After: Sľub

• Česko After: Přiznání (viac)

Slušné dievča Tessa a tajomný rebel Hardin prepadli vzájomnej osudovej láske. Na ničom inom nezáleží a ani jeden z nich nemá čo stratiť. Až na to, že môžu stratiť jeden druhého, teda vlastne úplne všetko. A práve takéto nebezpečenstvo hrozí vo chvíli, keď sa Tessa dozvie o stávke, ktorá ich vzťahu predchádzala, a o jednom Hardinovom škaredom tajomstve z minulosti. Hardin býval krutý a nespútaný, často dievčatá využíval a potom ich odkopol. Teraz je to on, kto by mohol skončiť so zlomeným srdcom. Urobil obrovskú chybu, pre ktorú sa môže láska jeho života skončiť. Dokáže prekonať tiene minulosti a vybojovať svoju lásku späť? Nebude to jednoduché. Silná vášeň a divoký vzťah totiž Tessu zmenili – už nie je tým nevinným dievčaťom. Stále je zamilovaná, ale zároveň je aj silnejšia a dospelejšia. Určite sa nechce utápať v slzách. Nový chlapec, ktorý sa v jej živote objavil, je navyše pozorný a dobrý. S ním by jej srdce mohlo konečne nájsť pokoj. Je ale pokoj to, po čom skutočne túži? Nevyhrajú napokon elektrizujúce dotyky, nenásytné bozky a horúca túžba, ktorú dokáže vzbudiť iba nebezpečný Hardin Scott? (Bontonfilm SK)

filipvrbik

Co k tomu říct, asi to co k prvnímu dílu - je mi 43 už to prostě není film pro mě... Škoda, že nebyl, když mi bylo patnáct, ale i tak jsou tu světlé momenty, i když nějaký světoborný snímek to není a celá série (i když je mnohem lepší, než těch padesát odstínu sexu)- je taková bez příběhu, respektive bez nečekaného příběhu... Ale nevadí Tess je krásná a soundtrack je docela v pohodě...A vzhledem k tomu, že se tento díl jmenuje přiznání, tak se přiznám, že bych se asi chtěl ještě jednou zamilovat...60% ()

Gore odpad!

Ještě horší než jednička, a už té jsem dal odpad!, sám se divím, proč jsem podruhé vkročil do stejné řeky, asi nějaká forma masochismu. Jednou větou bych to shrnul jako porno pro děcka, s nesympatickými, arogantně hrajícími neherci, které už nechci za žádných okolností vidět v žádném jiném filmu. ()

jasanka

Dvojka si drzi uroven jednicky. Konec byl za me lepsi v jednicce a nelibila se mi ta pubertacka zapletka v posledni tretine o debilnich zbytecnych nedorozumenich a zbytecnem dramatu. Ale jinak dobre. ()

beatriceel

Jednu hvězdu dávám Hardinovi. Kvůli němu jsem protrpěla i druhý díl. Snad bude mít malý Voldy příležitost si zahrát v něčem normálním. ()

Rathalos

Pre mna urcite slabsie pokracovanie ako jednotka,ale zase nebolo to zle,ak by sa tvorcovia menej zamerali na sceny ohladom sexu a viac riesili ostatne zalezitosti,bolo by to opat pat hviezdiciek,no prva polovica filmu ma velmi nabavila,v tej druhej sa uz konecne nieco dialo a riesilo,cize dam trojku,priemer...:-) ()

