After: Navždy

• Česko After: Odloučení (viac)

Hardin a Tessa sa uberajú životom každý sám. Ich spaľujúca láska, ktorá sa zdala byť nekonečná, je v troskách. Hardin utápa svoj žiaľ v alkohole a v dôsledku Tessinho zdrvujúceho odchodu ho pri písaní druhej knihy trápi spisovateľský blok. V najtemnejších chvíľach svojho života sa rozhodne zúčtovať s minulosťou. Odchádza do Portugalska, aby našiel dievča, s ktorým kedysi chodil a ku ktorému sa zachoval hrozne. Potrebuje nájsť odpustenie aj sám seba. Potrebuje sa vyrovnať so svojimi chybami, aby sa potom mohol pokúsiť získať Tessu späť. Bude ho však Tessa ešte niekedy chcieť vidieť? A ako by takéto stretnutie mohlo dopadnúť? (Bontonfilm SK)

blondboss

Najzbytočnejší diel celej tejto romantickej série, ktorá ešte možno v prvých dvoch dieloch spĺňala aké-také kvalitatívne kritériá, ale tie ďalšie diely už boli len varením z vody a v zásade len snahou vytĺcť nejaký ten kapitál z cieľovej skupiny. Jednu hviezdu za Josephine a za to, že to už končí, aj keď s až priveľmi predvídateľným záverom. Čo dodať, dievčatá, bežte do reálneho sveta :) 25 % ()

Arsenal83 odpad!

Alkoholik s obrnou a vizážou neprebudeného retarda síce nevie napísať ani čiarku, no nazýva sám seba spisovateľom, ale ošuká ho v pohode letuška rovno na hajzloch Boeingu, ale aj to je len jeho predstava, ďalšiu si preto pri sexe rovno natočí, aby si neskôr mal na čom honiť. Lesbické vsuvky sú tu len, aby sa ukázalo, čo je nový normál a mládež bola jasne indoktrinovaná, že len najväčšia nezriadenosť je to pravé orechové. Vlastne celá séria týchto výplachov bola len o depresívnej trtkačke a týmto spôsobom aj skončila. ()

AdamesWWE

[2/10] Ostatné predošle filmy sa dali aspoň ako tak pozrieť že sa tam niečo dialo, ale toto veľké finále skončilo fiaskom na plnej čiare. Z 94 minút sa 80 nič nedeje, plytký bezemočný príbeh plný nesympatických hercov a posledných pár minút sa udeje aspoň pár svetlých chvíľ. Dúfam že séria je na konci. ()

M.i.k.e

kdysi dávno jsem z tohoto ekvivalentu Stmívání viděl první dva díly a z nějakého neznámého důvodu mě napadlo, že se podívám zda se tvůrci, herci a příběh někam posunuli. AŹ teprve v průběhu jsem pak zjistil, že nejde o uzavření trilogie, ale dokonce o pátý díl, nicméně tím že sem neviděl trojku a čtyřku sem vůbec o nic nepřišel. Příběhově je to pořád laciná červená knihovna a herecky je to pořád stejně ploché jen s tím rozdílem, že ona tady prakticky nefiguruje. On je pak stále nesympatické individuum u kterého je záhadou proč někomu připadá přitažlivý. Zapomenuto, jedeme dál...20% ()

AgnesDee

Pět let úpěnlivých proseb a utrpení nad sledováním této šílené eskapády je konečně u konce! Pro mě. Tak nekonzistentní, random a mizernou filmovou sérii jsem snad za svůj život ještě neviděla - ano, je to dokonce horší než celá Twillight sága. Film, který tohle martírium ukončil, sledoval pouze našeho sad-boye místo ufňukané holčičky, což je za mě jedna z mnoha chyb, které se autor scénáře dopustil. Tou největší však je "vývoj" postavy Hardina, který měl v tomto filmu projít vykoupením a "pohnout se v životě dál". Místo toho ale pořád brečí, fňuká, lituje se a pak mu "pomůže" jedna promluva do duše od někoho, koho si ani neváží. Co ale jeho úžasná ex přítelkyně, která mu pořád opakuje, že šla v životě dál? No, jelikož ji v tomto filmu skoro vůbec nevidíme, tak to spíš vypadá, že si něco nalhává, ale nikam se v životě neposunula. Tak strašně bych chtěla vidět film o takové dvojici, která se nakonec rozejde, protože zjistí, že to nemá smysl. Ale to bych asi chtěla moc. ()

• Film bol tajne natočený súbežne s predchádzajúcim dielom After: Puto v auguste 2022. (Arsenal83)
  • Film sa natáčal v Lisabone (Portugalsko) a Londýne (Anglicko, Veľká Británia). (Arsenal83)
  • Josephine Langford (Tessa) se kvůli nabitému rozvrhu nezúčastnila natáčení. Tvůrci použili záběry z předchozích filmů a nepoužité scény. (Johnny.ARN)