Hra na oliheň - Série 1 (2021) (séria)

Bílý kůň (S01E08)

(epizóda)
  • Južná Kórea 프론트맨 (viac)
Thriller / Dobrodružný / Akčný / Mysteriózny / Dráma
Južná Kórea, 2021, 32 min

Před posledním kolem panuje mezi finalisty vzájemná nedůvěra a odpor. Čun-ho práskne do bot s úmyslem zveřejnit špinavá tajemství o hře. (Netflix)

Danken07

Prečo Kang Sae-Byeok nenahlásila, že je zranená? Mali by ju ošetriť, keďže to boli oni, kto ju zranil. Za jej smrť môžu čiastočne oni. Vykrvácala by tak či tak. Toto nebola žiadna rovnosť. Jedno z najhorších odhalení aké som kedy videl. Aká pointa bola v tom, že nevolal svojim blízkym, keď vedel, že jeho brat je policajt? Prečo nekontaktoval svojich blízkych? Je retardovaný? Zatiaľ je to ten najstupídnejší charakter v tejto šow. Celý dej s policajtom, by sa neodohral, keby náš záporak nebol stupídny. Nikto by na nič neprišiel. Prečo nikomu nezavolal, a prečo nezaplatil nájom? Mohol sa z toho bytu jednoducho odsťahovať a povedať svojím blízkym, že sa sťahuje kvôli práci. Prečo vo svojom byte nechal tu vizitku? Bolo to len pre šok? Scény s našimi hráčmi zachraňujú tuto epizódu. Slabé 2 hviezdy. (3/10) ()

Loki_Six

"Okay. That’s right. That’s how I got caught in all this. Because I was slow, crazy, incompetent. Just a dimwit who lives off his mother, but you’re with me in this place. Isn’t that interesting? Why is that? Ssangmun-dong’s golden child, the genius Cho Sang-woo, who went to SNU was here? Rolling around this shithole, slamming with us, simpletons, huh! Is it my fault that you’re here?" ()

Necrotongue

Osmá epizoda byla taková úspornější, no, ani není divu. Zajímavé je spíš to, že mě i přes svou úspornost bavila více než předchozí díl. Jako heterosexuál se ale cítím být tvůrci diskriminován. Nejdříve se hrály kuličky, teď přišlo to, co přišlo, a seriál je ochuzen o dvě Korejky, na které se mi hodně dobře dívalo. Navíc jsem narazil na dvě záležitosti, s nimiž nejsem úplně v pohodě. Tou první byla střelba na tlakovou láhev; já tedy chápu, že ne každá musí explodovat, ale ani tak bych na ni z metru nestřílel. Podstatnější podivností byl pro mě ale střep. Když kompletně oblečeného člověka zasáhne kus skla, jak si dokáže sundat tričko, aniž by ten střep vytáhl? To by nedal ani Houdini. Znovu jsem si tak vzpomněl na moták ve vejci. / Poučení: Pokud ti po večeři zbude stejkový nůž, jde do tuhého. Nevěř ani člověku, který ti daruje ledvinu. 4*- ()

Wiikii

Zranění Sae Byeok je takové, že tvůrci prostě chtěli aby se ve finále setkali dva kamarádi, kdy jeden se v životě zřekl emocí pro peníze a druhý by se zřekl peněz pro  šťastný život s emocemi. Kdo vyhraje? Skončí to stejně jako s bratry Hwang Jun ho(hodný) a Hwang In ho, kde přežil ten zlý? Seriál si hraje i dobře s nečekanými událostmi, tak uvidím co se nakonec stane. ()

Lenka.Vilka

Předpokládám, že kdyby předchozí hru nedohrálo tolik hráčů, tak by to na konci minulého dílu nebouchlo, a nikdo by na stole "nic nezapomněl". Viz potvrzení z minula, že rovnost je sice rovnost, ale vip se nesmí nudit, takže...proč ne? A navíc je očividný, co bude poslední hra a na tu není počet hráčů tři...A jako bonus nepovedená návštěva zoo: Neb když liška v tom kurníku najde místo slepice koně... ()

• Nůž, kterým si Frontman (Lee Byung-hun) vyndává z ramene kulku, je bezpochyby od americké značky Microtech typ Ultratech. Jedná se o tzv. OTF vystřelovací nůž. Tento nůž se v seriálu vyskytuje vícekrát. (Untentrauer)