BOURQUE

Pokračovanie príbehu After: Políbek ma z viacerých dôvodov sklamal. (Neviem, že aká je kniha, ale dúfam, že dejovo a vývojom charakterov postáv je na tom lepšie. Dúfam, že to nie je založené „len na sexe“, ako samotný film.) Čakal som lepší a hlbší rozbor charakterov jednotlivých postáv, väčšie a dôraznejšie zastúpenie na fronte vedľajších postáv. Jedine, čo vidíme, že Tessa je čoraz odvážnejšia v jej erotickom živote, nehovoriac o tom, že dostatočnú odvahu má len vtedy, keď si vypije zopár pohárov. Hardin zase je viac labilnejší a agresívnejší. To má byť vývoj charakterov a pokračovanie moderného romantického príbehu? (Podľa mňa nie je to dobrý signál pre mladých alebo pre párov, ktorý majú podobné problémy ako ústredná dvojica.) Scéna „môžeme spať v jednom posteli, nie sme zvieratá“ ma v negatívnom zmysle slova „pobavila“ (čo sa dá čakať od dvojici, ktorá v erotickom zmyslu slova nevie existovať bez seba). Vypadá to tak, že režisér R. Kumble vložil všetko na jednu kartu, ktorá má meno „sex“. Áno, „After we Collide“ obsahuje nemalú dávku soft erotických scén. Chémia medzi J. Langford a H. F. Tiffin však stále funguje a ako som spomínal, tvorcovia vďaka tomu stále dokážu osloviť nemalý počet divákov. Je však smutné, že je vidieť spíš pár, ktorý namiesto toho, aby nejako serióznejšie vyriešil svoj vzťah, radšej „neustále“ má sex . Pevne verím, že tvorcovia pri točení ďalšieho diela sa poučia z tých chýb, ktorých sa v tomto filme dopustili. Osobné hodnotenie: 65% (**) ()

NerdLife2

Tento komentár píšem len z dôvodu, aby som niektorých vyviedol z omylu. Tento film je podľa môjho skromného názoru vyložene zlý, avšak rozporuplne so sebou bojujem, pretože mám plnú chuť napáliť After plný počet. Tento film je moje nové The Room od Tommyho Wisaua. Aby som to zhrnol, film je podľa mňa tak zlý, až je vlastne skvelý. Patrím k ľuďom čo pomaly nevedia nič iné ako len rozmýšlať nad filmom.. Moc si film vážim než aby to boli pre mňa len odreagovačky. Tento film je ale jeden z mála na ktorý pozerám s potrebným humorným nadhľadom. O tom či to bol prvoplánovaný oblbovák by sa dalo polemizovať... Faktom ale zostáva, že som si dlho tak ako tu film neužil. Tak so svojou blbosťou vedel film čarovať, že som reálne prial postavám ich úspechy, chuť na sex a podobne. U dramatu to zišlo predsa k humoru ale nevadí. Koniec je inak pomaly taký plot twist na ktorý ani Shyamalan nemá. Preto dávam polovičný počet. Je to zlatý stred, pretože hlava hovorí, aby som to zakopal pod zem a srdce aby som užíval brak. Alebo je to naopak? ()

radaza

Hmm, první polovina nuda.... a druhá taky nuda. Populární pilíř červených knihoven "láskou muže předěláte na rytíře na bílém koni" je zde současné generaci dívek opět implantován a pak nám "nečekaně" přibývá rozvodů a rozchodů. To je v podstatě celé sdělení a zápletka filmu. Zlatý Twighlight. ()

retrogirl2

Soft porno pro děti, bohužel. Úplně chápu jejich nadšení, to zase jo. Děj je neskutečně stupidní, vyhrocené situace nesmyslné, jen jako kdyby tam prostě musely být. Herecké výkony otřes. Co ten problém s alkoholem? Nějak vyšuměl či co. Snad se dozvíme v pokračovaní - to nevím, jestli už zvládnu. Přitom předchozí díl měl takový svůj zvláštní šmrnc, jiskru. To zde chybí. Hlavní dvojice se mi pořád líbí, ale už to není nějak ono. Mám totožný názor s uživatelem Vančura. ()

