John Wick 4

• Česko John Wick: Kapitola 4 (viac)

John Wick (Keanu Reeves) je za porušenie pravidiel kódexu stále na úteku a Komisia ho chce zlikvidovať za každú cenu. Výška odmeny vypísanej na jeho hlavu neustále rastie a zo starých priateľov sa stávajú noví nepriatelia. Zvyšuje sa aj počet najmocnejších hráčov podsvetia, ktorí mu idú po krku v zbesilej jazde od New Yorku cez Paríž, Osaku až po Berlín. V štvrtej kapitole John Wick možno konečne nájde cestu von – využitím ustanovenia kódexu, podľa ktorého získa slobodu a pokoj, ak sa zúčastní jedného špeciáleho duelu. (Forum Film SK)

s0re

Opakovany vtip uz nie je vtipom... Tolko absurdit pokope, a hlavne nudne zdlhave zbytocne suboje. Keby to malo 90-100 min tak by to bolo znesitelnejsie. Oh a nezabudnime na neporazitelneho slepca a hlavne v kovbojskej prestrelke :D  Please, no more John Wick. ()

BStone

Pro mne se počtvrté už skutečně jedná o kreativně natočenou kravinu. Film nenabízí více než nekonečné souboje a i ty mají potenciál spíše nudit. Zápletka taky nijak neoslní. 40% ()

MarekTulen

John Wick je furt to samé dokola, teda to si aspoň na první pohled člověk myslí, stačí se nad těmito filmy zamyslet a nabízí úplně něco jiného. Chad Stahelski u každého dílu zvládl udělat parádní akční jízdu, ve skvělém prostředí a s vynikajícím, doplňujícím příběhem, který letos moc nevidíme. Jediné co mohu vytknout je stopáž, k takovému akčňáku se to prostě nehodí. ()

spar

Na Johnyho a stále da pozerat, 2krat zamyslat sa nad niektorími vecami netreba, vecer k trom pivám taký film bodne ako uliaty :D ()

Duocup

John Wick 4 je explozivním vrcholem série, kde akční scény dosahují nových rozměrů. Pokud milujete přestřelky, rvačky a adrenalin, tento film vás zaručeně osloví. S délkou téměř tří hodin byste čekali, že se tempo sníží, ale opak je pravdou. Tři hodiny utečou tak rychle, že na to ani nepomyslíte. Nicméně film má své nedostatky. Některé akční scény, jako ta, kde John Wick spadne z čtyřmetrového balkonu a okamžitě se zvedne, působí trochu přehnaně a narušují pocit realismu. Pokud jde o dialogy a komplexní příběh, nehledejte to zde. John Wick  je čistá akční jízda, kde slova ustupují explozím a střelbě. Celkově John Wick  nabízí dechberoucí adrenalinový zážitek a posouvá hranice akčního žánru. Je to film, který byste neměli promeškat, pokud jste fanouškem série nebo akčních filmů obecně, i když některé momenty mohou působit trochu přehnaně. ()

Andrew88cz

No doufám, že už ho nechají spát v rakvi a nebudou mít nutkání z toho zdimat další peníze... Už tenhle díl byl za mě zbytečnej a mělo se to ukončit v díle předchozím. To, že je to akční film, a ze se k tomu musí přihlížet trochu s nadhledem je věc jedna, ale udělat z toho takovou pomali 3 hodinovou, nesmyslnou a zbytečnou frašku kde je dobrých možná tak prvních a posledních 10minut... Nesmyslný scény kde ho 6x srazí auto, 2x spadne z 10metrovy výšky nehledě na ty nesmyslný obleky co odráží kulky z metrový vzdálenosti aniž by se mu něco stalo... Prosím další díly už ne! Kdyby to nedopadlo alespoň tak, jak to dopadlo na konci filmu, dal bych tomu sotva 2 hvězdy. Takto dám tři především skrz uznání k herci a za jeho výkon. (5/10) ()

BigJohn02

Je to sice zábava, ale notně překombinovaná, natahovaná jak guma od trenek a občas až famózně nesmyslná. Ta Paříž musí být skvělé místo - bandy grázlů po sobě střílí celou noc a nikde žádná policie, sirény, dokonce většinou ani žádní lidé. A ta scéna na schodech, kdy i na kaskadérovi je po dvou schodištích vidět, že by rád skončil, protože sám ví, že kutálet se dalších pět schodišť je hovadina, je u k uzoufání. ()

Jeeff_95

Čtvrtý díl Johna Vicka pokračuje tam kde nás konec třetího dílu nechal. V průběhu filmu se stále více dozvídáme o "společenství" ve kterém se John Vick pohybuje, lokace jsou zajímavé a různorodé, totéž "vedlejší" postavy. A pak akce, čtvrtý díl opět posouvá hranice toho kolik akce je možné divákovi naservírovat, bez debat je třeba ocenit kaskaderskou práci a zajímavé nápady jako například souboj natočený shora. Čtvrtý díl by se dal považovat za důstojné a kvalitní zakončení série (pokud se ovšem nedočkáme dalšího dilu). Osobně bych ovšem vyměnil 20 minut zabíjení protivníků za 20 minut navíc příběhu, kde by jsme se dozvěděli další souvislosti z Johnova světa. ()

