarem nejznámější verze s Elizabeth Taylorovou z roku 1963. Viděno kdysi dávno v televizi. Popravdě jsem si tuhle verzi zapamatoval jen z toho důvodu, že se mi Leonora Varela tehdy líbila více než samotná Elizabeth Taylorová. Myslím tím ale její zjev a ne herecké schopnosti. Na rozdíl od verze z roku 1963 si tohle už nikdy nezopakuji, dvě hvězdy. ()

Hopkins

Rozhodně to nebylo nic světoborného ale na produkci hallmark dobré takže si myslím že trojku by si to i mohlo zasloužit. ale pořád je pro mě best kleopatra s Taylorovou ()

Besyn

Takovéto příběhy se nedělají pro televizi,jelikož ten malý rozpočet a s tím i spojena výprava jsou zde obrovským kamenem úrazu.Takovéto příběhy mají mít obrovský rozpočet a monumentální výpravu a patří na stříbrné plátno,což asi tvůrcům vůbec nedošlo. ()

Astrebleue

Na poměry TV filmu skvělý počin.A zvlášť, když se tu plně projevují moji oblíbenci:vznešený Timothy Dalton a jiskřivý Billy Zane:-) ()

Ex_Machina

Keď sa niekto pokúša urobiť remake svetovej klasiky z roku 1963 mal by mať na to prostriedky a hercov. Jednotlivé scény nemajú tú správnu hĺbku, jednotlivé bitky sú odfláknuté a celé to pôsobí uponáhľane. Taktiež mi tu bytostne chýba slávna kobercová scéna. S originálom sa to ani nedá porovnávať, no aby som iba nehanil, tak kostýmy boli na úrovni a Leonor Varela bola ako Kleopatra naozaj krásna. ()

helrohir

Veľmi nepodarená verzia príbehu o slávnej egyptskej kráľovnej. Akože výprava je na TV film slušná, to sa musí nechať, ale celkové spracovanie, charaktery osôb a herecké výkony sú tu na veľmi nízkej úrovni. Niekoľko zaujímavých momentiek a pekná predstaviteľka Kleopatry sú aspoň miernou náplasťou na celkový pocit sklamania. ()

Dixicz

Nic moc. Na TV film slušná výprava, ale to je tak všechno. Obsazení nic moc. Dalton nepostrádá jisté charisma, ale jako Ceasar mi moc nesedl. Kleopatra abych řekl pravdu taky nic moc, takovej studenej čumák, do postele aby si s ní člověk bral radši i ohřívací láhev. A nejvíc mě dostalo, když se Kleopatře představí Markus Antonius jako „Marc Anthony“. Fakt že jo, včetně krásného amerického přízvuku! Dohromady je to celkem nudný film, ale jestli nemáte co jiného na práci, tak se to dá s přestávkami na záchod a panáka dokoukat. ()