Likan7

Když nevíš coby, prskni tam romantickou scénu. A když nemáš scénář s romantickou scénou, prskni co 10 minut nějakou sexuální scénu jak z Pornhub. Scény jsou až zbytečně odvážný a vzhledem k jejich počtu se to po několikátý už zdá hodně přes čáru. Dá se říct, že to je příběhově stejně prázdný jako první díl, ale nevěřil bych, že to řeknu, ale tady je vidět rozdíl v umění obou režisérů. Změna režiséra totiž dopadla vyloženě. Jenny Gage má určitý cit pro postavy, který v prvním dílu využívala. Z Hardena dokázala během chvíle udělat takový skoro až sex symbol mladý generace. Roger Kumble z něj naopak udělal totální pako a jen odhalil Tiffinovi herecký limity. A je to celkem škoda, protože uznávám, že jsem mu v prvním filmu celkem fandil. Tady je ale často za kašpara. ()

Harfenik

Po špatné jedničce, kde světlo světa spatřil nejhorší herecký výkon "drsného zlobivého boye" v podání mladého Voldemorta, přichází nic moc dvojka, která má ale jednu výhodu, Voldemort už tam tak moc není. Tedy je tam hodně, ale ne pořád. Tessyna linka je v rámci žánru celkem zajímavá, ostatní postavy jsou také ucházející, především pak skvělé dvojče Bena z přátel, a když zrovna Voldemort neukazuje, jakej to je drsňák, že má rád bolest při tetování, tak se na to dá i dívat. Samozřejmě pokud vypnete mozek, nevšímáte si občas klišé dialogů (obzvlášť cool vět, jak jsou všichni dokonalí) a při scénách s Voldemortem si zavřete oči a zacpete uši. ()

Kraty

Po prvním dílu jsem neměl žádnou chuť a ani odvahu se podívat na pokračování, jenže když jsem se zkousnul a řekl si že se tedy na dvojku podívám, tak už vyšel i třetí díl a dokonce bychom se měli dočkat i čtverky. Ani nevím kde bych začal, ale je mi 17 let a jsem kluk. Tento film jde tématicky absolutně mimo mě, ale pro zvědavost a zjištění jestli je film špatný či průměr, bych udělal snad cokoliv... Ale sakra! Tohle není romantický film. Je to jen nadržená nelogická romanťárna pro dvanáctileté slečny bez hlouby nějakého širšího uzemňujícího příběhu, který by film někam dál rozvíjel, ale prd... Houby z toho. Místo toho vidíme jen sex, hádky, sex, sex a usmíření a to samé zase dokola. Jak film začal, tak i tak skončil... postavy se nijak a ani nikam nevyvinuli či nerozvynuli. Zlatý první díl, který byl za mě docela průměr a na to že to byla přihlouplá romantická jízda pro mladší publikum, to docela ušlo, byl fajn a do určité míry se mi i líbil, ale toto fakt nešlo. Další díly si pustím tak maximálně ze srandy s kamarády pod vlivem pivka :D každopádně filmu dávám jednu hvězdičku za snahu udělat romantický film pro mladé slečny, ale ani to se očividně nepovedlo... ()

AgnesDee

Když to porovnám s prvním filmem, tak je to mnohonásobně lepší. Režisér už má nějakou zkušenost jak filmovou, tak s podobným žánrem, takže ví, jak pracovat s herci a jak ten příběh vlastně uchopit. A hleďme, herci najednou umí hrát a některý scény jsou opravdu zábavné. Samozřejmě je ten snímek pořád škvár bez jakéhokoli děje, s moderním pojetím romantizace toxického vztahu, v čemž vidím posledních pár let opravdu chybu, ale na rozdíl od Kissing Booth nebo 365 dni je tento snímek sebereflexivní, uvědomuje si svoje chyby, a kdyby to nebylo podle knihy, tak by podle mě ten snímek skončil špatně. ()

HenryX018 odpad!

