After: Sľub

• Česko After: Přiznání (viac)

Slušné dievča Tessa a tajomný rebel Hardin prepadli vzájomnej osudovej láske. Na ničom inom nezáleží a ani jeden z nich nemá čo stratiť. Až na to, že môžu stratiť jeden druhého, teda vlastne úplne všetko. A práve takéto nebezpečenstvo hrozí vo chvíli, keď sa Tessa dozvie o stávke, ktorá ich vzťahu predchádzala, a o jednom Hardinovom škaredom tajomstve z minulosti. Hardin býval krutý a nespútaný, často dievčatá využíval a potom ich odkopol. Teraz je to on, kto by mohol skončiť so zlomeným srdcom. Urobil obrovskú chybu, pre ktorú sa môže láska jeho života skončiť. Dokáže prekonať tiene minulosti a vybojovať svoju lásku späť? Nebude to jednoduché. Silná vášeň a divoký vzťah totiž Tessu zmenili – už nie je tým nevinným dievčaťom. Stále je zamilovaná, ale zároveň je aj silnejšia a dospelejšia. Určite sa nechce utápať v slzách. Nový chlapec, ktorý sa v jej živote objavil, je navyše pozorný a dobrý. S ním by jej srdce mohlo konečne nájsť pokoj. Je ale pokoj to, po čom skutočne túži? Nevyhrajú napokon elektrizujúce dotyky, nenásytné bozky a horúca túžba, ktorú dokáže vzbudiť iba nebezpečný Hardin Scott? (Bontonfilm SK)

Metastazina odpad!

Na co že jsem se to právě dívala? No, tak začněme tím, že je Tessa neksutečná píča, ale to už vlastně víme z jedničky, že? Má neustále otevřenou držku a vydává zvuky jako kráva, co se zasekla v dojícím přístroji. Chování postav je naprosto absurdní. Kamera je na hovno, ale zase nechci být moc kritická, takže vzhledem k tomu, že u toho kameraman požíval jen jednu ruku, tak odvedl vlastně dobrou práci. No prostě tento film nesplní ani účel jití do kina pouze pro popcorn a odpočinek. Už v prvních dvaceti minutách filmu, chcete popcorn vyblít a raději se sebrat, jít domů a tam si pustit porno jako normální človek. Velebnosti, du blejt. ()

spar

Po pozretí filmu, mam zmiešané pocity. Nijako ma neohuril, a bol som aj trocha znechutený. No to nebol z filmu, ale z tých 15 ročných dievčat ktoré tam miestami pistali a vzdychali ako zmyslu zbavené. To ma dosť vyrusovalo a aj napriek upozorneniam pokračovali vo svojom ,,ohmkani''. Ale radšej by som do budúcna dal prednosť nejakému pokračovaniu 50 odtieňov ako tomuto. ()

wendy221

Hodně, hodně slabý pokračování. Knížku jsem četla jen první, a už jsem věděla, že první film odflákli. Ale první díl měl méně dialogů a více mluvily pohledy. Ty pohledy plné citu v Polibku řekly mnohem víc, než všechny ty uječené proslovy plné "f*ck" v Přiznání... Nevím, o čem přesně byla knížka jako druhý díl, ale postavy mi v druhém filmu přišly jako smyslů i osobností zbavené. Hardin se změnil v nas*aného chlapečka, který se sám neumí rozhodovat a který je závislý na Tesse. Ta se pro změnu stala skoro stejnou mrchou, jako Molly. Nicméně scéna, kde jí konečně dá co proto, byla luxusní. Jen jsem nepochopila, jak se z toho mohl stát takový fenomén. Doufala jsem, že se Trevor jen pretvaruje a na konci filmu odhodí brýle, i slušnácký ohoz a ukáže se v pravém světle, protože mi přišlo, že Hardin ví něco o něm, co my ne. Scéna s bouračkou byla naprosto vystřižená z kontextu. Bez emocí, nudná. Na úplném začátku jsem doufala, že si Tessa udrží tuhle "chci s tebou jen spát, mě zpátky nedostaneš" pózu delší dobu a Hardinovi se ukáže konečně v jiném světle. A jako tresnicka na dortu byly nerealisticky pozitivní pracovní úspěchy, které nám dělají dojem, že je všechno tak jednoduché... ()

