Káčerovo

• Česko My z Kačerova (viac)
USA, (1987–1990), 36 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Ron Jones

Alan Young, Russi Taylor, Chuck McCann, Terence McGovern, Frank Welker, Hal Smith, Hamilton Camp, June Foray, Peter Cullen, Tress MacNeille, Kathleen Freeman (viac)

Príbehy strýka Držgroša a jeho mladých synovcov, ktoré zažívajú na cestách po celom svete. (BoncheR)

Hoomig

Další věc, na které jsme vyrůstali my odkojení devadesátými léty. Dodnes mám doma i takovou hezkou malou kuchařku receptů ze seriálu se skvosty jako Koláč paní Čvachtové nebo Sušenky Dulíka, Bubíka a Kulíka. 90% ()

PlayEasy

Dobrodružství kačerů jsou prostě animovaná a nesmrtelná klasika - tohle je určitě jeden z nejlepších animovaných seriálů vůbec. Jako malí jsme drželi palce div jsme si je neumačkali trojce hošků a strejdovi Skrblíkovi....... a Disney nebylo "out" v žádném desetiletí! ()

DarweyD

Tohle je prostě naprostá topovka, jako malej kluk, kterýmu byli zakazovány filmy jako Indiana Jones a Pán Prstenů, byl tenhle seriál vrcholem mé fantasy dobrodružné sféry, a právem, seriál vás pohltí a baví neustále. Navíc je to šílená švanda, u většiny scén Rampy McKváka se válim smíchy po zemi. ()

ostravak30

Kačeří příběhy jsou opravdu klasika. Klasa mezi klasiky. Kačeři z Kačerova, Letohrádky, Gumídci či Rychlá rota, to byly serály našeho dětství. Alespoň co se těch zahraničních týče. A všechny jsme bezmezně milovali. Kačeři mě přišli zábavní i po letech, bavily i dcerku, která chtěla pouštět "kačenky". Seriál se opírá on velké množství originálních příběhů a propracovaných postav. Jako dítě jsem odebíral časopis Kačer Donald, kde naopak prim hrál právě jmenovec časopisu společně se synovci a naopak strýček Skrblík byl upozaděn, ale též v něm byla vidět celá struktura Kačerova a autoři to měli opravdu promyšlené. Doslova celé rodokmeny. My z Kačerova pak přidali ještě bonus v podobě celé řady parodií na slavná díla ať už filmová nebo divadelní. Po letech to byla milá připomínka mého dětství a ujištění, že od Walta Disneyho už dneska takové pohodové věci nevznikají. ()

dejv01

Strejda Skrblík je masér a Mirko Musil jako dabér mu sedne, to samé se dá říci o Rampovi mluveném Karlem Heřmánkem, ovšem nesnáším díly, ve kterých vystupuje Kačka. Jinak to je samozřejmě moje srdeční záležitost a je pravda, že na todle jsem vstal opravdu vždycky (cca v roce 1994), ale dnes už nevstanu ani do školy, natož na nějaký seriál:). ()

worm14

Na tenhle seriál bych se podíval i dneska, kdyby to teda někde dávali. Je to nestárnoucí klasika a člověk si kvůli tomu vždycky v pohodě přivstal, zapnul televizi a už běžela nejlepší znělka :-) tu tu tu tu tutu rt Kačerov jak hurikán, k nám už míří, auta lejzr eroplán městem míří... Jo je to fakt nostalgie :D ()

Gottfried

Kto by zabudol na Strýka Držgroša, Donalda, alebo tri nebojácne Mladé Svište? Na tú dobu úchvatná animácia, stále nové dobrodružstvá a plno gagov, napätia a zábavy. Bez sobotného ranného Káčerova si neviem detstvo predstaviť. ()

Bratr

Jednoznačně nejlepší kousek z Dysneyovské ranní série, kterou po léta vysílala televize Nova. Kačerov je parádně dobrodružný, vtipný a výchovný současně. ()

Příběhy z Kačerova se vrací

Příběhy z Kačerova se vrací

17.12.2016

Televizní kanál Disney XD se rozhodl oživit kreslenou legendu. Příští rok se na obrazovky vrátí Příběhy z Kačerova, které se mezi lety 1987 a 1990 dočkaly přesně 100 epizod. Nová verze bude mít… (viac)