„Tohle byl ten nejhorší film který jsem kdy viděl, a chci zemřít." řekl jsem hned poté co začali finální titulky filmu After: Přiznání. A věřte mi že to myslím vážně. Ze začátku chci říct, že jsem neviděl první díl, vlastně jsem ho ani vidět nepotřeboval. Taky bych měl říct že nevím za co tenhle film pochválit. Příběh? Plný klišé a nelogických částí, zbytečné dialogy, zbytečné postavy (vy co se těšíte na Trevora tak Smolík pacholík, bylo by mnohem lepší kdyby zemřel v prvních patnácti minutách) a když už to konečně vypadalo že jedna z postav zemře - za dva střihy byla vpohodě. Doufal jsem že Hardin třeba dostane AIDS nebo něco aby to bylo zajímavé, protože by to rozhodně pomohlo. Kamera? Třepe se jako kdyby ji držel někdo s epilepsii. Zvuk? HAHAHA. Zvuk buď zní jako kdyby použili mikrofon mého kamaráda který při Valorantu zní jako v tunelu, nebo dali mikrofon postavy která není v záběru tak nahlas, že jsem kontroloval jestli nemám zánět ucha. Asi WaTtPaD pRoDuCtIoNs nezbyl rozpočet. Kam šel rozpočet? Nevím, ale rozhodně ne do těch příšerných herců. Každý jeden z nich je otřesný. Každý. The Room je oproti téhle slátanině oscarový snímek. Film má více nadávek než celé GTA V a když už se směju tak jen když Langfordová brečí protože to je komedie na druhou. Během filmu jsem si stihl spočítat jebáky na obličeji a je to tedy jediné co jsem si že sálu odnesl. Píšu petici aby třetí díl nikdy nevznikl, protze ty prachy co jdou do vlhkých třináctek by lépe posloužili dětem v Africe. 0/10, nejhorší film který jsem kdy viděl. ()

Luciee113

Juuu konečně jsem se dočkala a moc jsem od toho nečekala. Naštěstí. Protože mě velice překvapilo, jak se to povedlo. Juuu já mám z toho takovou radost 👏👏👏. Herci byli neuskuteční. Dokázali zahrát perfektně něžnost, hravost, chtíč, vztek.... Super. Manžel tvrdí, že nic moc, ale určitě se mu to líbilo - já to na něm poznám 🤭😄😂 Už se těším na další díl a repete tohodle 😍 ()

hrumsrt

Proč ta firma Vance pořád dokola všechno platí?! Co je jí potom, že se Tessa kvůli telefonování za volantem vybourala? Aha, takhle platit za stážistku, to zní skoro jako ze života :(. V předešlém díle to fungovalo dobře, bylo to neokoukané a zatraceně to táhla Tessa (Josephine Langford)... Ale tentokrát to tvůrci přehnali, zaměřili se jen a jen na sex, zbytek je prostě nudné a jen tak plyne (působí to jako křoví). Harding (Hero Fiennes Tiffin) je jak potetovaný vesničan z 18. století, prostě nudný, žádná nadstavba oproti prequelu. Oproti tomu to nejlepší, co nabídl předchozí snímek tedy Tessa, se tady tentokrát úplně utrhne, od romantické čtenářky klasik je z ní nadržená rádoby dospělá.. Co mě mrzí je, že tvůrci ponechali stejné respektive velmi podobné schéma příběhu, jen tomu dali novější a dospělejší vzhled. 25% ()

ostravak30

Jednotlivé filmy se od sebe až tolik neliší a trochu mi přijde, že se autorka inspirovala sérií 50 odstínů...čehosi. Jen ubrala bohatství a pár let věku u hlavních hrdinů. Tessa je hodná a ambiciózní, Hardin je věčně urážlivý a násilnický, což se projevuje rychle, neboť dost snadno vzplane. Anna Todd se ze všech filmů pouze zde psala scénář sama, vyměnil se i režisér. Na kvalitě se to ale stále nijak nepodepisuje. Oni si pořád neumí rozumně promluvit a scénář jim tak přisuzuje, aby se chovali nelogicky a tím prodlužovali a dramatizovali to, co je evidentní. Ve zkratce se dá děj tohoto filmu popsat jako: proš..stali se až do konce... ()