DserCom

2 hvězdy jen kvůli docela dobrému Dylanovi Sprose. Jinak to nestojí za nic, ale rozhodně se u toho pobavíte, i když to film neměl v úmyslu. ()

white_wolf

Film plný neskutečných romantických klišé, nelogického chování postav a strašných herců. Navíc nevhodný pro mládež, takže nechápu o co se tvůrci vlastně snažili, když stíží přístup do kina cílové skupině tím, že do filmů dají spoustu nadávek a pár trapných sexuálních scének. ()

Marky__

První díl ještě taková hrůza nebyla, i když Hero už v ní byl samozřejmě neskutečný prkno (i když charisma rozhodně má, ale to nestačí), ale dvojka je opravdu síla. Hlavní dvojice je absolutně bez špetky jiskry, sex scény absolutně bez energie, vášně a zájmu (točí to, jako kdyby ještě žádný sex nikdy neměli), je to takové celé hrozně amatérské a trapné a navíc to hoodně kopíruje 50 shades of grey - asi má autorka tuto khihu/film ráda, tak si udělala Christiana a Anastazii po svém. Hero je fešák, ale měl by zůstat u modelingu, herec, jako jeho strýčkové z něj pravděpodobně nikdy nebude. ()

peteer1

Nakonec to nebylo zase tak špatné, jak jsem očekával poté, co jsem si přečetl zdejší recenze. Počítal jsem s tím, že to bude, stejně jako jednička, taková oddechovka a taky jsem ji dostal. Ano, žádný obrovský progres v příběhu tady hledat nemůžeme, ale na druhou stranu mě film vtáhnul do děje již od první minuty. Všechny díly bohužel stojí na sympatickém hereckém výkonu Josephine Langford a v některých momentech jsem měl pocit, že to celé celkově zachraňuje, protože Hero Tiffin v některých scénách hrál tak tragicky, že jsem se až divil, že ho opět nechali hrát hlavní roli. Musím ale dodat, že mě zde mile překvapil i Dylan Sprouse, který je téměř nerozeznatelný od svého dvojčete a tak jsem chvilku váhal jestli vlastně koukám na "After" nebo "Riverdale". Dávám tři hvězdy a jsem zvědavý, co přinese třetí díl. ()

VelitelDezko odpad!

Film "After: Sľub" je pokračovanie filmu "After: Bozk". Prvý diel bol film z vysokoškolského prostredia a nejakým záhadným spôsobom sa mu podarilo školu skoro ani nespomenúť... Okrem toho bol v prvom dieli dej veľmi obmedzený a nestalo sa tam skoro nič. Druhý diel "After: Sľub" ho však dokázal prekonať! Tento film dokázal školu a dej úplne vynechať.    Takéto zlepšenie pripisujem režisérovi, ktorý, domnievam sa, použil novú, inovatívnu metódu - točenie filmov pod vplyvom látok omamného charakteru. Vďaka tomuto postupu bol režisér schopný zredukovať dej v tomto filme na úplné minimum, celý dej filmu sa dá zhrnúť do niekoľkých viet - "Na začiatku sa viac menej dajú znovu dokopy, potom sú zase chvíľu rozhádaní a nasleduje ďalšie zmierenie a rozhádanie. A čo potom? Správne! Budú zase spolu." Keďže má film taký jednoduchý dej, je veľmi vhodný na pozeranie pri práci, pretože sa nemusíte báť, že o niečo prídete. Taktiež si počas filmu môžete odskočiť na WC bez toho, aby ste zastavili film. Veľmi oceňujem, že tento film myslí aj na ľudí, ktorí ho pozerajú na TV a nemôžu si ho zastavovať.     Film je vhodný pre deti vo veku 13 - 15 rokov a dospelých ľudí s nízkym mentálnym vekom a inteligenciou. Našťastie tento snímok môže deti naučiť, že vysoká škola nemusí byť nutne len o učení sa ale môže byť aj o alkohole, večierkoch a sexe. Taktiež Vás môže film naučiť, že nekontrolované animálne správanie a nedostatok komunikácie vo vzťahoch nie je problém a, že nejaké veľké gesto vždy všetko napraví. Práve kvôli týmto kvalitám tento snímok hodnotím ako veľmi dobre natočený edukačný film s výborným dejom.    Pozrieť si tento film odporúčam ľuďom s vysokou inteligenciou, ktorí chcú vystaviť svoj mozog cielenej degenerácii alebo ľuďom, ktorí majú dostatočne nízku inteligenciu na to aby im strata ďalších mozgových buniek nejak výrazne uškodila. Vďaka svojej nudnosti je film vhodný aj pre mučenie nepriateľov či robenie si srandy z kamarátov. 10/10 - výborný film s dobrým dejom ()

