After: Sľub

• Česko After: Přiznání (viac)

Slušné dievča Tessa a tajomný rebel Hardin prepadli vzájomnej osudovej láske. Na ničom inom nezáleží a ani jeden z nich nemá čo stratiť. Až na to, že môžu stratiť jeden druhého, teda vlastne úplne všetko. A práve takéto nebezpečenstvo hrozí vo chvíli, keď sa Tessa dozvie o stávke, ktorá ich vzťahu predchádzala, a o jednom Hardinovom škaredom tajomstve z minulosti. Hardin býval krutý a nespútaný, často dievčatá využíval a potom ich odkopol. Teraz je to on, kto by mohol skončiť so zlomeným srdcom. Urobil obrovskú chybu, pre ktorú sa môže láska jeho života skončiť. Dokáže prekonať tiene minulosti a vybojovať svoju lásku späť? Nebude to jednoduché. Silná vášeň a divoký vzťah totiž Tessu zmenili – už nie je tým nevinným dievčaťom. Stále je zamilovaná, ale zároveň je aj silnejšia a dospelejšia. Určite sa nechce utápať v slzách. Nový chlapec, ktorý sa v jej živote objavil, je navyše pozorný a dobrý. S ním by jej srdce mohlo konečne nájsť pokoj. Je ale pokoj to, po čom skutočne túži? Nevyhrajú napokon elektrizujúce dotyky, nenásytné bozky a horúca túžba, ktorú dokáže vzbudiť iba nebezpečný Hardin Scott? (Bontonfilm SK)

Djoker

Celá série After dojede na nekonzistentnost příběhu. Polibek byl roztomile naivní pohádkou z vysoké školy a fungovalo to. Přiznání drhne nejen kvůli demenci hlavního dua a šaškování na stáži, ale hlavně nedává smysl křečovitá stylizace do Padesáti odstínů šedi pro náctileté. Ani častá hysterie plná fucků to nezachrání. ()

Luciee113

Juuu konečně jsem se dočkala a moc jsem od toho nečekala. Naštěstí. Protože mě velice překvapilo, jak se to povedlo. Juuu já mám z toho takovou radost 👏👏👏. Herci byli neuskuteční. Dokázali zahrát perfektně něžnost, hravost, chtíč, vztek.... Super. Manžel tvrdí, že nic moc, ale určitě se mu to líbilo - já to na něm poznám 🤭😄😂 Už se těším na další díl a repete tohodle 😍 ()

Likan7

Když nevíš coby, prskni tam romantickou scénu. A když nemáš scénář s romantickou scénou, prskni co 10 minut nějakou sexuální scénu jak z Pornhub. Scény jsou až zbytečně odvážný a vzhledem k jejich počtu se to po několikátý už zdá hodně přes čáru. Dá se říct, že to je příběhově stejně prázdný jako první díl, ale nevěřil bych, že to řeknu, ale tady je vidět rozdíl v umění obou režisérů. Změna režiséra totiž dopadla vyloženě. Jenny Gage má určitý cit pro postavy, který v prvním dílu využívala. Z Hardena dokázala během chvíle udělat takový skoro až sex symbol mladý generace. Roger Kumble z něj naopak udělal totální pako a jen odhalil Tiffinovi herecký limity. A je to celkem škoda, protože uznávám, že jsem mu v prvním filmu celkem fandil. Tady je ale často za kašpara. ()

Paldiny

"Hodná dívka Tessa a tajemný Hardin" sa píše v obsahu, no nenechajte sa zmiasť. Ona je štvrť filmu nadrbaná a polovicu vyzlečená a on? On je zas pol filmu nasraný. Film mi ale čosi pripomínal, niečo čo som videl už v minulosti. Ak sa mocne zamyslím, tuším to nieslo v názve Temnotu, ale nešlo o horor. Teda horor v pravom slova zmysle. Aj vtedy každých 15 minút vstupoval do deja sex, aj vtedy bola ona tá ambiciózna a on ten nechutne bohatý a aj vtedy sa pre dramatizáciu používali vtipné roztržky ústredného páru a ich blízkych. Všetkému teraz nasádza korunu zvrat s bezdomovcom ako keby strihnutý z nejakej paródie, ktorý už popravde nebol ani vtipný. No mám dobrú náladu a manželke sa to asi páčilo, tak nebudem zlý. ()

NerdLife2

Tento komentár píšem len z dôvodu, aby som niektorých vyviedol z omylu. Tento film je podľa môjho skromného názoru vyložene zlý, avšak rozporuplne so sebou bojujem, pretože mám plnú chuť napáliť After plný počet. Tento film je moje nové The Room od Tommyho Wisaua. Aby som to zhrnol, film je podľa mňa tak zlý, až je vlastne skvelý. Patrím k ľuďom čo pomaly nevedia nič iné ako len rozmýšlať nad filmom.. Moc si film vážim než aby to boli pre mňa len odreagovačky. Tento film je ale jeden z mála na ktorý pozerám s potrebným humorným nadhľadom. O tom či to bol prvoplánovaný oblbovák by sa dalo polemizovať... Faktom ale zostáva, že som si dlho tak ako tu film neužil. Tak so svojou blbosťou vedel film čarovať, že som reálne prial postavám ich úspechy, chuť na sex a podobne. U dramatu to zišlo predsa k humoru ale nevadí. Koniec je inak pomaly taký plot twist na ktorý ani Shyamalan nemá. Preto dávam polovičný počet. Je to zlatý stred, pretože hlava hovorí, aby som to zakopal pod zem a srdce aby som užíval brak. Alebo je to naopak? ()

• Tessa (Josephine Langford) odchádza po hádke a je na hotelovej chodbe bosá (00:25:05/ ), keď schádza dole schodmi, už má na nohách obuv (00:25:23). (GabrielGabko)