After: Tajomstvo

• Česko After: Tajemství (viac)

Tessin život sa rozpadáva. Nič nie je také, ako si myslela. Ani priatelia, ani rodina. Hardin – jediný človek, ktorý by mal za každých okolností byť jej spoľahlivou oporou – zúri, keď zistí, čo dôležité pred ním zatajovala. Namiesto toho, aby ju v jej plánoch podporil, rozhodne sa jej ich prekaziť. Tessa vie, že Hardin ju miluje a urobí všetko, aby ju chránil, avšak niekoho ľúbiť a dokázať s ním žiť nie je to isté. Tessu vyčerpáva nekonečný kruh záchvatov žiarlivosti, nepredvídateľného hnevu a odpúšťania. Silu jej citu k Hardinovi už nikdy neprekoná iný muž, žiaden iný bozk jej neposkytne toľko radosti ako Hardinov – stojí však neskrotná vášeň medzi nimi za ten nekonečný boj? Kedysi im na prekonanie problémov stačilo, že jeden druhého ľúbia. Ak sa však Tessa rozhodne poslúchnuť hlas svojho srdca, bude to znamenať... koniec? (Bontonfilm SK)

radaza

Tuto sérii všem doporučuji. 1) každý díl předčí předchozí v plytkosti děje, tento díl už měl menší děj než 20minutový díl kteréhokoliv sitcomu. Děj je vynalézavě doplněn sexem- v tomto díle, tuším, 6x. Neznám předlohu, ale vypadá to, že z toho vytlučou tak 72 pokračování. 2) jsem nadšený, že autory tohoto díla jsou ženy. Jde o velmi návodnou záležitost, která dívkám ukáže, že cílem jejich života je zachránit nějakého  vyšinutého muže a naprosto nevadí, že je pak velmi pravděpodobně bude bít, bude se je snažit ovládat, bude žárlit a chlastat, důležité je, že to bude velká láska. Záchrana se sice dle statistik povede asi ve 3%, ale to nevadí, vždycky se potom dá někde vyplakat a pobídnout ostatní ženy, aby daly všechny muže zavřít pokud možno do klecí, protože za tragédii samozřejmě nemůže výběr ženy, ale všichni chlapi. 3) popravdě to sleduji jako parodii a taky se mi líbí představitelka hlavní hrdinky ;-) ()

Tereza_T

Když já si nemůžu pomoct a vždycky vlezu na film, o kterém už předem téměř s jistotou vím, že bude stát za starou bačkoru. Nějakým zvláštním zvráceným způsobem se v takových bizarních filmech vyžívám a vlastně se u toho nesmírně bavím, i když cestou, kterou tvůrci filmu rozhodně nezamýšleli. Tenhle díl After série je rozhodně nejdebilnější ze všech tří, scény nedávají absolutně žádný smysl, postavy se chovají nelogicky a celému tomu vévodí stupidní dialogy. V životě jsem na plátně neviděla zachycení víc toxic vztahu než mají dvě hlavní postavy, více méně spolu neprožívají vůbec nic hezkého a každou hádku vyřeší zřejmě neuvěřitelným sexem, který zalepí celý jejich nefungující vztah. Ve filmu se nádherně objevuje product placement největšího výrobce kondomů a to dokonce i ve scéně s vířivkou... pod vodou. Kéž by to byl aspoň fajn film pro dvanáctileté, to bych dokázala ocenit poněvadž jsem na teen filmech vyrostla, ale tohle s tím nemá bohužel nic společného. Celkově je to fakt bída a jestli nejste ujetí na bizár jako já, tak se na to nedívejte. Já jsem si stoprocentně jistá, že půjdu i na ten další díl. ()

CinemaRanger odpad!

Odpady moc často nedávám, ani to nedělám rád, ale tohle si to bohužel zaslouží. Předešlé díly jsou pro mne osobní guilty pleasure a na trojku jsem se i trošičku těšil. Zklamání, režisérka tentokrát nezvládá vůbec nic. Chemie nulová, sexuální scény bez nápadu a vzrušení. Celý film se motáme v kruhu. Hádka -> sex, hádka -> sex, a tak pořád dokola a je to dost nuda. Nakonec přijde vyvrcholení, které tentokrát nefunguje a tadá, film je konečně u konce! Vzhledem k tomu, že čtyřku režíruje stejná režisérka, tak ani nedoufám, že se ještě dočkám další guilty pleasure záležitosti. ()