Milan2511

Tak další díl smutné a bídné série . První díl byl jak to bývá u prvních dílů dobrý měl chyby ve scénáři ale dalo se na něj koukat . V tomhle filmu jako by režisér nevěděl co dělat co by ty postavy zrovna měli dělat tak tam hodil sexuální scénu a myslel si že to tím napraví. Problém je že v tomhle filmu toho je až moc není tam moc normálních chvil kdy by si postavy povídali a není tam možnost nevidět po deseti minutách další sexuální scénu . Chápu je to podle knižní předlohy ale tak těžký to být zas nemůže a tak hrozně napsaná ta kniha snad není . Tou kotvou tenhle lodi jsou herci se svými výkony protože i přes ten hrozný scénář jsou herci fakt dobří ale to je asi jediné. ()

Kamato odpad!

Film hodnotím 0/10.Prosím nedívejte se na to.Víc nudný a bezmyšlenkovitý film jsem v životě neviděl.Každá minuta filmu mi připadala, jako jedna hodina.Film neměl žádnou pointu, příběh se odvíjel od toho, jak se režisérům chtělo.Prostě hrůza děs.Lituji 106 minut mého času, kterých jsem na tomto filmu ztratil.Nedoporučuji. ()

CheryLka

Sice děsná nuda, ale zase nejsem asi cílovka a mladý Voldemort mě nijak nebere, tetování je asi nejvíc, co je na něm zajímavé. Dylan Sprouse je milé oživení, je cute a jen škoda, že nemá více prostoru a další škoda, že to není Cole. Dala jsem si ale za úkol vidět celý tento After počin a už teď toho lituji. ()

Cupcake

Mám pocit, že Hardin si po většinu filmu zapomněl dát svůj proteinový shake, aby se uklidnil. Díky této sérii si miliony mladých dívek po celém světě představují tenhle extrémně toxický vztah jako příklad toho, co by měly chtít. Je dobré mít doma bad boye, kterému rupne žilka pokaždé, když se na jeho přítelkyni někdo křivě podívá. Ano, je v pořádku, že ti zlikviduje půlku bytu když mu dojde kreatin. Ty,  holka, ty máš tu moc ho změnit! Až na to, že ne. Takhle skutečný život nefunguje, nemusíte snášet jeho hysteráky a trápit se, co udělá příště, nemusíte se nechat psychicky vydírat, mlátit a věřit, že příště už to neudělá, protože vás MILUJE. Chápu, že může být tenhle typ mužů sexy, ale tohle už je moc.... prosím tahle generace už je tak zdegenerovaná covidem, binárností, válkami atd., že vlastně neví, jak se k tomu všemu postavit a pak jim naservirujete tuhle "romanticky-dramatickou" slátatninu. Můj názor je asi jasný,  ale nemohla jsem si jej odpustit. ()