MaxBodycount

Štvrtá časť speedrunovej symfónie nepoľavuje v tempe nastavenom predchádzajúcim Parabellum a opakuje aj jeho prehrešky: Premiera síce úchvatne spracovanej a vizuálne maškrtnej, ale stále naťahovanej akcie v konečnom dôsledku zmysly viac otupuje ako ukája, strácajúc tak na údernosti (Koľkokrát ešte spadne z tých schodov ?) v bažine 160+ minútovej stopáže.  Vysloveným potešením sú tak ohňostroje inšpirácie od Hillovho kinečka Warriors až po HK heroic bloodshed ságy alebo hravý moment filmového blaha:  Alien Breed ? Hotline Miami ? Hong Kong Massacre ? Moment filmového blaha 2:  Zistenie, že John Wick je slizký, oportunistický bastard čo na ceste za "slobodou" svojim priateľom prináša smrť (poprípade zmrzačenie, stratu hotela) alebo ich zneužíva podobne, ako bol zneužitý aj on, snaží sa prechcať/rearanžovať materskú spoločnosť a to všetko kvôli šteniatku. Kto by to bol v 2014. povedal ? ()

pornohavo

Toľko netrafených (alebo slepých? ) nábojov som dlho nevidel 😎 dalo sa na to pozerať, ale kľudne to mohlo byť o pol hodinu kratšie. John je znateľne pomalší a dej sa opakuje a opakuje. Asi už je v slepej uličke, preto musel zákonite takto skončiť. ()

K1K0

výborná akčná séria jedna z najlepších v súčastnosti, pribeh vždy nabuda nový rozmer, aj keď môže pôsobiť monotónne nie je tak tomu. ()

vampvegetar

to už nie, no fakt Wick tiež nefunguje, kým 2 & 3 diely ešte žili z náboja prepojenia no strácali na uveriteľnosti 1.dielu a gradovali akciu bez súdnosti s "death momentom" - nezabitím hlavného hrdinu, kde sa prestalo bojovať alebo ho zachránila "vedľajšia" osoba, v 4. časti už chýba väčšia variabilnosť , humorné prvky sú suché a dej sa mení na kaskádové kvázi PC-herné ničenie nepriateľov s podobnými nedostatkami ako sú uvedené vyššie a "slepecké" umenie v závere pri streľbe výhrou ? uff, to je moc aj na mňa ....... p.s. stačilo sa nehýbať alebo ohnúť v stoji bez vydaného zvuku a netrafí ( viď scéna v cca 1/3 filmu )  3,5* ()

Petak3

Další nudný a zdlouhavý ždímání značky, nechápu hype, jediná scéna co si pamatuju je finále, to bylo ok, uznávám, honičky v Paříži taky ok, ale jako bych to už vše tak 100x viděl, určitě to není neco, co si pustím znova. 50% za to finále, jinak fakt velikááá nuda. ()

gggggg

Nemal som veľké očakávania a to bolo len dobre. Tomuto filmu môže dať plný počet len vytupený divák. Akcia už v rámci série ohraná, zase nášho hrdinu netrafila ani jedna z milióna guliek za prvé dve hodiny filmu. Avšak niektoré akčné scény sa fakt podarili, hlavne záver na Sacre coeur bol očarajúci. Donnie Yena mam rád, ale svojou rolou slepého bojovníka by nepresvedčil asi nikoho. Od tretieho dielu série to ide dolu vodou, mytologicky pre mňa sa to stalo nezaujímavým a stále som presvedčený že na jednotku to nemá. Ak skúsia Johna Wicka oživiť v ďaľšom pokračovaní, hneď háďžem odpad, pretože ani Jason Voorhees s Michaelom Myersom nemajú toľko životov dokopy. ()

hunter.ex

Tady už jim to lehce přerostlo přes hlavu a přestřelená stopáž se dá snést jen tak tak. Přesto je to po jedničce druhý nejlepší Wick. Méně než 4* ale víc než 3*. ()

g.i.orge

Totálně absurdní blábol. Story s tím extrasvětem zabijáků - hightable - je strašná hovadina. Deset tisíc mrtvol, furt dokola. Akční scény jsou opuletní, ale takhle je dokáže natočit už leckdo. A to srandovní poletování po place se sáčkem vytaženým přes hlavu? No poď na mě z boku, woe! Už jednička byla v příběhu slabá, s nelogickými lapsy, ale byl to jednoduchý, celkem uvěřitelný plot. Zabili jste mi psa, tak tady máte přes držku. Od dvojky si to hraje na vlastní vesmír, ale je to prázdný, jako celej Continetal (vč. té televizní srágory). ()

Keanu Reeves si zahraje v komedii od Jonaha Hilla

Keanu Reeves si zahraje v komedii od Jonaha Hilla

08.03.2024

Ballerina přitančí s ročním zpožděním

Ballerina přitančí s ročním zpožděním

22.02.2024

Fanoušci zabijáka Johna Wicka a herečky Any de Armas budou muset zatlačit slzu zklamání, na jejich společné akční dobrodružství si budou nakonec muset počkat výrazně déle. Dlouho připravovaný a mimo… (viac)

Krásné svátky a PF 2024

Krásné svátky a PF 2024

24.12.2023

Keanu Reeves si přál ve Wickovi definitivní smrt

Keanu Reeves si přál ve Wickovi definitivní smrt

19.09.2023

Jak poznáte, že už má herec nějaké role plné zuby? Tak třeba tak, že při natáčení na kolenou prosí režiséra, aby ho zabil. Tedy alespoň ve filmu. Přesně to byl údajně případ Keanu Reevese (Matrix,… (viac)