Obchodní návrh

• Južná Kórea A Business Proposal (viac)
Južná Kórea, 2022, 12 h 2 min (Minutáž: 60–61 min)

Ha-ri se přestrojí za svoji kámošku a vyrazí místo ní na rande naslepo. Chce nápadníka odradit, ale zjistí, že je to její šéf. A ten ji navíc požádá o ruku. (Netflix)

Koral17

Áno, inštantný produkt, ako tu píšu niektorí uživatelia. Asi za to môže hlavne Netflix, ktorý sa snaží korejskú seriálovú tvorbu "normalizovať" v snahe priblížiť ju čo najširšej medzinárodnej diváckej obci.  Podľa vysokého diváckeho hodnotenia týchto seriálov sa však zdá, že sa mu to vlastne dosť darí. Zaujímavejším romantickým seriálom z nedávnej doby, teda aspoň v rámci prvých epizód, je napríklad Keuleiji Leobeu, kde sa tvorci snažia tento žáner (láska riaditeľ-sekretárka, podriadená pracovníčka) parodovať. ()

Jogi.1

Narazil jsem na Netflixu, očekával jsem nudu, nijak nesleduji filmy z Koree. Dokonce si myslím, že se mě dosud žádný moc nelíbil, rozhodně ne tak jako tento. Vtipné, romantické, možná bez větších překvapení, ale žánr romantická komendie to u mě naprosto splnilo. Tento milý seriál jsem si oblíbil a rád na něj každé pondělí (vydávání Netlixu) čekal po práci. Určitě doporučuju. ()

PanJelen

Víš, co má moje láska k tobě a tato kreditní karta společného? Obě jsou nekonečné! To by chtěla slyšet každá žena a tato pohádka se stane pro obyčejnou výzkumnou pracovnici Shin Ha-Ri, skutečností. Přestrojí se za svou kámošku a vyrazí na rande naslepo, kde čistě náhodou zjišťuje, že je to její šéf Kang Tae-Moo, který se nápadně podobá fosilnímu praptákovi Archaeopteryxovi. Chce ho odradit, tak ho pozve rovnou do hotelového pokoje (protože takhle se u nich zbavuje mužů) a myslí si, že se ho nadobro zbavila, ale on už je napoprvé beznadějně zamilován. Pozitivní a vtipná komedie plná přestrojení, nedorozumění, pořádných pitek, co umí zvednout náladu po špatném dni v práci. V druhé půli seriál už ztrácí bohužel trochu dech a jako každá pohádka hezky končí. ()

Veruska.Kuru

Tohle bylo sladké  až se mi začali málem kazit zuby. Začátek byl vtipný, směšný a zajímavý. A hlavně nechápu, jak sakra udělali s te herečky vlastně jinou osobu  bylo to hustý. Úplně dvě odlišné ženy nechápu do teď... A já úplně miluju to 3d archeopteryxe se srdíčkem atd.. Ať něco takového vymysli budu též stáž řadu na tento telefon. 😂🫣 Prostě úžasný.. Jen teda v půlce mě seriál přestal bavit, bylo to pořád to samé do kola.. A hlavně trapné. Tohle se může stát jen v seriálu.. Alias až žije korejská telenovela.. No líbilo se mi to ale je to průměrný seriál..  ()

LilinkaW

Tisíckrát odvyprávěný příběh o tom, jak se chudá dívka do boháče zamiluje a i přes veškeré překážky a nelibost rodiny si cestu k lásce najde. Příběh neurazí ani nenadchne, v podstatě nepřináší nic nového ani převratného a je plný typických klišé, které známe z každého dalšího romantického příběhu. Hlavní postavy jsou sympatické, ačkoliv je vidět, že seriál jasně táhne především Hyo-Seop Ahn, který je neskutečně charismatický a umí to dobře prodat. Je vidět, že i distribuce na Netflixu má na seriál vliv, protože se dočkáme i poměrně peprných scén, které nejsou v korejských seriálech příliš obvyklé. Celkově se jedná o veskrze oddechový seriál a to i díky stopáži, kdy jednotlivé díly nepřekračují hodinu. ()