Hra na oliheň - Série 1 (2021) (séria)

VIP (S01E07)

(epizóda)
  • Južná Kórea VIPS

Maskovaný vůdce přivítá VIP hosty a usadí je do první řady. V páté hře někteří hráči neustojí až moc velký tlak. (Netflix)

oasismanik

Aj napriek tradičným, do očí bijúcim logickým dieram, perfektne premyslená a napísaná epizoda, za mňa osobne /kúsok pred prvou/ zatiaľ najlepšia z celého seriálu, teším sa, čo ma čaká na budúce. ()

Rayen1

Vtipný je, že nejslabší článek na dílu VIP jsou právě VIP :D Kdyby nemluvili, seděli a sledovali hru, bylo by to záhadnější a víc "sinister", ale ty jejich vejžblepty to všechno slušně srazili ke dnu... ()

javlapippi

Tak nám dorazili ví-aj-pí alias oplzlí bachratí gajdžini so zlatými maskami, trošku trápne vtipkujúci o šesťdesiatdeviatke. Samotná hra je o dosť lepšia, silne eliminačné poskakovanie po sklenenom moste, ktoré neprežijú okrem iného mafián, pánbožkár a prebehlícka mrcha. Zostanú Severokórejka, defraudant a (asi) hlavný hrdina. Infiltrant nazbieral dôkazy a pokúša sa ich aj seba dostať z ostrova. Opäť dobrá epizóda, akurát vzrušujúcej zábavy chtiví boháči pôsobia skôr ako veľmi prehnané paródie na záporákov zo starých komiksov. ()

Muff

Musím hodnotit průměrně, protože zatímco předchozí hry dávaly logiku a vyhrát mohl opravdu ten nejšikovnější, tahle byla postavená úplně jinak a ve smyslu ostatních her nelogicky. Kecy o "rovných příležitostech" byly tytam. ()

uhlerado

Totálny epos, síce je to roztahane, ale nenudite sa ani minutu. Postavy vycibrene a hraju vyborne. Psychologicka kruta vojna protagonistov, ktorych osud vo svete osobnych financii polozil na kolena a boli donuteni ist hrat hru. Tu si kupuju milionari z celeho sveta. Kto bude vitaz ? ()

DexMASTER094

Jen mě tak napadlo, že by byla sranda, kdyby VIP byli výherci dalších podobných her z jiných zemí. Ze seriálu mám docela rozpačité pocity, jsem zvědav na konec... ()

Dennefil

Kostýmy, efekty, prostředí..všechno mají zmáklý. Co ale sakra měly znamenat repliky těch VIP..jak nějaký NPC ze hry, nebo nějaký výplňový postavy co prostě mají plácnout nějakou kravinu, aby aspoň něco řekly. :D ()

PsychopatXXX

Tak jsou to dementi nebo co ?! Proč dpc ne nešli po těch traverzach....?! Někoho hold sral život.  Jo a ty VIP jsou k smíchu jak můj včerejší sexuální výkon.... ()

Danken07

Prečo ju nechali nažive? Možno preto, že doktor zomrel? Ale to vysvetlenie od nej na začiatku nedáva vôbec zmysel. Tak ako vždy, tak aj v tejto epizóde sa šéf organizácie choval ako idiot. Hlavná priorita by mala byť chytenie nášho policajta, ale on sa namiesto toho rozhodol pokračovať v hre, aby VIP nič nezistili. Radšej mohol prehľadať celú budovu so všetkými strážcami. Najprv však mal prehľadať svoj apartmán. Jemu nedošlo, že ten rebrík vedie aj k jeho apartmánu? Prečo nemajú kameru v každej miestnosti? Neušetrili by tým veľa času? Nakoniec mu to došlo, až vtedy, keď videl slúchadlo položené na zlej strane? Prečo ho položil opačne? Je náš policajt stupídny? Nevie si ani zapamätať na akú stranu bolo položené slúchadlo? V momente, keď zistil, že je v jeho apartmáne mal zavolať strážcov. Prečo nezapol poplach alebo nekontaktoval sledovacie stredisko? Nakoniec len tak odišiel, ako by sa nič nedialo a nikoho nekontaktoval. Prečo to tam poriadne neprehliadol? Na mŕtve telo ma kopu času. Náš policajt mal veľké šťastie, aj keď ho vlastne mohol aj zastreliť a prezliecť sa zaňho, nie? Ich bezpečnostný systém je tak hrozný, že by to možno aj fungovalo. Už chápem odkiaľ berú peniaze, aj keď to nevysvetlili moc dobre. Bohatí ľudia sa stavia, kto prežije a určitá čiastka ide víťazovi. Zaujímalo by ma, akým spôsobom ich sledujú. Sledujú len hry, alebo aj celu, kde trávia väčšinu času? Akú bezpečnosť tu vlastne majú, keď sa náš policajt dokáže jednoducho prezliecť za čašníka? Nemali by zvýšiť ochranu, keď sú tu VIP? VIP sú najnudnejšie charaktere, a ich dialógy sú neuveriteľne trápne a otravne. Samozrejme nikde tu nemajú kamery a ani ochranku. Zabiť všetkých VIP by malo byť docela jednoduché. Prečo by vôbec zabíjali svojich podriadených, keď im ukážu svoju tvar? Nemalo by to byť naopak? Keď podriadený uvidia tvár člena VIP? Rovnosť je dôležitá v tejto sérii, ale keď vyberú hru, kde jeden z hráčov vie čo ma robiť, tak hru upravia? Prečo nevybrali inú hru kde nikto nebude mať výhodu? Najhoršia scéna je na konci, kde nechajú vybuchnúť skla po ktorých chodili. Prečo to robili? Čo by sa stalo keby tým niekoho zabili? Vypadalo to cool, ale bola to vážne retardovaná scéna, ktorá nedáva žiadny zmysel. Taktiež nechápem, prečo v tej jaskyni nechali potápačskú výstroj. Je to jediný východ, ktorým sa môže dostať von. ()

F50Ferrari

Jako do teď se to i dalo ty díly i když já z toho nějakej odvařenej rozhodně nejsem, je v tom prostě až spousta nesmyslů a nedomyšlených nelogičností. Ale tenhle díl to byl fakt nesmysl totální. Souhlas ve všem s Danken07 a to, že nikoho nenapadlo použít železné tyče, na kterých byly přidělány skla a normálně hezky v pohodě po nich přejít. To byl uplnej vrchol tej nejhorší stupidity. ()