Káčerovo

• Česko My z Kačerova (viac)
USA, (1987–1990), 36 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Ron Jones

Alan Young, Russi Taylor, Chuck McCann, Terence McGovern, Frank Welker, Hal Smith, Hamilton Camp, June Foray, Peter Cullen, Tress MacNeille, Kathleen Freeman (viac)

Príbehy strýka Držgroša a jeho mladých synovcov, ktoré zažívajú na cestách po celom svete. (BoncheR)

CiPR

Pro mě jednoznačně seriál, na kterém jsem vyrůstal. Kvalitní podívaná od Disney. Vstávat v 7 ráno kvůli seriálu nebyl pro mě tenkrát problém, jen abych viděl další díl My z Kačerova. Nejvíc si pamatuji Rampu McKvak, tomu se prostě nic nevyrovnalo. Jen je škoda, že podobné věci pro děti už nejsou, škoa. 90%. ()

vito_corle

Dulík, Bubík, Kulík strejc lakomec a super pilot to jsou další oblíbení animáci. Další klasika, na které jsem vyrůstal. Strejda škrt co krauluje v penězích v titulcích je úžasný. To byly pohádky, u kterých jsem se bavil, byli srozumitelně nakreslené a skvěle nadabované. ()

troxor

Když jsem byl malý kluk, těšil jsem se na Kačery jako na Vánoce. S Gumídky to byla modla mého mládí. :) Nemilosrdná kapitalistická pijavice Strýček Skrblík a drůbeží Indiana Jones Rampa Mckvák byli mými životními idoly. Pěkně se na ně vzpomíná. A tu hlavní písničku si pamatuju doteď... ()

gombarix

Dokonalost. Rannímu dvojbloku Kačeři-Rychlá rota už se pro mě nic dalšího nevyrovnalo. V každém díle byl navíc aspoň jeden gag, který odrovnal i dospělého. "Haló, u telefonu banán. É, chci říct Ňouma." - "Já jsem rozbil víc letadel než kolik ty jsi kdy viděl." Ovšem pozor, novější díly (bez Rampy, s Fentonem, s Rampou kterého nemluví Heřmánek apod.) jsou už výrazně slabší. ()

IvcaG

Kačerov jak hurikám..... Jó dětská léta to byla doba štejda Skrblýk, Rampa, Šikula a spousta dalších postav co tento animák udělal dětskou srdeční záležirostí.. ()

J. T. Kirk

Jeden z nejlepších animovaných dětských seriálů, nejen pro děti.. Nedávno jsem si zase po dlouhé době prošel všechny díly a prostě BOMBA!!! ()

helloween93

Dnes již legendární klasika od Walta Disneyho. Strýček Skrblík a jeho synovci dnes již zkultovněli. Osobně jsem měl nejradši Rampu McKvaka a ty proradné zloděje, kteří se jmenovali Rafani. ()

Příběhy z Kačerova se vrací

Příběhy z Kačerova se vrací

17.12.2016

Televizní kanál Disney XD se rozhodl oživit kreslenou legendu. Příští rok se na obrazovky vrátí Příběhy z Kačerova, které se mezi lety 1987 a 1990 dočkaly přesně 100 epizod. Nová verze bude mít… (viac)