Káčerovo

• Česko My z Kačerova (viac)
USA, (1987–1990), 36 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Ron Jones

Alan Young, Russi Taylor, Chuck McCann, Terence McGovern, Frank Welker, Hal Smith, Hamilton Camp, June Foray, Peter Cullen, Tress MacNeille, Kathleen Freeman (viac)

Príbehy strýka Držgroša a jeho mladých synovcov, ktoré zažívajú na cestách po celom svete. (BoncheR)

jilda

Také díky výbornému dabingu jeden z těch neklepších animáků. Skrblík by si jen při skoku do pokladnice zlomil s největší pravděpodobností vaz :-) Já měl nejradši Rampu, dokázal havarovat úplně se vším ()

kluk z Na

ano ano, kvalita v tom je a dávám 5*, ale věřte, že jsem si pořídil nedávno pár dílů domů a docela mě překvapilo, že jsem se nebavil... důležitý faktor je tedy být dítětem a to už nejsem... nicméně nechávám 5* z nostalgických vzpomínek na pekelně cool Disneyovku ()

Emzet

Po Krtečkovi a před Stephenem Kingem byli Kulík, Bubík a Dulík těmi největšími hrdiny mého dětství. Stejně tak jako všechny ostatní charaktery. A myslím, že dost velkou zásluhu na tom má vedle komiksu i tento seriál... ()

Nekgro

Tak tohle byl seriál mého dětství. Úvodní znělku si pamatuju dodnes a není větší sranda, když na párty pár dospělejch lidí začne zpívat tenhle song :) ()

Hepy13

Kdo by je neznal. Strýček Skrblík se svojí pokladnicí plnou zlaťáků, ve které by si snad chtěl zaplavat každý, neustále soupeří s Hamounem o to kdo má větší majetek. Jsou tu i další nepřátelé na které si musí dávat pozor jako např. kriminální Rafani a zákeřná čarodějnice Magika von Čáry. Pak jsou tu ještě skrblíkovi synovci Dulík, Bubík a Kulík s Kačkou. Je tu i Typický komorník Johan, rázná služebná paní Čvachtová, šikovný podivín Šikula, trhlý mechanik a pilot Rampa Mckvák, jedlík Ňouma a Kačer Donald. Tolika výraznými kreslenými postavičkami se muže pochlubit málo který kreslený seriál. Tohle je ten nejlepší dárek od Disneyho a navíc je stejně starý jako já. Znělku nemusím ani vypisovat, tu zná snad každý. Zatímco o víkendu kdy celá rodina spala, já nikdy neváhal přivstat si časně ráno na každý díl. Je to kousek mého dětství a nostalgie je sakra potvora, tady nemohu jinak než dát plný počet. ()

grerar

No dobře, za některé zápletky 4*, ale jinak dost husté zvelebování jakéhosi příživníka, který je sice směšný, ale mnoho dětí s ním soucítí. Takže jenom s odřenýma ušma. ()

Indian88

Jednoznačně nejlepší animák mého dětství, na který jsem se těšíval každý víkend. Podle mě dokáže předčit a klasiku jako je Tom a Jerry. ()

RadimFišer

Toto je seriál s fenomenální nezapomenutelnou myšlenkou. Od něj pochází vše ostatní. Od něj odvozují děti hrdost, ego a to, že bychom neměli chtít moc peněz jako strýček Skblík. Jestli jsem u nějakého seriálu vůbec nepochyboval za pět hvězdiček, tak je to tento. Rychlá Rota, Pinokio a další, to vše pochází od tohoto rodinného filmu na který se chci dívat se svými dětmi, které ještě nemám. ()

Příběhy z Kačerova se vrací

Příběhy z Kačerova se vrací

17.12.2016

Televizní kanál Disney XD se rozhodl oživit kreslenou legendu. Příští rok se na obrazovky vrátí Příběhy z Kačerova, které se mezi lety 1987 a 1990 dočkaly přesně 100 epizod. Nová verze bude mít… (viac)