Káčerovo

• Česko My z Kačerova (viac)
USA, (1987–1990), 36 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Ron Jones

Alan Young, Russi Taylor, Chuck McCann, Terence McGovern, Frank Welker, Hal Smith, Hamilton Camp, June Foray, Peter Cullen, Tress MacNeille, Kathleen Freeman (viac)

Príbehy strýka Držgroša a jeho mladých synovcov, ktoré zažívajú na cestách po celom svete. (BoncheR)

Arach.No

Tohle miluju. Jeden z nejlepších animáčů. Na kačerech jsem vyrostl a dodneška na ně nedám dopustit. Skrblík byl vždycky můj velkej vzor. ()

Mauric

I přesto,že to dávali v 7 hodin ráno,tak se malý Dominik usadil k televizi a rozzářily se mu oči při znělce,kterou jsme zpívali poslední dva roky na ZŠ.Jednu dobu mi na Spartě (asi v 10ti letech) přezdívali i Kačer Donald či Mickey Mouse,protože vždy na tréninku jsem měl nové vydání Kačera Donalda a dokonce jsem kupoval i superkomiksy do každé knihovničky!!A nejoblíbenější postava seriálu?Samozřejmě Rampa McKvák a jeho dementní "uecheché..",všichni chtěli být jako Rampa. ()

Hanes88

Jo jo, na tomhle jsem prostě vyrostl. Vím, že jsem každý díl hltal plnými doušky a všechno bylo od animací až po úvodní písničku skvělé. ()

AIMÉE

Vzpomínka na dětství, kdy jsem se těšila na každičký díl tohohle dobrodružství všech těch kačen. Už jenom ta úvodní píseň (samozřejmě ta původní) nazpívaná V. Čokem se mi vryla na dlouho do paměti. Znovu dabované díly jsou ovšem hodně slabé! ()

Daqvid77

Moje dětství jako u mnoho z nás. Pořád jsem na to koukal a hned potom šli Chip a Dail a poté ještě ževy ninja takže nejlepší pohádkový ráno :) ()

Movie Gourmet

Tenhle seriál mě dovedl dříve přimět stávat o víkendu v brzkých ranních hodinách. Stejně jako u Gumídků můj nejoblíbenější Disney(ho) malovaný seriál na kterém jsem vyrostl. Dobrý scénář a vtipně natočené. Jen si vzpomeňte na hlavní postavy: Strýček Skrblík a jeho synovci Kulík, Dulík a Bubík, pak rival strýčka Skrblíka Hamoun; služebnicto: majordomus a řidič Johann, paní Čvachtová, Rampa McKvak, a zločinci Rafani a Magika von Čáry :-) Verdikt: 5* a 85 %. ()

ADIO45

Seriál Walta Disneyho, který uchvátil mnoho lidí. A dobré vzpomínky na něj žijí dodnes. Zná je snad každý a dokáže se na zážitky svých oblíbených hrdinů dívat znovu a znovu. ()

Příběhy z Kačerova se vrací

Příběhy z Kačerova se vrací

17.12.2016

Televizní kanál Disney XD se rozhodl oživit kreslenou legendu. Příští rok se na obrazovky vrátí Příběhy z Kačerova, které se mezi lety 1987 a 1990 dočkaly přesně 100 epizod. Nová verze bude mít… (viac)