Hra na oliheň

• Južná Kórea Ojingeo geim (viac)

Recenzie používateľa Kimkong k tomuto seriálu (10)

Série 1 (2021) (S01)

Na netflix nadprůměrný seriál. Dobře zahrané postavy. Linka s policajtem byla celkem slabá. Některé díly byly výrazně lepší než jiné ale všech devět dílů bylo zajímavých a poutavý h. Dospělejší verze jednu dobu tak populárních filmů jako Divergence a pod. ()

Červená, zelená (2021) (S01E01)

Začátek takový nudný a místy trapný. Popis gemblera který přišel o dítě a má jen dluhy. Poté skupina takto odepsaných lidí zkusí štěstí ve hře o které nic neví. Ale nakonec poznají, že tak prosté to nebude. ()

Peklo (2021) (S01E02)

Tohle byl zajímavější díl. Lidé dostali strach a jeli domů. Dostali jsme velkou porci životních příběhu několika ústředních postav. Kvůli penězům jsou všichni v háji. A raději budou riskovat život. ()

Muž s deštníkem (2021) (S01E03)

Návrat do hry. Někteří nehrají čistě a mají pomoc. Někteří tam nemají co dělat. Tvoření alianci  rovnou i zrady?  Začíná se to trochu komplikovat. ()

Drž se týmu (2021) (S01E04)

Nečekaná noční hra. Policajt pátrá. A hlavní postava v nevýhodném tymu. ()

Férový svět (2021) (S01E05)

Místo vyřazovací hry obavy o opětovný noční masakr. Odhalení obchodu s orgány a pátrání po bratrovi. ()

Kganbu (2021) (S01E06)

Hodně silná epizoda. Začátek zcela normální, ale hra samotná a způsob výběru soupeřů bylo naprosto něco nového a překvapivého. Silný emoční zážitek. ()

VIP (2021) (S01E07)

Trochu nefér hra. Schopnosti zde byly potlačeny a vše je dílo náhody. Policajt se dostává na konec. ()

Bílý kůň (2021) (S01E08)

Odhalení totožnosti koně a ukončení linky s policií. Rozepře mezi přáteli. ()

Jeden šťastný den (2021) (S01E09)

Duel a výsledek hry. Nějaký čas věnován i životu venku. Ten mě zajímal a mohlo jej být více. Taky je zde nástřel pro pokračování. ()

Překonalo Prime Video od Amazonu Netflix?

Překonalo Prime Video od Amazonu Netflix?

04.12.2022

Mezi největší streamovací služby se typicky řadí Netflix, Disney+ nebo HBO Max, často se ale zapomíná na poměrně zásadního hráče - Amazon Prime Video. Pravda, je pro to několik dobrých důvodů: jeho… (viac)

Fanoušci Marvelu pociťují únavu, tvrdí nová studie

Fanoušci Marvelu pociťují únavu, tvrdí nová studie

20.11.2022

Seriál Star Wars: The Acolyte rozšiřuje obsazení

Seriál Star Wars: The Acolyte rozšiřuje obsazení

09.11.2022

Zatímco v těchto dnech na Disney+ stále ještě bojuje o diváckou přízeň Andor, což se mu podle vesměs pozitivních reakcí diváků poměrně dobře daří, mezitím už začíná i natáčení jednoho z dalších… (viac)