Reklama

Reklama

After: Navždy

  • Česko After: Odloučení (viac)
Trailer 4

Obsahy(1)

Hardin a Tessa sa uberajú životom každý sám. Ich spaľujúca láska, ktorá sa zdala byť nekonečná, je v troskách. Hardin utápa svoj žiaľ v alkohole a v dôsledku Tessinho zdrvujúceho odchodu ho pri písaní druhej knihy trápi spisovateľský blok. V najtemnejších chvíľach svojho života sa rozhodne zúčtovať s minulosťou. Odchádza do Portugalska, aby našiel dievča, s ktorým kedysi chodil a ku ktorému sa zachoval hrozne. Potrebuje nájsť odpustenie aj sám seba. Potrebuje sa vyrovnať so svojimi chybami, aby sa potom mohol pokúsiť získať Tessu späť. Bude ho však Tessa ešte niekedy chcieť vidieť? A ako by takéto stretnutie mohlo dopadnúť? (Bontonfilm SK)

(viac)

Videá (1)

Trailer 4

Recenzie (22)

AdamesWWE 

všetky recenzie používateľa

[2/10] Ostatné predošle filmy sa dali aspoň ako tak pozrieť že sa tam niečo dialo, ale toto veľké finále skončilo fiaskom na plnej čiare. Z 94 minút sa 80 nič nedeje, plytký bezemočný príbeh plný nesympatických hercov a posledných pár minút sa udeje aspoň pár svetlých chvíľ. Dúfam že séria je na konci. ()

Stuffa 

všetky recenzie používateľa

Jednička se mi vážně líbila, milá, lehká..., korespondovala s knihou. Obsazení mě zaujalo, ale vše hezké se v dalších dílech bohužel vytratilo. Herecké výkony byly plytké, občasný humor ve dvojce mě ještě občas naladil, pak už se z celé série stal shit. Ale chtěla jsem to zakončení vidět, ať zatím mohu udělat tečku. A ono nakonec výprava, kamera, lokace, hudba nebyly v tomto díle vůbec špatné! Ale děj? Ten nejenže pokulhával, ten ani nechodil. Zaseklé momenty v minulosti, spíš mi to přišlo jako takový ten trailer na začátku každého levného seriálu, viděli jste. Dlouhé rozhovory o ničem, děj nebyl snad žádný a nebo takový hodně lehký na celý film. Tessu jsme viděli opravdu letmo, ale tak to co, happy end byl, můžu si to můžu odškrtnout. ()

Reklama

M.i.k.e 

všetky recenzie používateľa

kdysi dávno jsem z tohoto ekvivalentu Stmívání viděl první dva díly a z nějakého neznámého důvodu mě napadlo, že se podívám zda se tvůrci, herci a příběh někam posunuli. AŹ teprve v průběhu jsem pak zjistil, že nejde o uzavření trilogie, ale dokonce o pátý díl, nicméně tím že sem neviděl trojku a čtyřku sem vůbec o nic nepřišel. Příběhově je to pořád laciná červená knihovna a herecky je to pořád stejně ploché jen s tím rozdílem, že ona tady prakticky nefiguruje. On je pak stále nesympatické individuum u kterého je záhadou proč někomu připadá přitažlivý. Zapomenuto, jedeme dál...20% ()

tsatsiki 

všetky recenzie používateľa

Důstojné zakončení jedné série.Samozrejmě je to naivní pohádka pro dospělé a prošukali jsme se až k 5dílu a ani tady není o sex nouze, ale já mám šťastné konce rád, i jsem tušil jak to skončí. Herecké výkony velmi dobré a jsem rád, že mohu na závěr série dát 70%.Musím se přiznat, že mě After série pohltila a těšil se na každý nový díl, stejně jako na Srdcerváče. ()

BOURQUE 

všetky recenzie používateľa

Už aj predchádzajúce dielo bolo pomerne podpriemerné, ale posledná časť „veľkolepého príbehu“ After je jedným z najslabších zo všetkých (keď nie najsalbší). Snaha Hardina zmeniť sa k lepšiemu je mnohokrát len veľmi ťažko uveriteľnou záležitosťou. Záverečné veľké umiernenie s Tessou (samozrejme len po vášnivom sexu) je pomerne unáhlené a nevypracované. Podobne ako záverečné scény z ich budúceho spoločného života. Slabé ukončenie celého príbehu. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

Galéria (19)

Zaujímavosti (2)

  • Film bol tajne natočený súbežne s predchádzajúcim dielom After: Puto v auguste 2022. (Arsenal83)
  • Film sa natáčal v Lisabone (Portugalsko) a Londýne (Anglicko, Veľká Británia). (Arsenal83)

Reklama

Reklama