Vančura

No asi takhle, chtěl jsem to vidět, protože jednička se mi před 2 lety z jistých nepochopitelných důvodů  (jejichž společný základ nese jméno Josephine Langford) až nekriticky líbila, a když jsem ze setrvačnosti zhlédl i dvojku (která mi už přišla zcela hrozná), musel jsem samozřejmě vidět i letošní pokračování, abych měl od toho konečně pokoj (to jsem se ale přepočítal, protože když na konci naběhne To be continued..., tak jsem jen nevěřícně zalapal po dechu, že té zhovadilosti stále není konec). Nasralo mě to ale už hned na začátku, protože to rovnou skočí do děje tam, kde skončila dvojka - jejíž děj jsem samozřejmě po tom roce kompletně zapomněl - aniž by se trojka jakkoli obtěžovala rekapitulovat předchozí události pro lidi jako jsem já, pokud vůbec někdo takový existuje - tvůrci podle všeho kalkulovali s tím, že na to budou chodit jen čtenářky předlohy, případně že si před zhlédnutím trojky pustí znovu jedničku s dvojkou - taková představa mě ovšem irituje a nechápu, proč bych to měl dělat. Jinak pokud jde o ten děj, dal by se zhruba v kostce vystihnout jako časový výjev (o délce zhruba několika měsíců) ze života několika privilegovaných, převážně bílých heterosexuálních Američanů, kteří se různě přemísťují z jednoho luxusního místa na jiné, a na pozadí toho se nějak vyvíjí vztah Tessy a Hardina, který se zde chová jako nepochopitelný žárlivý idiot, jemuž by se každá rozumná dívka měla vyhnout, ale Tessa si to přesto celý film nechá líbit a v závěru samozřejmě oba spočinou v náručí, poté co se provalila jistá "šokující" informace, u které jsem vůbec nepochopil, v čem by její šokujícnost měla spočívat (ale to asi souvisí s tím, že jsem už zapomněl dvojku i jedničku). Jinak pokud mi byl Hero Fiennes Tiffin už ve dvojce herecky krajně nesympatický, tak zde už byl zcela nesnesitelný - koukat na ten jeho frackovitý ksicht se rovalo čistému utrpení - to individuum absolutně neumí hrát, kde ho proboha vyhrabali?! Navíc to má soundtrack, který je zcela k zblití, všechny milostné scény jsou pozoruhodně sterilní, podbarvené hlasitým hudebním doprovodem (aby nebylo slyšet žádné sténání), Tessa s Hardinem v nich v podstatě z minuty na minutu začnou hned souložit (poté, co si Hardin předtím vždy nasadí kondom - tvůrci zřejmě chtěli, aby film měl výchovný efekt) a během další minuty oba bezproblémově dosáhnou orgasmu, aniž by z jejich těl bylo cokoli vidět (mám podezření, že Josephine Langford tu roli přijala jen díky tomu, že tam nemusí nic ukázat). S tím, že Tessa posléze dospěje k rozhodnutí, že nastal čas začít brát hormonální antikoncepci (poté, co spolu měli nechráněný sex), což pochopitelně Hardin kvituje s povděkem (doslova řekne: "Jo, šukat s tebou pravidelně bez kondomu, to mi bude vyhovovat."). Ostatně to, že Hardin v každé druhé replice řekne fuck nebo fucking, je zřejmě důvodem, proč to dostalo R rating, protože kvůli sexuálním scénám, kde není nic vidět, to být fakt nemohlo. A když si vezmu, že to celé má jen hodinu čtyřicet, ale táhlo se mi to, jak kdyby to byly hodiny tři, tak jsem akorát na sebe nasraný, že jsem se k tomu zase dal strhnout, a podruhé už tu chybu neudělám a žádné další pokračování vidět nechci, celá ta série je ubohá kýčovitá slátanina pro puberťačky, která je totálně odtržená od reality, a hluboce jí opovrhuji kvůli tomu, co vlastně podprahově svému ženskému publiku sděluje. () (menej) (viac)

BOURQUE

Vypadá to tak, že zmena režiséra po predchádzajúcom diele nepomohla. Bohužiaľ, situácia sa zhoršila. After we Fell pokračuje na tej zlej ceste ako After we Collide. Hardin sa ešte stále nevie dostatočne ovládať sa. Nechýba zopár soft erotických scén, čo už je tu základom („pre riešenie sporov“). Aspoň teraz dali väčší dôraz na propagáciu bezpečného sexu (za to malá červená bodka). Fakt sa nedalo spraviť aspoň nejaký kvalitnejší posun dopredu? Chémia medzi hlavnou dvojicou stále je, avšak teraz po prvý krát cítiť aj určité menšie zaváhanie. Film skončí v momente, kde by to začalo byť trochu napínavejším. Rozumiem tomu, že to rozložili na dve časti, ale dalo by sa to spraviť aj trochu inak. After we Fell je zatiaľ najslabším momentom „ságy“. Ale je tu ešte priestor aspoň trochu napraviť „reputáciu“. Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

• Film je natočený podle stejnojmenné knihy od Anny Todd. (ČSFD)
  • Predovšetkým kvôli pandémii Covid-19 sa nenatáčalo v USA, ale v bulharskej metropole Sofia. (MikaelSVK)