Epizódy(50)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
-
Episode 24 (E24)
-
Episode 25 (E25)
-
Episode 26 (E26)
-
Episode 27 (E27)
-
Episode 28 (E28)
-
Episode 29 (E29)
-
Episode 30 (E30)
Hrajú
In-ah Seol
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Himssen yeoja dobongsoon (2017) (seriál)
Obchodní návrh (2022) (seriál)
Sparkling Watermelon (2023) (seriál)
Jae-young Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Neoreul gieokhae (2015) (seriál)
Beullaek (2017) (seriál)
WolSooGeumHwaMokTo (2022) (seriál)
Yoon-hee Jo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Producenti (2015) (seriál)
Naege geojitmaleul haebwa (2011) (seriál)
Park Yoon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Wangyi doen namja (2019) (seriál)
Deo paekiji (2017) (seriál)
Doktoři na dně (2024) (seriál)
Min-seok Oh
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Misaeng (2014) (seriál)
Kilmi, hilmi (2015) (seriál)
Woo-ri Jo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Děti Slunce (2016) (seriál)
Modeonpameo (2014) (seriál)
Eurachacha waikiki (2018) (seriál)
Mi-sook Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Siti hyunteo (2011) (seriál)
Chanranhan yusan (2009) (seriál)
Tři malé ženy (2022) (seriál)
Yeong-gyoo Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Kimgwajang (2017) (seriál)
Jsi taky člověk? (2018) (seriál)
Won-joong Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gyeoul yeonga (2002) (seriál)
Sangeo (2013) (seriál)
Gapdongi (2014) (seriál)
Hae-mi Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Gaeineui chwihyang (2010) (seriál)
Hakgyo 2013 (2012) (seriál)
Yeong-hee Nah
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Královna slz (2024) (seriál)
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Ajikdo gyeolhonhago shipeun yeoja (2010) (seriál)
Yong Jang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Komapseumnida (2007) (seriál)
Poolhawooseu (2004) (seriál)
Oktapbang koyangi (2003) (seriál)
Ho-eun Jin
Južná Kórea
Tae-sun Lee
Najlepšie seriály:
Hotel delluna (2019) (seriál)
Ui-hyun Ryoo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Betoben baireoseu (2008) (seriál)
Syopingwang Lui (2016) (seriál)
Daleui Ddeuneun Gang (2021) (seriál)
Chan-woo Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
One Ordinary Day (2021) (seriál)
Láska padá z nebe (2019) (seriál)
Soukromé životy (2020) (seriál)